Що таке біткойн-адреса, як він виглядає? Отримання і реєстрація біткойн-адрес

Привіт друзі! Сьогодні продовжимо тему пов’язану з криптовалюта. Все більше людей звертає увагу на цю цікаву тему, намагаються розібратися, що до чого. Курс біткойнов поки росте, він залишається провідною цифровий валютою серед сотень інших. І ось, все частіше люди запитують, що це таке біткойн-адреса і як його отримати. Сьогоднішній випуск присвячений цій темі.

Біткойн-адреса виконує ту ж функцію, що і ваш банківський рахунок, або банківська картка. При користуванні криптовалюта Ви робите такі ж операції, як і зі звичайними грошима. Тільки у випадку з цифровими валютами ви обов’язково будете використовувати інтернет. Ось і виходить, що біткойн-адреса поєднує в собі властивості Вашого банковскогоо рахунку і одночасно служить інтернет-адресою учасника розрахунків здійснюються через Інтернет.

Що таке біткойн адресу і біткойн гаманець?

Дуже часто тепер зі словом біткойн вживають будь-яке поняття, як щось пов’язане з цифровими валютами. На сьогоднішній день в світі існує вже кілька сотень різних цифрових валют, більш-менш відомих. А був час, коли була тільки одна біткойн. І про неї знало небагато людей. Про це я докладніше вже розповідав в цій статті. Сьогодні біткойн це вже загальне слово в світі цифрових валют.

Переважна більшість цифрових валют сьогодні як і раніше працює за технологією блокчейн (ланцюжок блоків). Технологія ця була придумана в 2007 році, коли широке поширення Інтернету зробило її поширення і використання можливим. До речі, про принципи роботи цієї технології докладніше написано в цій статті. Так ось, біткойн гаманець це програма, яка дозволяє Вам брати участь в системі розрахунків. А біткойн-адреса це по суті рахунок Вашого кріптовалютного гаманця, який Ви даєте комусь. Вам на цю адресу приходять цифрові монетки.

Сьогодні багато популярних цифрових валют, які в ходу. Є і криптовалюта, які тільки набирають популярність. І для кожної з них з них придумана своя програма гаманець. І якщо хто-то Вам пропонує оплатити послуги з біткоіни-адресою, корисно уточнювати, для якої цифрової валюти цей гаманець призначений. Детальніше про те, які бувають кріптокошелькі є ще матеріал в цій статті.

Де взяти біткойн адреса і як він виглядає, приклади біткойн адрес

Наприклад, якщо Вам потрібно перерахувати кошти в цифровий валюті на чийсь рахунок, не зайвим буде вимагати його у одержувача. Виглядає біткоіни-адреса як довга послідовність символів. Ось наприклад, так він виглядає моєму кріптокошельке. Хоча це адреса не біткойн валюти, а російської криптовалюта Сибірський червонець:

Це незвично, але такий вже у цієї системи механізм. Кожен переклад з однієї адреси на інший змушує працювати всю мережу, сприяє появі нових монеток. Номер гаманця генерує програма-гаманець. Адрес у вас на одному такому гаманці може бути не один, а кілька, і вони є невід’ємною частиною алгоритму шифрування, який закладений в програмі. Зручно користуватися додатками для смартфонів в якості гаманців. Зараз на кожну криптовалюта створюють свій додаток. Ось так виглядає адреса валютного гаманця байткойн:

У будь-який момент я можу перевести свої байткойни в біткойни і іншу валюту, тому що ці валюти програмою гаманцем теж підтримуються:

Ось я перекладаю наприклад намайненние з пулу байткойни в свій гаманець на смартфоні, просто скопіювавши його адресу:

Через десять хвилин цифрові гроші байткойн були вже на моєму гаманці в смартфоні:

Я навів Вам як приклад, як можна здійснювати операції в криптовалюта іспользуюя адреси. У біткойн-гаманцях все точно так же. Спробуємо створити такий гаманець.

Приклад біткойн адреси в в web-money

Все більше компаній, які здійснюють електронні платежі через Інтернет переймаються довірою до цифрової валюті під назвою біткойн. Серед них компанія Web-Money найстаріший і надійний представник системи електронних платежів на ринку. З 1998 року ця компанія допомагає нам вести розрахунки через Інтернет справжніми грошима.

З недавніх пір і вона надала своїм користувачам можливість зберігати частину своїх заощаджень на електронних гаманцях у вигляді цифрової валюти біткойнов (BCN). Відомо, що Web Money дозволяє створювати багато гаманців в різних валютах. У них вже роками склалася традиція все гаманці наведені в якийсь однаковий вигляд. Так само і з гаманцем для біткоіни:

Наш гаманець має індекс WMX(Валюта х 🙂), а коли ми захочемо поповнити його на якусь суму біткоіни ..

сервіс нам запропонує ось такі дії, ми бачимо нашу адресу в системі біткоіни:

Так як Web Money бере участь в системі розрахунків біткоіни, то вона може привласнювати адреси і вашому гаманцю в цій валюті. В якості альтернативи для зручності можна використовувати згенерований системою QR-код.

Як виглядає біткойн- адресу в рядку крана

В інтернеті багато рекламних зазивав на так звані біткойн-крани. З наших звичайних водопровідних кранів іноді капає вода по крапельці. Ці сервіси тому так і називаються крани. За те, що Ви будете виконувати якусь неважку роботу, цей сервіс буде зараховувати Вам Сатоши. В одному біткойнов 100 000 000 Сатоши. Сьогодні вартість біткоіни по відношенню до долара надзвичайно висока.

Інтерес людей до біткоіни високий і багато хто хоче заробити на цій валюті. Суть роботи така, що Ви наприклад кожні сто хвилин повинні будете переглядати рекламу, розміщувати коментарі та оцінки на статті, Вам з крана буде капати. За виконану роботу нараховується винагороду в криптовалюта біткойн. Якщо людина переходить наприклад за посиланням на такий сервіс, то відразу йому ставлять таку задачу:

А ми з Вами тільки що створили гаманець в системі Web Money, і все що нам залишається, це скопіювати його в в віконце:

Web Money є не у всіх. Можна легко користуватися і іншими програмами для реєстрації біткойн-адреси, не тільки Web Money. Читаємо далі.

Реєстрація біткойн адреси для отримання виплат в криптовалюта

Для того, щоб отримати біткойн адреса, потрібно поставити на комп’ютер одну з програм гаманців. Цих програм багато і всі вони різні. Класична програма біткойн-гаманець на комп’ютер наприклад хороша, але вимагає якісного інтернет-з’єднання і багато часу займає її установка і синхронізація з системою. Але можна поставити програму легше, або вибрати програму для смартфона. Детально про встановлення і видах гаманців я писав уже в цій статті.

Сьогодні покажу, як встановити додаток на смартфон. Смартфоном зручно знімати QR коди, це зручніше при розрахунках. Все якісніше і красивіше робляться мобільні версії. В Play Market знаходимо як зазвичай все по назві:

Встановлюємо класичне додаток:

Програма дозволяє навіть відновлювати гаманець з резервної копії. Це важливо, тому що зароблені з кранів цифрові гроші будуть зберігатися тільки на своєму пристрої. У разі втрати даних на телефоні, Ви втрачаєте і свої біткойни. Скидання резервних копій робиться в початкових налаштуваннях вашого облікового запису Google і в самому додатку.

Тиснемо Почати:

Помаранчевий колір піднімає настрій. Це я так само зрозумів :-), але курс біткойнов на сьогодні лякає:

Створюємо гаманець. Додаток нагадує, що заощадження контролюєте тільки Ви. І в разі втрати або псування грошей відповідальність несете теж тільки лише Ви:

Для підтвердження платежів потрібно ввести свою адресу електронної пошти, торкаємося Continue:

Завершуємо установку програми ..

і отримуємо адресу, яким можна ділиться на разлчних біткойн кранах і в інших випадках:

Тепер Ви маєте свій біткойн- адресу. Заодно дізналися пару способів про те, як його отримати.

Ссылка на основную публикацию