Що таке Google Keep на Андроїд – огляд та інструкції


Що таке Google Keep?

Що таке Google Keep програма на Андроїд? Ця програма для заміток у вільній формі. Вперше Keep був анонсований ще в далекому 2013 році, було багато розмов про те, чи потрібно інший додаток для нотаток, а багато порівнювали його з Evernote і іншими подібними програмами. Але, врешті-решт, Keep – це своєрідне, унікальне в своєму роді додаток. Багато експертів сходяться на думці, що Google Keep для Андроїда – це дуже функціональне додаток.

Ви можете використовувати його в інтернеті на всіх стаціонарних комп’ютерах, а також застосовувати його на Android і iOS. Оскільки це продукт від компанії Google, можна виконати синхронізацію з основною обліковим записом і додаток завжди буде оновлюватися, незалежно від того, на якому пристрої ви його використовуєте.

буде корисним

Існує також розширення Chrome, щоб спростити додавання заміток в браузері.

Основні функції

Ось короткий список, для чого можна використовувати Google Keep:

  • Список продуктів: це одна з найпоширеніших функцій, за якими люди використовують Keep, так як запис необхідних покупок в даному блокноті дуже зручна і проста.
  • Планування харчування: дана функція йде рука об руку з купівлею продуктів бакалії, але це не те ж саме. Тут можна планувати харчування протягом дня або декількох тижнів, тому дуже легко розпланувати наперед, які продукти купувати.
  • Ідеї ​​для роботи: коли справа доходить до відстеження речей, які необхідно виконати або реалізувати, Keep абсолютно безцінний в даному питанні. Програма пропонує сформувати два списки: один для ідей, які вимагають дослідження або аналізу, а інший для ідей, які можна реалізувати найближчим часом (Ну або доручити цю роботу комусь іншому, використовуючи власні рекомендації).
  • Випадкові замітки, що вимагають запам’ятовування: є короткий список речей, які потрібно буде купити. Іншим способом цю функцію можна використовувати для записи конкретних дій, подій або просто чорнових позначок. можна додавати дати подій, завдяки чому ви ніколи не пропустите запланований захід або подорож.
  • Одночасний запис на декілька пристроїв: так як додаток підтримує синхронізацію з основною обліковим записом Google, стає дуже легко і просто копіювати і вставляти будь-які записи між пристроями, не використовуючи старі методи ручного копіювання даних. Наприклад: якщо вам необхідно отримати частину тексту зі стаціонарного комп’ютера на свій телефон (або навпаки), Keep впорається з цим завданням без проблем.

Зверніть увагу

Коли захід або подія відпрацьовано або виконано, позначку можна просто видалити.

Як встановити Keep?

Коротка покрокова інструкція, як встановити Google Keep: завантажте програму з магазину Google Play на Android-смартфоні або зайдіть на свій гугл диск за адресою http://google.com/keep, або сховище Google Play в Play App Store.

Початок роботи з програмою

Давайте подивимося, як працювати з додатком Google Keep і що це за програма на Андроїд.

Створіть замітку в додатку для Android. Є чотири варіанти створити замітку і зберегти її в додатку. Можна, можливо просто почати вводити текст в текстовому рядку, де вказано «Додати швидке примітка», після чого з’явиться інтерактивна клавіатура.

буде корисним

Крім цього, користувач може вибрати текстове повідомлення або поставити галочку навпроти значка мікрофона або камери, щоб додати різні типи нотаток Google Keep Quick Note.

прапорець вказує список маркованих товарів, в якому деякі елементи можуть бути відключені за бажанням користувача. мікрофон відкриває порожнє примітка, яке відразу ж починає записувати ваш голос. Коли закінчите диктувати повідомлення, продовжуйте транскрибувати то, що вже сказали для тіла замітки, але тільки в стислому вигляді, як ніби анотацію до книжки. За таким матюками можна швидко знайти надиктоване повідомлення. Значок камери відкриває додаток, керуючий камерою телефону: Google Keep Dashboard.

Кольорове оформлення заміток

Коли ви використовуєте Keep, він дозволяє редагувати свій зовнішній вигляд в будь-якій кольоровій гамі. Якщо залишити все за умовчанням в білому кольорі, це може привести до певних незручностей, особливо коли шукаєш щось важливе з купи своїх позначок. Звичайно, в програмі є функція пошуку, але якщо з самого початку розподілити замітки за кольорами, це значно полегшує життя.

Зрозуміло, що такий додаток Google Keep на андроїд дозволяє вам міняти колір нотаток, а це відмінний спосіб зберегти організованість ваших записів. Наприклад, ви можете виконати всі пов’язані з роботою примітки синім, пов’язані з їжею списки зеленим, а позначки за захопленнями червоним. У підсумку, коли вам потрібно швидко знайти щось, пов’язане з роботою – можна просто прокручувати і швидко переглядати всі сині замітки. Дуже зручна функція.

Щоб змінити колір замітки, відкрийте її, а потім клацніть значок неба внизу. На мобільному телефоні торкніться трьох точок в правому нижньому кутку, а потім виберіть один з кольорів внизу. Позначте замітки, які необхідно виділити конкретним кольором.

Давайте імена і діліться своїми нотатками

Для аудіо і графічних заміток після додавання медіафайлу в додаток можна додати заголовок і невеликий пояснювальний текст до будь-якої замітці.

Поділіться своїми нотатками. На будь-якому робочому столі в додатку Android натисніть і утримуйте замітку, щоб відобразити параметри на верхній панелі для видалення, архівування або спільного використання. Натискання на значок спільного використання, трикутник, що відкриває спливаюче вікно з великим переліком функцій по обміну даними, які ви могли завантажити на свій телефон. Наприклад, електронна пошта, Facebook, Dropbox і навіть конкурентна записна книжка Evernote.

Важливо знати

Ця функція недоступна для веб-версії Keep.

А чим Вам подобається Keep?

Дизайн

Варіанти створення заміток

функціонал

Свій варіант в коментарях

Посилання та переадресація

Збережіть сподобалися посилання, щоб прочитати їх пізніше. З браузера Chrome на Android-телефоні можна зробити замітки з будь-яких веб-сайтів, натиснувши кнопку «меню» на телефоні, потім «поділитися» і після вибравши «утримання» в списку.

Параметри підтримки Google Keep

Додаток Google Keep на Андроїд може бути корисним сховищем для швидких заміток. Це дуже простий веб-сервіс і додаток для Android, який можна використовувати для зберігання великої кількості текстових заміток або аудіозаписів, контрольних списків, зображень і URL-адрес.

особливо корисні автоматична і інтелектуальна транскрипція звуку і загальні замітки. Графічно привабливий інтерфейс дуже радує око, а той факт, що є можливість додати необхідні віджети на головний екран телефону, просто вище всяких похвал.

Налаштування програми

На жаль, в меню «Налаштування» немає великої кількості налаштувань, тут зібрані тільки найпотрібніші і корисні функції. Щоб отримати доступ до цих параметрів, відкрийте головне меню, а потім натисніть або натисніть «Налаштування».

Тут можна змінити спосіб використання списків, вибравши в контекстному меню, будуть з’являтися нові елементи вгорі або внизу екрану. Додатково можна вибрати, чи будуть відмічені елементи переміщатися знизу або залишатися в їх поточному місці в списку. аналогічно можна налаштувати певний час для нагадувань, хоча параметри за замовчуванням зазвичай не вимагають коректування.

Нарешті, можна включити або відключити спільне використання додатка, а також розширені попередні перегляди посилань. Остання настройка в основному додає фрагмент попереднього перегляду і зменшене зображення до будь-яких посилань, які ви додаєте в додаток google keep на андроїд, а це займає багато внутрішньої пам’яті на пристрої (актуально тільки для мобільних пристроїв).

Робота з ярликами

Додаток має дуже потужний інструмент з організації інформації, дозволяючи додавати ярлики для організації нотаток, а якщо у вас багато нотаток, то така система маркування може вас просто врятувати від тонн збереженої інформації в блокноті.

У головному меню «Зберегти» просто натисніть «Змінити» поруч з написом замітки. тут можна додавати, редагувати або видаляти мітки. Щоб додати ярлики до нотаток, потрібно натиснути кнопку меню на замітці, а потім вибрати опцію «Додати ярлик».

Нововведенням в даному блокноті є можливість простого введення хештегов безпосередньо в замітці, аналогічно Твіттера. Ну а найголовнішою функцією етикеток є те, що користувач може переглядати всі замітки за допомогою того ж ярлика. Тобто виходить своєрідна колекція, що дозволяє легко переглядати пов’язані між собою замітки.

Ссылка на основную публикацию