Що таке контент – Техніка та інтернет

Яким повинен бути контент

Класифікація контенту за ознаками:

  1. унікальність,
  2. Тип матеріалу,
  3. доступність,

Інформація, що надається на кожному з сайті класифікується за ознаками:

  1. Унікальність. Раніше подібного контенту в мережі не було, що надається матеріал має одного учасника або групу взаємодіючих між собою авторів. Унікальний контент можна знайти в інтернеті за двома різними посиланнями. А якщо таке відбувається, то на одному з ресурсів матеріал плагіатних. Перейшовши на чийсь сайт, пошуковий робот здатний швидко визначити, чи є копія або частина копії даного контенту десь у всесвітній павутині,
  2. Тип матеріалу. Контент буває декількох видів. Про це вже згадувалося вище: відео контент, аудіо, графіка і текст,
  3. Доступність. Отримати можливість прочитати, прослухати або переглянути контент можна лише в тому випадку, якщо до нього є вільний доступ. В інтернеті багато платного контенту: прямі грошові підписки на сайт, аудіо в вк, інфопродукти і т.д.

Чим якісніше, оригінальніше і уникальнее контент, тим популярніший сайт.

Популярний сайт це ресурс, який щодня відвідує і коментує величезна кількість людей.

Домогтися якості контенту не завжди легко, але таке зробити цілком можливо.

Контент і дизайн протистояння!

Щоб нові відвідувачі довше залишалися на вашому сайті і поверталися знову, не зайвим буде попрацювати над зовнішнім виглядом свого сайту, зрозуміло, якщо ви не займаєтеся створенням відеоконтенту на YouTube. В такому випадку, працювати можна буде тільки над зовнішнім виглядом свого каналу. Оформлення заставок на роликах, шапка каналу та інші важливі дрібниці (не кажу про саме відео).

І знову звертаюся до власників власних сайтів: ви можете замовити привабливу тему, все буде красиво і просто неймовірно, але без крутого контенту прожити довго не вийде.

Якщо буде поєднання якісного контенту і відмінного дизайну, то така суміш, на смак, безумовно, краще за інших.

Але, що, якщо контент унікальний і дуже пізнавальний, а ось дизайн ніякої. Звичайно, було б непогано пропрацювати свій шаблон, але, з упевненістю можу запевнити контент набагато важливіше оформлення сайту. Але оформлення контенту має бути відповідним: підзаголовки, розділені абзаци, шрифт, картинки. Попрацюйте над умовами зручності прочитання.

Контент підійме вас в очах пошуковиків

Інтернет-ресурс, на якому регулярно публікуються корисні матеріали, які користуються попитом, отримує високий показник трастовості.

Траст це ступінь довіри до сайту. Чим вище цей показник, тим краще. На просторах Рунета все звикли перевіряти траст свого веб-ресурсу за допомогою сервісу xtool.ru.

Але точний він в своїх перевірках. Зрозуміло, немає. Досить правдиву іфнормацію про рівень довіри пошукових систем ви можете дізнатися у самих пошукових систем.

У ПС Яндекс і Google є рівні довіри, які він відкрито демонструє.

Сьогодні тільки Google і Яндекс можуть видати вам рівень Траста (у Google цей показник називається TrustRank).

Яндекс Rank можете дізнатися через сервіс аналізу сайтів:

https://a.pr-cy.ru

А Google Rank або TrustRank за посиланням:

http://www.sbup.com/audit/

Тепер ви знаєте, що таке контент, яким він буває, його відмінні ознаки.

Ссылка на основную публикацию