Що таке мультимедійний? Як додати файли в панелі WordPress? – Техніка та інтернет

Мультимедійний це аудіо, зображення, відео, в нашому випадку також документи.

Якими повинні бути медіафайли на сайті?

В першу чергу будь-який мультимедійний повинен бути унікальним. Якщо ви додаєте картинку до статті і при тому не одну, то будьте ласкаві пошукати або зробити якісне, раніше не використане зображення.

Як знайти унікальну картинку?

  1. Робити скріншоти, це знімки екрану комп’ютера. Якщо не знаєте як виконати таку дію або розумієте цей процес смутно, то почитайте статтю на порталі.
  2. Замовляти мальовані зображення на будь-яку тему це не тільки унікально, але і оригінально, що, безумовно, оцінять відвідувачі.
  3. Використовувати фотостоки, головне знайдіть зручний фотобанк, наприклад, www.firestock.ru.

Як додати мультимедійний на вордпресс?

Що таке вордпресс?

WordPress – це зручна платформа для управління сайтом. Використовуючи цей движок, ви будете насолоджуватися процесом роботи, а не навпаки. WordPress повністю безкоштовний і знаходиться у вільному доступі.

Додати мультимедійний.

Вище я вже дав визначення поняттю медіфайл, проте в панелі WordPress медіафайлів називається будь-який файл, який ви можете додати. Чому так? Все це зводиться до банальної кнопці (називається Додати мультимедійний), через яку здійснюється практично будь-яке завантаження файлів.

Дотримуйтесь за інструкцією і не заплутаєтеся. Сподіваюся у вас створений сайт і відкрита адміністративна панель вордпресс. Якщо особистого ресурсу створено не було, то прочитайте статтю Як створити блог для душі і заробітку. Якщо ви просто не знаєте, як потрапити в адмінку, то в браузерної рядку після назви домену та чуючи (/) пропишіть wp-admin. Приклад: https://softlakecity.ru/wp-admin/. Виконати подібне зі своїм сайтом. Отже, в адмін панелі додати мультимедійний можна за допомогою розділу Медіафайли, або через кнопку Додати медіфайл при створенні нового запису. Розглянемо лише другий варіант, він зручний і простий. У чому відмінності? Якщо додавати через розділ Медіафайли то ви не прив’язуєте даний файл до певного запису або сторінці. Можна буде просто забути до чого відноситься те чи інше відео, наприклад.

Як завантажити мультимедійний?

Давайте уявимо, що ви написали цікавий пост і є бажання приправити його картинками, без них же не так барвисто.

Спершу зазначу, що головне зображення статті задається не через Додати мультимедійний а через кнопку Задати зображення праворуч в сайдбарі. Картинку нижче я додав за допомогою кнопки мультимедійний.

Гаразд, зараз ми в адмінці переходимо в розділ Записи gt, Додати нову. І перш ніж щось завантажувати / вставляти важливо все підготувати. Якщо це відеофайл, то спершу, зрозуміло, треба завантажити ролик на ту туб, а вже потім вставляти код з ю туба в запис, тобто тут обійдемося без завантаження медіафайлів, що не навантажувати сайт. Відносно, зображень, то підкоригувати їх розмір, зробити з них те, що вам потрібно, можна в будь-якому редакторі: Paint або Фотошоп, наприклад.

Думаю, що зображення вже готові. У моєму випадку я маю їх в спеціальній папці на робочому столі.

Отже, тисну Додати мультимедійний і потрапляю в бібліотеку файлів. Тут розташовуються всі раніше завантажені файли. Кількома Завантажити файл.

      Бачимо кнопку в центрі і натискаємо її, далі Вставити в запис

Тепер залишилося прописати назву на трансліті (латинськими / англійськими літерами російські слова). Бажано кожне слово записувати через дефіс. Після того, як назва була придумана скопіюйте його в поле alt. Тиснемо Вставити в запис!

Ось так це виглядає:

Нюанси при додаванні медіафайлів.

Нюанси можуть виникнути, навіть якщо ви цілком собі досвідчений користувач.

Однією з неприємних проблем, з якою я стикався є помилка при завантаженні файлу в бібліотеку файлів. Проблему я не виявив, але зараз все відмінно. Одну причину я все ж знайшов: картинка не повинна бути важкою! Хтось не дозволяє собі або своїм авторам вставляти зображення більше 200 Кб, інші не бояться і обмежуються планкою в два Мб. Я не стежу за цим, але намагаюся не вантажити бібліотеку.

Примітка з приводу відеофайлів. Завантажувати відео безпосередньо через мультимедійні дані не раджу, це колосальна вага. Ну і не думаю, що у всіх вийде. Додати код відео з ю туба можна лише в текстовому редакторі, ніяк не в візуальному вікні.

За допомогою вирівнювання панелі управління редактора можна вирівнювати відео, картинку по центру.

Якщо у вас виникли інші проблеми з додаванням медіафайлів на сайт, то задавайте свої питання в коментарях.

Тепер ви розумієте що таке мультимедійні дані і як найкращим чином їх можна додати в панелі вордпресс.

Ссылка на основную публикацию