Що таке ПАММ рахунки і як заробити на ПАММ рахунках?

День і ніч ви думаєте про те, як примножити накопичений капітал за короткий термін, вірно? Тоді сьогоднішній матеріал надасть вам величезну послугу. Тому що мова піде про ПАММ рахунках. Ви дізнаєтеся що це таке. Розберетеся безпечно вкладати в них гроші і як правильно вибрати вигідний рахунок для інвестицій. Давайте про все по порядку.

Що таке ПАММ рахунки – простими словами

Ви напевно знаєте, що існує чимало людей, які промишляють спекуляціями на фінансовому ринку. Вони купують валюту або цінні папери, щоб потім продати дорожче і покласти різницю собі в кишеню. Всі вони звуться трейдерами. Для того щоб трейдер міг займатися купівлею-продажем чого б то не було на ринку, йому потрібні гроші. Відсотків 70-80 біржових спекулянтів використовують в торгах власні кошти, але залишилися 20-30 віддають перевагу більш ефективний шлях.

Вони беруть гроші в борг у звичайних людей, які через відсутність бажання і вміння на біржі не торгують. Ставиться умова: трейдер торгує на позикові кошти і більшу частину прибутку віддає інвестору, в той час як меншу забирає собі. Найважливіший момент, про який зазвичай замовчується (або пишеться дрібним шрифтом) – інвестор ризикує втратити весь свій капітал. Тобто, якщо я передам якомусь спекулянта 100 000 гривень, надихнувшись щомісячної стовідсоткової прибутковістю, і він зіллє їх в перший же день – позов мені пред’являти буде нікому: я йшов на ризик усвідомлено.

Отже, що таке ПАММ рахунки? Це можливість передачі грошових коштів біржовим трейдерам в довірче управління з метою отримання прибутку. Один мій знайомий вже близько п’яти років інвестує свої гроші подібним чином. Загальна сума його вкладень становить десь приблизно 800 000 гривен. Щомісяця він виводить на банківський рахунок по 70-80 тисяч (перша інвестиція окупилася за 11 місяців, зараз він взагалі нічим не ризикує). Куди ще можна інвестувати гроші.

Хочете також? Тоді варто всерйоз задуматися про інвестиції в ПАММ рахунки. Найскладніший момент, до речі, не пошук коштів для вкладення, а вибір надійного керуючого. 

Як правильно вибирати ПАММ рахунки, щоб заробити?

Одного разу я читав на якомусь форумі відгуки про компанії Альпарі. Це найбільший Форекс-брокер в РФ (брокер – це той, хто виконує торгові накази трейдерів), що надає, крім усього іншого, можливість інвестицій в ПАММ-рахунки.

Випадково звернув увагу на розлогий і гнівний відгук жінки середнього віку. За 20 років роботи в якійсь фірмі вона заробила 1 100 000 гривень. Їй захотілося їх примножити, і вона прийшла в Альпарі, щоб навчитися торгувати на біржі. В офісі викладач на її питання про ПАММ рахунках відповів, що знає одного трейдера, який успішно торгує на біржі близько 10 років. Майже кожен місяць у нього закривається з плюсом … Як надійшла ця жінка? Вона прийшла в банк, зняла 900 000 гривень і передала їх в управління тому розхваленого трейдеру. Всі 900 000 перетекли в одні руки.

Як вчинив трейдер? Він відкрив ризиковану операцію, ринок розвернувся, різко пішов у зворотному напрямку. За 10 днів 900 000 гривень перетворилися в нуль. Що далі? Нічого. Трейдер продовжив торгувати як раніше, на свої гроші, а жінка залишилася без 80% накопичень. Чи не хочете адже так? Щоб вкласти гроші в ПАММ рахунок і заробити, ми повинні перейти або на спеціалізуються в цьому напрямку проекти, або знайти авторитетного брокера (майже всі вони дають можливість заробити на інвестиціях).

Останній варіант перспективніше: брокерські фірми більш прозорі. До авторитетним компаніям можна віднести наступні: Альпарі, Фінам, TeleTrade, Forex4You і інші. Щоб відновити чесне ім’я Альпарі, візьмемо в приклад саме її. Після реєстрації і переходу в розділи «Мої інвестиції» – «В ПАММ-рахунки», нам відкриється рейтинг найбільш перспективних керівників. Перспективність вказується у вигляді відсотків прибутку з моменту створення рахунку:

рейтинг ПАММ-рахунків Альпарі

Бачите прибутковість? Сто-триста-десять тисяч відсотків … Фантастика? На жаль, якщо ви будете вкладати в ці рахунки, найімовірніше, опинитеся на місці нещасної вищеописаної жінки.

  • Перше, на що ми повинні звертати увагу, якщо хочемо заробити на ПАММ-рахунку – прибутковість на місяць. Денна виручка мало про що говорить. Якщо прибуток менше 50 відсотків – можна вважати, що трейдер торгує без ризику втрати капіталу, якщо більше – задумайтеся про можливі наслідки. Оптимальна прибутковість при консервативної торгівлі – 7-20 (ну, в кращому випадку, 30) відсотків. Чим більше –
    тим вище ризик.
  • Другий параметр – час існування рахунку. Тут все просто: чим довше трейдер працює, тим краще.
  • Третє – графік прибутковості. Якщо трейдер торгує по системі, свідомо підходить до спекуляцій, графік повинен мати вигляд висхідної прямої. Вона може сходити зовсім повільними темпами, але чим більш гладкою вона буде – тим надійніше.

Однозначно відмітається такий варіант:нестабільний трейдинг

Бачите, максимальна агресивність:

Агресивна торгівля.

Більш-менш непоганий графік, мабуть, ось, але просадочкі (відмічені червоним прямокутником) повинні насторожувати. Спочатку (зелений і жовтий прямокутники) все йшло просто незрівнянно:

просадки після стабільної торгівлі

Агресивність в рази нижче: низька агресивність + висока прибутковість. Хоча прибутковість надто вже висока.

На щастя, ПАММ рахунків є багато, тому вибирайте найкращі варіанти. Не думайте, що самі успішні трейдери розташовуються на перших місцях. Вкласти гроші – справа однієї хвилини. Не забувайте про диверсифікацію і ніколи не передавайте весь капітал в одні руки, розподіліть його, наприклад, між 10-15 трейдерами.

Зазвичай прибуток можна знімати або відразу, як тільки вона з’явилася, або через обумовлений період. Шукайте змоги не вихоплювати вершки, як тільки вони з’являються, а вкладати гроші на тривалий період з метою отримання стабільного профіту.

Вважаю, ми повноцінно відповіли на питання, що таке ПАММ рахунки і як на них заробити. Сподіваюся, матеріал був для вас корисним і цікавим, якщо залишилися питання, будь ласка, задавайте їх у коментарях. Удачі Вам і побільше успішних інвестицій!

Ссылка на основную публикацию