Що таке PPPoE з’єднання, як створити високошвидкісний підключення на Windows 7, 10, Ubuntu

характеристика PPPoE L2TP
визначення Мережевий протокол для передачі інформації з використанням PPP через підключення за допомогою Ethernet. Тунельний протокол передачі даних за допомогою IP-пакетів.
надійність Ідентифікація відбувається за допомогою аутентифікації з подальшим шифруванням даних. Захисне тунельний з’єднання з сервером, але в незахищеній мережі.
обсяг Службові пакети займають мінімум трафіку, як наслідок – швидкість набагато вище. Стиснення даних не відбувається, тому трафік сповільнюється.
Обмін даними Існують два паралельних підключення між точками клієнт-сервер. Це розвантажує систему. Одним каналом передаються дані, іншим – тільки службова інформація. Що також благотворно позначається на швидкості. Передача йде через один канал, відповідно, трафік додатково завантажений службовими даними.
Установка з’єднання від точки до точки Встановлюється поверх Ethernet мережі. Це не гальмує роботу інтернету і таке з’єднання завжди знаходиться під захистом, оскільки весь час відбувається аутентифікація користувача за його даних. Встановлюється поверх IP, що призводить до перевантаженості лінії.
Вплив зовнішніх факторів на роботу При будь-якої настроювання працювати буде правильно. Дуже залежний від IP-мережі. При нестабільному IP або привласнення такого ж адреси іншому клієнту, підключення обривається.
Вимогливість до підключеного обладнання Працює на будь-яких пристроях. Найчастіше підключення можливо тільки на специфічному обладнанні.
Налаштування Встановити зв’язок не складе труднощів, слідуючи простий інструкції в кілька кроків. Встановивши одного разу з’єднання, далі підключення буде відбуватися автоматично. Установка з’єднання легка, відбувається в кілька простих кроків. На деякому обладнанні доводиться вводити логін і пароль кожного разу при вході в мережу.
інше Захист від DoS атак. Один з кращих протоколів для обходу VPN.Некоторие провайдери можуть блокувати цей протокол.
Ссылка на основную публикацию