Що таке страйк на Youtube і як його прибрати. # 2

Всього існує два способи, за допомогою яких Ви можете прибрати страйк на своєму каналі:

  1. Надіслати зустрічне повідомлення.
  2. Почекати, поки скінчиться дію страйку.

Читайте також:

Є звичайно й інші способи, на зразок написати адміністрації Youtube безпосередньо і попросити їх скасувати дію страйку, але вони не будуть розглядатися в даній статті, з урахуванням їх низької ефективності. Адже шанс того, що адміністрація Youtube прочитає Ваше прохання мінімальний, і зазвичай у такий спосіб можна розблокувати тільки популярні канали, що мають десятки тисяч передплатників і так звану “Галочку”. Для всіх інших, менш популярних каналів такий спосіб діяти не буде.

Що ж, давайте подивимося, як прибрати страйк на каналі за допомогою першого способу. З другим способом, думаю, все і так зрозуміло. Йому ми приділимо пару слів в кінці статті.

Відправлення зустрічного повідомлення

Читайте також:

Перший спосіб, за допомогою якого у Вас є шанс (підкреслюю) прибрати страйк з каналу – це подача зустрічного повідомлення правовласнику відео. Цей спосіб подіє лише в тому випадку, якщо контент відео (яке порушило авторські права) повністю належить Вам і нікому іншому, а страйк Вам дали по-помилку. В іншому випадку, якщо Ви дійсно порушили авторські права – у Вас навряд-чи щось вийде зробити. Але спробувати, звичайно – варто.

Для того, щоб подати зустрічне повідомлення, зайдіть у вкладку зі статусом каналу і натисніть на напис “Відправити зустрічне повідомлення” (Вам потрібно буде написати повідомлення, в якому Ви заперечуєте авторські права на своє відео):

Також, тут Ви можете подивитися, хто саме подав на Вас скаргу. Варто відзначити, що якщо це буде якась невідома кінокомпанія, то шанс прибрати страйк у Вас підвищується в рази. В іншому випадку, у Вас може піти на це дуже багато часу.

Отже, ми розглянули перший спосіб, за допомогою якого можна зняти страйк на Youtube. Повторюся, що він подіє тільки тоді, якщо Ваше відео справді не порушує жодних авторських прав. Але а якщо воно все-таки порушує – то наступний спосіб для Вас.

Почекати, поки скінчиться дію страйку

Тут, я думаю – все зрозуміло. У цьому випадку, щоб зняти страйк – Вам потрібно буде почекати пів року. Багато це чи мало – вирішуйте самі. На мій погляд, це не особливо великий термін, і якщо Ваш канал отримав один або два страйку, то Ви цілком спокійно можете продовжити наповнювати його корисними відео.

Читайте також:

Ви можете поцікавитися, що ж робив я, після того, як отримав страйк? Я написав повідомлення з проханням зняти страйк кінокомпанії безпосередньо (на кожного контакту, який зміг знайти). Хоч, чесно зізнатися, це мені і не сильно допомогло (адже кінокомпанія, як я писав Вище – досить відома в світі), але Ви таким чином можете в рази збільшити шанс зняття страйка зі свого каналу. Ну а я побажаю Вам в цьому удачі!

Сьогодні Ви дізналися, як прибрати страйк на Youtube. Якщо у Вас теж є подібна проблема, то я сподіваюся, що, прочитавши цю статтю, Ви зможете від неї незабаром позбутися.

Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию