Що таке Торрент ТВ – основні принципи роботи

Сучасні технології знаходяться в стадії постійного розвитку – сьогодні поняття «Smart TV» вже давно стало нам звичним, а Інтернет вже також необхідний для телевізора, як раніше звичайна антена. Більшість користувачів вже знають, що таке перегляд телеканалів за допомогою потокового мовлення і IPTV, а ось технологія Torrent TV з’явилася відносно недавно, до сих пір не дуже відома. Давайте познайомимося з нею докладніше.

Що таке Torrent TV

Питання про те, що таке p2p-мережі і обмін файлами по протоколу Bittorrent ми з вами вже вже розбирали. Але мало хто знає, що ця технологія знайшла своє застосування для трансляції тв-каналів. Справа в тому, що завдяки розгалуженості пиринговой мережі досягається максимальна швидкість завантаження файлів. І чим більше користувачів завантажують зараз даний торрент, тим вище швидкість завантаження контенту.

Цей принцип став основою торрент-телебачення. На спеціальному порталі (трекері) користувачем організовується онлайн-трансляція, яка і відображається на сторінках сайту. Завантаживши собі файл з інформацією про поточну трансляції, ви починаєте обмінюватися медіаданими з іншими користувачами. Завантаження відбувається з кількох джерел одночасно, при цьому ви самі стаєте «бенкетом» (проміжним сервером p2p-мережі).

Що потрібно для перегляду

Щоб дивитися torrent-tv, необхідно встановити додаткове програмне забезпечення і зробити невеликі настройки.

для Windows

Вам знадобиться встановити платформу, принцип роботи якої схожий на відому нам програму uTorrent – прийом телетрансляції і роздача її іншим учасникам пиринговой мережі. Встановлюємо Ace Stream з опціями за замовчуванням, інсталятор сам запропонує вам встановити плагін в ваш браузер, який дозволить прямо з браузера дивитися трансляцію. Сайти, на яких можна дивитися телеканали з допомогою p2p-технології, ви зможете легко знайти в пошуковій системі.

для Android

На смартфоні або планшеті вам також знадобиться Android-версія Ace-Stream. Для самого перегляду вам знадобиться завантажити клієнтську програму (зі зрозумілих причин, ці програми відсутні в PlayMarket).

замість післямови

Як бачите, технологія Torrent-TV дозволяє дивитися телевізійні канали онлайн з досить гарною якістю і високою швидкістю завантаження. Однак цей спосіб має і негативні сторони, одна з яких – значне збільшення мережі під час перегляду.

Ссылка на основную публикацию