Що таке Whatsapp / Ватсап для чого він і як ним користуватися?

Різноманітність сучасних месенджерів вражає своєю кількістю, що таке Ватсап і як ним користуватися, один з найпоширеніших питань користувачів різного віку. – це програмний компонент, розроблений для телефонного зв’язку через інтернет. Спілкування за допомогою цього додатка відбувається на безкоштовній основі, єдиним мінусом є невелика абонентська плата через рік користування. Ватсап входить в ряд програм, які роблять ваше спілкування безмежним і барвистим. Додаток можна встановити на будь-який гаджет.

Використання Ватсап

Цей програмний компонент був розроблений в 2009 році, для телефону. На той момент комунікаційні мережі тільки починали свій розвиток, тому новинка розмов через інтернет, та ще й безкоштовно заполонила весь світ. Як користуватися Ватсап на телефоні, розглянемо докладніше в наступних пунктах. Робота WhatsApp полягає в прийомі великого потоку повідомлень і передачі інформації. Для того щоб почати використовувати додаток його необхідно встановити на ваш телефон. Завантажити програму можна на офіційному сайті компанії або будь-який інший майданчику розповсюджує безкоштовні додатки.

Після того як вона буде встановлена, ви сміливо можете використовувати її для спілкування зі своїми рідними людьми, колегами, знайомими. Для завершення реєстрації та початку роботи додаток зажадає вказати: номер телефону, через який буде здійснюватися спілкування, ім’я користувача (немає необхідності вказувати своє справжнє ім’я), країну і фотографію, щоб ваші близькі швидше знаходили вас серед контактів. Процес роботи програми зводиться до встановлення зв’язку на відстані, через Всесвітню павутину.

Основні функціональні можливості програмного компонента

Ватсап – месенджер, який отримав досить велике поширення, серед молоді, а все завдяки таким його характеристикам:

  • відправка повідомлення, великих обсягів;
  • передача різних форматів файлу, таких як аудіо, відео, картинок різного розширення і навіть анімаційні зображення;
  • наявність голосових дзвінків, без абонентської плати;
  • наявність функції голосового повідомлення, що дозволяє передати емоції найкращим чином;
  • здійснення спілкування за допомогою чату, додавання багатьох друзів з якими ви можете обговорити загальні теми.

Додаток також використовується на ПК і ноутбуках, офіційної версії на дані пристрої не існує, але її встановлюють за допомогою емулятора, зберігаючи всі його функції.

Як користуватися WhatsApp на комп’ютері, проведемо аналогію з телефонної версією програми. На ПК, як і смартфоні будь-який з користувачів може створювати необмежену кількість чатів і листувань, дзвонити і пересилати голосові повідомлення. Щоб створити діалог потрібно всього лише натиснути на ім’я людини зі списку контактів, додаток в цей момент створить в автоматичному режимі чат. Видаляти листування також легко, як і створити, єдиним моментом є висновок всіх учасників з діалогу, а потім тільки знищення всього листування. Відновити повідомлення просто, якщо ви робили резервну копію і вносили в архів.

Користувачі за допомогою Ватсап можуть дзвонити один одному, для здійснення голосового зв’язку натисніть кнопку телефонної трубки біля обраного контакту. Після чого буде з’єднання з людиною, зв’язок при цьому набагато якісніше ніж ви спілкуєтеся через звичайну мережу. Для зміни будь-якої інформації про своє становище або інших даних потрібно зайти в налаштування, в ній ви зможете все відредагувати і внести потрібні зміни.

Ссылка на основную публикацию