Що таке заспамленності тексту – Техніка та інтернет

Що таке заспамленності тексту простою мовою

Заспамленності можна порівняти з нудотою. Ці два поняття тісно пов’язані один з одним. Нудота вимірюється у відсотках. Для текстів різного призначення показники відрізняються. Наприклад, продає, рекламний текст повинен мати мінімальний відсоток нудоти.

Нудота тексту – це цифровий показник, який визначає частоту використання слова в у всьому тексті.

Нудота тексту щільність ключових слів в тексті. Відношення кількості ключових слів до загального обсягу слів.

Нудоту можна перевірити на біржі унікального контенту Адвего. Оптимальний показник 4-6%. Відсоток ключових запитів повинен бути не менше 4 і не більше 6. найоптимальніший варіант для пошукових систем. Якщо відсоток перевищує показник 6, то пошукові роботи оцінюють контент як спам.

Більш точно заспамленності визначити можна на сайті text.ru.

У цій статті я описував ці та інші біржі:

  • Біржі копірайтингу – 10 кращих майданчиків унікального контенту

Що ми маємо на увазі під поняттям «заспамленності». Якщо чисто на пальцях пояснювати, то заспамленності є часте повторення слів в текстовому документі. Не обов’язково точні повторювані входження, враховуються і однокореневі слова. Оптимальний відсоток заспамленності 30%. Для оптимізованих статей допускається межа в 60%. Однак, якщо текст має показник більше 60%, то сторінку виключають з індексу.

Що таке заспамленності тексту і вода

Напевно багато хто чув, що таке вода в тексті, навіщо ти стільки води налив, студентам це точно відомо. Так ось, водність, це, дійсно, важлива складова будь-якої пізнавальної статті.

Водність надлишок слів, які прописуються, щоб збільшити обсяг тексту, а не передати сенс.

Розраховується вода по формулі: відношення стоп-слів до загального обсягу слів тексту.

Стоп слова або шумові слова:

  • Фрази без смислового навантаження (до них відносяться і вступне слово), що використовуються в якості вступу: в наш час, для початку, здається, напевно, я думаю, може бути, сьогодні,
  • Звернення до аудиторії: добрий день, всім привіт, здрастуйте, шановні відвідувачі, шановні читачі,
  • Займенники, прийменники, числівники, написані літерами, частки, сполучники, вигуки, скорочення,
  • слова задіяні для забарвлення, деякі прислівники, прикметники,

Вода допустима в статтях розважального, оповідного характеру, коли ви розповідаєте про те, як відпочивали. В інформаційних постах бажано намагатися писати по справі.

Норма становить 15% води і менше. 15-30% це підвищена водність, 30-60% великий відсоток. А більш високих показниках говорити не станемо, бо така стаття не годиться для просування по пошуковим запитам.

Як зменшити заспамленності тексту і знизити відсоток води

Тепер ви знаєте, що таке заспамленності тексту, що таке вода в тексті, як розраховуються дані показники і навіщо взагалі потрібно над ними працювати.

Зараз розповімо вам про те, як зменшити заспамленності тексту і знизити відсоток води.

Якщо значення спаму не відповідають вашим запитам необхідно замінити часто зустрічаються слова синонімами або покажчиками (це, він, вона). Здається, що неможливо расспаміть якусь частину тексту, то знайдіть повторювані слова в іншому абзаці. На крайній випадок видаліть заспамленності клаптик статті.

Воду прибрати не так складно, як спам. Досить видалити деякий відсоток стоп-слів. Або перефразируйте їх. Але при такому редагуванні можуть виникнути проблеми зі зменшенням розмірів тексту. Це важливо в тому випадку, якщо ви копірайтер і виконуєте вимогливий замовлення.

Не завжди просто оптимізувати статтю, намагатися догодити пошуковому роботу і при цьому дати максимально корисну інформацію без зайвої води. З досвідом догодити і алгоритму і

висновок

Просувати свій сайт в пошукових системах потрібно з усіх боків, а в першу чергу важливо спиратися на контент, на його якість і оптимізацію. Якість має на увазі велику кількість складових: заспамленності, вода, орфографічні помилки, унікальність, познавательность, оптимізована стаття це прописані ключові запити, наявність заголовків, правильні обсяги, структура (абзаци) і т.д.

Підписуйтесь на групу або читайте портал в Твіттері.

Ссылка на основную публикацию