Що відвідати в Берліні?


Що відвідати в Берліні?

Нестачі в речах, які можна зробити в Берліні, немає. Столиця Німеччини є загальним туристичним місцем для європейських мандрівників і гостей здалеку – і не дарма! Звуки, смаки і почуття цього жвавого міста можна визначити безпомилково.

Столиця Німеччини має багатими традиціями, історією, культурою і мистецтвом. З більш ніж 9000 ресторанів і сотнями театрів, музеями і концертними залами, Ви будете мати нескінченний вибір для вивчення. Варто заздалегідь підшукати недорогі готелі берлина в центрі Берліна, щоб встигнути забронювати номер.

Жоден візит до Берліна не був би повним без дослідження його насильницького і репресивного минулого. Знайти сліди Берлінської стіни, а також відвідати Checkpoint Charlie, одне з багатьох місць, де конфлікти виросли до апогею за часів після Другої світової війни. Музей Топографії терору, який знаходиться в колишній штаб-квартирі СС, також варто відвідування. Німці відкрито говорять не тільки про своє важке минуле, але з великим ентузіазмом про своє барвистому майбутньому. Сотні музеїв мають колекцією всього – від шоколаду до сексу і мистецтва. Відвідайте Музейний острів – колекція з п’яти музеїв в одному місці. У любителів музики є багато варіантів теж. Німецька національна опера Deutsche Oper, живі виступи в клубах і кафе – гості міста знайдуть тут розваги на будь-який смак.

Всюди в центрі Берліна Ви побачите нагадування про минуле і про торжество відновлення Берліна. Бранденбурзькі ворота колись стояли на «нічийної землі» між Східним і Західним Берліном. Коли впала Берлінська стіна, ворота стали символом відродження міста.

Європейці стікаються в Берлін також за насиченим нічним життям і відкритою атмосферою. Як і в багатьох європейських містах, тут не бракує в кафе і барів, а нічні клуби славляться своєю високою енергетикою і високою якістю. Відкритий в 1940-х роках, класичний пивний бар в Парижі нині є і в берлінському районі Шарлоттенбург. Він як і раніше популярний серед місцевих художників і акторів і їх дармоїдів. Якщо Ви хочете порівняти два заклади, то заздалегідь забронюйте готелі парижа 4 зірки.

У Берліні проживає близько 500 000 людей турецького походження, і тому турецький ринок, який тягнеться уздовж південного боку на Ландвер між Кройцберг і Нойкельн по вівторках і четвергах – це прекрасне місце для відвідування.

З полудня до 6 вечора, місцеві фермери, купці і ремісники вишиковуються уздовж каналів під вербами, щоб продати величезну і барвисту колекцію продукції, спецій, м’яса, текстилю, одягу і предметів домашнього ужитку.

Ссылка на основную публикацию