Що вибрати Android або Windows Phone?

Користувальницький інтерфейс.

Android і Windows Phone обидві мають привабливі інтерфейси. Android 4.0 насправді об’єднує в собі два інтерфейси – Android 2.3 Gingerbread і Android 3.0 Honeycomb (планшети). Іншими словами, ви можете використовувати ICS як на телефонах, так і на планшетах. З іншого боку, WP7.5 тільки для смартфонів. 

У Android є відмінний спосіб повідомлення для користувачів за допомогою віджетів на головному екрані. WP також робить щось подібне, але з використанням живих плиток. Хоча обидва варіанти дають досить потрібної інформації для користувача, Android трохи виграє у Windows Phone, тому що набагато простіше і естетичний перегорнути зліва направо і навпаки, чим прокручувати весь список вниз. Але, з іншого боку, за останні 3 роки ОС від Google виросла як на дріжджах, і вже виглядає старо і неуключе.

переможець: Windows Phone – стабільний, плавний і стильний інтерфейс.

Апаратна підтримка.

На відміну від IOS, WP або Android з’являються на багатьох пристроях. Але ці дві платформи мають очевидне відмінність в апаратній підтримці. Перший з них, WP7.5 Mango, працює тільки на обмеженій кількості продукції. Простіше кажучи на продуктах, які у Microsoft є партнерами, таких як Samsung, HTC, Acer, Asus, Nokia і ZTE. Google на відміну від Microsoft має відкритий вихідний код своєї ОСЛюбой виробник з будь-якого куточка світу на будь-якому обладнанні може запустити андроїд.

переможець: безсумнівно Android.

Багатозадачність.

Варто відзначити, що багатозадачність це одна з основний опцій, яку смартфон повинен мати на сьогоднішній день. Довгий час ми могли користуватися нею тільки на комп’ютерах. Тепер настав час випробувати багатозадачність і на телефонах. І Android і Windows Phone дають великі можливості для цього. Але багатозадачність від Google здається краще, так як має більше можливостей. Google підкреслює її як більш простим і візуально приємним. У той час як Microsoft є новачком в цій галузі.

переможець: Android.

Інтеграція соціальних сервісів.

Google загострює увагу на глибоку інтеграцію Facebook і Twitter. Можна встановити і інші соціальні сервіси, але інтегровані вони не будуть. У WP в той же час найбільш глибока інтеграція. У контактах є три вкладки “останні”, “все” і “що нового”. “Останні” показують 8 плиток, в яких розміщуються останні дзвінки, СМС, повідомлення IM і навіть записи на стіні в Facebook. В “що нового” список останніх оновлень в ваших акаунтах Windows Live, Twitter і Facebook.

переможець: Windows Phone 7.5 Mango.

Додатки та магазин додатків.

Кожен користувач хоче отримувати доступ до великого списку додатків, і чим більше тим краще. На Android Market більше 250000+ додатків. У той час як на Marketplace для WP7.5 Mango в даний момент близько 71000 додатків.

переможець: Android. Але він вийшов раніше, ніж WP7. Здається Microsoft ще себе покаже.

Цільова аудиторія.

Google своїм останнім оновленням намір об’єднати клієнтів свого Android 2.3 і 3.0 під одним дахом з ICS. Microsoft же зізналася раніше, що намагається сформувати нову екосистему в мобільній індустрії, щоб забезпечити клієнтам вибір крім IOS і Android.

переможець: Windows Phone.

Вердикт.

Складно вирішити, що ж насправді краще, Android або Windows Phone. Якщо ви з тих, хто любить експериментувати зі своїм пристроєм, то Android для вас. Проте, для більшості, кому потрібен телефон який “просто працює”, випромінює стиль і допомагає залишатися на зв’язку зі своїми друзями, Windows Phone є оптимальним варіантомЕто красиво, елегантно, і не і не б’є по гаманцю щорічно, як це робить iPhone. Microsoft ще належить перетворитися на динамічного гравця в світовій мобільної індустрії.

Ссылка на основную публикацию