Щоб видалити обліковий запис windows 10: основні способи

Багато користувачів операційної системи windows 10 до сих пір не до кінця розібралися у всіх «хитрощі» і нововведення цієї системи, так як вийшла вона відносно недавно. Однією з таких проблем стало видалення облікового запису. Найчастіше користувачі хочуть видалити запис в двох випадках: коли вона просто стала їм не потрібна і коли потрібно зробити цей запис локальної. У даній інструкції ми коротко розберемо два ці способи.

Спосіб 1. Зробити локальну запис і прибрати обліковий запис Microsoft

Це досить простий спосіб, адже для його здійснення вам знадобиться тільки працювати з настройками. В системі цей метод передбачений і не складе користувачеві праці. Отже:

  1. Вам потрібно зайти в меню «Пуск» і знайти «Параметри». Там слід відшукати «Облікові записи» і вибрати розділ «Електронна пошта і облікові записи». Хотілося б відзначити, що після роботи в налаштуванні не будуть синхронізуватися параметри. Також потрібно зберегти всі незбережені дані, так як після того, як відключиться канал Microsoft, ви вийдете з системи.
  2. Тепер потрібно вибрати «Увійти замість цієї локального облікового запису». Потрібно буде ввести старий пароль облікового запису Microsoft і записати вже нові дані для локального облікового запису.

Після того, як ви вийдете з системи і зайдете в неї заново, з’явиться нова локальна обліковий запис. Як бачите, нічого складного немає.

Спосіб 2. Щоб видалити обліковий запис за непотрібністю

Якщо у вас є дві або більше облікових записів вони вам просто не потрібні – тоді цей метод для вас. Потрібно буде зайти до свого облікового запису, де використовуються права адміністратора. Або встановити їх на ту запис, яку ви хочете залишити.

Нам знову потрібно дістатися до параметра «Облікові записи» за аналогією з попереднім пунктом. Далі шукаємо «Сім’я і інші користувачі». Тепер потрібно знайти «Інші користувачі» і під тим обліковим записом, від якої ви хочете позбутися, просто натискаєте «Видалити». Попередньо потрібно зберегти всі важливі дані з облікового запису, так як після перезавантаження вони пропадуть. Ось так і відбувається видалення облікового запису windows 10.

Ще один спосіб

Можна видалити обліковий запис і через «Панель управління» і знайти там «Облікові записи користувачів». Подальші дії можливі тільки на правах адміністратора. В «Управління іншим користувачем» можна також видалити її.

Але в цьому способі є свій «козир». Дані з непотрібної облікового запису можна як видалити, так і залишити. Система «закине» їх в папку на робочому столі облікового запису адміністратора.

Ссылка на основную публикацию