Шість кращих лазерних принтерів для офісу: редакційний рейтинг

Головний параметр, за яким офісне обладнання відрізняється від домашнього – це максимально допустимий обсяг друку. Він вимірюється кількістю сторінок в місяць, і може досягати декількох сотень тисяч. Кращий лазерний принтер для офісу – це надійний пристрій, розраховане на великі обсяги щоденної роботи. Найчастіше такі моделі мають модульну конструкцію. Вона забезпечує зручність в обслуговуванні і просту заміну вузлів, схильних до підвищеного зносу.

Додаткові особливості моделей цього типу: висока швидкість роботи, простота інтеграції в поточну офісну інфраструктуру і наявність великих відсіків для паперу. У ряді випадків важливим параметром стає час виходу першої сторінки (термін, необхідний деталей для розігріву і підготовки після простою). Якщо співробітники офісу часто друкують невеликі документи, звертайте увагу на цей фактор при виборі пристрою. Чим меншим буде час очікування, тим комфортніше стане використання принтера.

6 місце: Lexmark MS812dn

Один з найшвидших монохромних лазерних принтерів. Швидкість роботи пристрою складає 66 листів в секунду, при цьому перший відбиток виготовляється всього за 4 секунди. Найкраще підходить для використання у великих офісах з щомісячними обсягами друку до 300 000 сторінок. Стандартний картридж, встановлений на пристрої (модель 525), дозволяє надрукувати близько 6 000 сторінок при заповненні на 5%. Lexmark MS812dn також сумісний з лазерними картриджами 525H, яких вистачає на 25 000 відбитків, і 525X / 520XA, розрахованими на 45 000 копій.

Посередині передньої панелі знаходиться РК-дисплей діагоналлю 2.4 дюйма. Праворуч від нього розташовані керуючі клавіші. Стандартний лоток подачі вміщує 650 аркушів щільністю 75 г / м2, додатково можна придбати розширений відсік на 4 400 аркушів. У лотку для виведення поміщається 550 сторінок такий же щільності, при покупці максимальної офісної версії ця кількість можна довести до 2 550 штук. Підключення принтера проводиться через роз’єми Ethernet або USB.

Зверніть увагу! Модель Lexmark MS812dn Не друкує документи без полів. Незважаючи на те, що для офісного обладнання рідко потрібна печатка на всю сторінку, цей фактор краще враховувати при виборі принтера. Мінімальний розмір полів з кожного боку становить 4.2 мм.

5 місце: Kyocera ECOSYS M3540dn

Багатофункціональний пристрій (МФУ) з додатковою підтримкою факсу. Друкує в монохромному режимі зі швидкістю 40 сторінок в хвилину і роздільною здатністю 1200 × 1200 dpi. Чорно-біле сканування виконується з такою ж швидкістю, а при кольоровому збереженні фотокопій швидкість зменшується до 30 штук в хвилину. Сканер підтримує автоматичну подачу оригіналів. Замість ручної почергової завантаження, їх краще завантажити в спеціальний відсік, що вміщає до 50 аркушів формату А4.

Ємність картриджа моделі TK-3100, сумісного з офісним обладнанням Kyocera ECOSYS M3540dn, становить 12 500 сторінок. При цьому стартова версія, що поставляється разом з принтером для офісу, заправлена ​​тільки наполовину. Позитивною рисою пристроїв Kyocera є можливість модернізації в широких межах. Виробник пропонує установку додаткових комплектуючих і стороннього обладнання для роботи з папером, наприклад:

  • Модуль додаткової оперативної пам’яті на 1 ГБ;
  • Твердотільні накопичувачі (SSD) на 32 або 128 ГБ;
  • Мережеві карти з кращими параметрами, в тому числі з підтримкою Wi-Fi;
  • Касету подачі паперу і ящики для її офісного зберігання.

4 місце: Brother DCP-L5500DN

Монохромний лазерний МФУ з підтримкою технологій хмарної друку і зручним управлінням за допомогою великого сенсорного екрану. Відмінно підійде для малого або середнього офісу. Використання в великих компаніях може бути ускладнене у зв’язку з відносно низьким ресурсом деяких компонентів. Наприклад, стандартний картридж вміщує кількість тонера тільки на 3 000 аркушів, а фотобарабан DR-3400 найкраще працює при друку перших 50 000 відбитків.

Роз’єм USB на передній стороні лазерного апарату можна використовувати для підключення флешки або іншого зовнішнього накопичувача. З підключеного пристрою виконується прямий друк. Ще одним сценарієм використання цього порту є збереження документів на підключений апарат при скануванні. Ця модель принтера для офісу також здатна виконувати редагування отриманих копій в автономному режимі (без підключення до комп’ютера). Серед доступних операцій – вирівнювання нахилу і видалення фону.

Важливий рада! Ставши власником офісного принтера DCP-L5500DN, не забудьте зареєструвати його на офіційному сайті Brother. Після такої реєстрації виробник надає додаткову гарантію ще на два роки.

3 місце: Canon i-SENSYS LBP351x

Модульний чорно-білий принтер для офісу з великою кількістю підтримуваних компонентів. За допомогою знімних касет, відсіків і пристроїв подачі паперу модель LBP351x легко перетворюється з настільного принтера в підлоговий. Оснащений монохромним рідкокристалічним дисплеєм, розташованим на верхній панелі корпусу. Витримує пікову офісну навантаження до 250 000 аркушів на місяць, але для зменшення зносу деталей виробник рекомендує обмежитися щомісячної печаткою 16 000 сторінок.

Як і багато інших пристроїв компанії Canon, лазерна модель i-SENSYS LBP351x підтримує друк зі смартфонів на iOS і Android за допомогою фірмових додатків. Має високу надійність, однак після виведення 225 тисяч листів користувачеві буде краще замінити зношені ролики захоплення і перенесення. У непридатність також може прийти блок термофіксації, частіше званий «грубкою». Всі ці деталі входять в комплект для обслуговування моделі, який купується окремо.

2 місце: HP LaserJet Pro MFP M521dn

Багатофункціональний пристрій HP LaserJet для середнього офісу. Справляється з обсягом роботи до 75 000 сторінок на місяць. Серед цікавих особливостей MFP M521dn слід зазначити можливість сканування документів з двох сторін за один прохід. Двостороння автоматична друк також підтримується. Для лазерних офісних пристроїв середнього і вищого цінових діапазонів її наявність можна вважати стандартом. До переваг цієї моделі відносяться:

  • Надійність, що робить M521dn кращим лазерним принтером для офісу серед апаратів HP;
  • Наявність зручного веб-інтерфейсу для налаштування і управління;
  • Висока швидкість друку (40 стор / хв) і сканування (14 стор / хв);
  • Можливість установки додаткових лотків для паперу;
  • Функція відправки документів зі сканера на електронну пошту або в хмарне сховище;
  • Наявність кольорового сенсорного екрану для управління печаткою.

Важливо! Для скорочення витрат на обслуговування офісного принтера краще використовувати картридж підвищеної ємності CE255X.

1 місце (кращий лазерний принтер для офісу): Samsung ProXpress M3870FW

Офісне монохромне МФУ для середніх обсягів роботи з вбудованим факсом і Wi-Fi модулем. Має великий набір функцій, незрівняний з помірною ціною апарату. Витримує щомісячне навантаження до 80 000 аркушів на швидкості 38 стор / хв. Комплектується лазерним картриджем на 3 000 відбитків, який при необхідності можна замінити на один з двох більш містких аналогів (5 або 10 тисяч сторінок). Невибагливий до використовуваної папері – друкує на картках, конвертах, матових і глянсових заготовках щільністю 60-220 г / м2.

Офісна робота через хмару реалізується за допомогою технологій Apple AirPrint і Google Cloud Print. Для відправлення файлів на Samsung M3870FW зі смартфона створені спеціальні мобільні додатки. Як і попередня модель в нашому рейтингу, цей апарат оснащений пристроєм автоматичної подачі сторінок на сканер. Максимальне завантаження становить 50 аркушів, сканування проводиться зі швидкістю 20 стор / хв (монохромний режим) або 8 стор / хв (кольоровий режим).

Таким чином, модель Samsung ProXpress M3870FW займає перше місце в списку кращих лазерних принтерів для офісу завдяки своїй надійності і вдалому співвідношенню ціни і якості. Дане обладнання також сертифікована відповідно до стандартів Energy Star. Це означає, що принтер має знижений рівень споживання електроенергії. При його довгостроковому використанні ви зможете заощадити не тільки на витратних матеріалах, а й на рахунках за електрику в офісі.

Ссылка на основную публикацию