Шведський танк STRV 103

Шведський танк STRV 103 в якомусь роді не має собі подібних через відсутність на ньому вежі. Так саме вежі, а поворот для наведення на ціль виконується всім корпусом, як в горизонтальній, так і вертикальній площині. При цьому у танка повна відсутність можливості виконання, будь-яких рухів гарматою, вона повністю знерухомлені шляхом глухий установки в передньому аркуші броні. До того ж у нього є два потужних движка: один на дизелі, другий газотурбінний.

Броня просто одне захоплення, так як вона виконана дублюванням по цьому корпусу

Так само шведський танк STRV 103 дає можливість керувати ним під час руху заднім ходом, а так же командир який ним керує, має в своєму розпорядженні окрему низькопрофільну башточку з можливістю її обертання на 208 градусів через одностулковий люк.

Знаряддя одне має магазин на 25 пострілів, а інших два має ємність 5 і 20 пострілів, що дає особливу перевагу при веденні атакуючих пострілів. Навіть якщо одне бойова зброя будить виведено з ладу, то інших два його вдало замінять. При цьому управляти ними можуть як командир, так і навідник.

Але і це ще не все озброєння. До того ж до трьох гармат ще є:
• курсові кулемети з калібром 7,2 мм – 2 шт;
• по одному зенітному і Пристрілювальні кулемета;
• два 4-х стовбурних гранатомета.

Одне озброєння дає карколомне перевага в бою, а подвійне бронювання корпусу, противнику не залишає ніяких шансів на виживання

Має такий танк три модифікації:
• STRV 103 А – перша стандартна модель з перевагами, які перераховані вище;
• STRV 103 В – доповнений лазерним прицілом, особистим плавальним засобом, має можливість самоокапиваться, при цьому дану модифікацію позбавили одного кулемета;
• STRV 103 С – поліпшена трансмісія, замінена лазерного покажчика на більш сучасний, можливість додавання додаткового бронювання, установка глушника і систем охолодження для радіаторів.

Кожен танк обладнаний власною рацією, протиснарядним бронюванням.

Такий вдосконалений танк має, на жаль один вагомий недолік – це його повільність. Хоча він цілком обумовлений наявністю наявної броні і оснащенням озброєння. Так дана бронемашина може набирати швидкість по суходолу не більш 50 км / год, а «пливе» він всього 7 км / год (простіше сказати, що його несе течія). Але наявність достоїнств, відсуває даний недолік.

Ссылка на основную публикацию