Швейна машина Brother: огляд моделей, ціна, відгуки

Виробник Brother пропонує досить широкий асортимент продукції, щоб зробити вдалий вибір, виходячи зі своїх потреб. Це може бути швейна машинка для будинку або офісу, або без нього, здатна функціонувати з високим ступенем ефективності, якщо виконувати при цьому умови експлуатації конкретної моделі.

огляд моделей

1. Якщо виходити з фінансових можливостей, то найкращим варіантом є швейна машина Brother Star 37S, так як її вартість в середньому становить 9 000 руб. А купити оверлок до неї буде коштувати близько 2000 гривень.

Ця модель прекрасно підходить для новачків в швейному справі. Пристрій дозволяє регулювати довжину стібка, є 27 режимів рядки. Петля виконується в автоматичному режимі, є кнопка реверсу і можливість шити подвійною голкою.

2. Альтернативний варіант – швейна машина Brother Star 27S. По набору функцій і вартості вона схожа з виконанням 37S. До неї, однак, потрібно докуповувати стіл для швейної машини.

Чим вище вартість, тим більше функціональної буде модель. Це виражається в здатності обробляти різні типи тканин, регулювати параметри шиття, працювати з великою кількістю операцій.

3. Наприклад, швейна машина Brother Comfort 25A. Цей пристрій виробляє до 25 операцій, в автоматичному режимі визначає розмір гудзиків і робить петлі, має здатність плавно регулювати швидкість шиття.

Вартість такої моделі в середньому становить 9 000-12 000 гривень (що набагато дешевше, ніж промислові швейні машини). Цей прилад відноситься до середнього класу техніки, тобто, знаходиться на рівні вище початкового.

4. Таке виконуваних функцій і ціною, але дещо менш функціональний пристрій цієї ж групи – швейна машина Brother Comfort 25.

5. Вдосконалений варіант вищеописаних приладів здатний виконувати більш різноманітну роботу – це швейна машина Brother Comfort 35A. Вона функціонує в 35 різних режимах. В іншому функції повторюються, порівняно з уже описаними виконаннями лінійки Comfort.

6. На порядок вище стоїть швейна машина Brother Comfort 40E. Кількість виконуваних операцій – 40. Тип механізму – електронний. Ціна досягає 12 000 руб (як у швейних машин Зінгер). Решта функцій також ідентичні з можливостями всієї лінійки Comfort.

7. Єдиним винятком є ​​швейна машина Brother Comfort 10. Це мало функціональна модель, здатна виконувати всього 8 видів рядків.

Серед її можливостей: регулювання параметрів строчки, кнопка реверсу, набір стандартних функцій. А ось петлі за допомогою цього пристрою доведеться робити вручну. Варто дана модель не більше 7 000 руб.

8. Ще один варіант, який представляє початковий клас обладнання цього роду, – швейна машина Brother X7. Виконує 14 рядків, є рукав для шиття, підсвічування. Коштують дані вишивальні машини близько 7 300 руб.

9. До початкового класу техніки відноситься також швейна машина Brother LS 200. Функціонально вона схожа з попереднім варіантом, а ціна складає в середньому 5 500 крб.

10. Більш технологічна модель – швейна машина Brother LS 300, яка здатна працювати в 17 режимах.

Однак вивчення переліку властивостей перед покупкою є недостатньою мірою, так як для того, щоб отримати більш повну картину про практичну сторону питання, слід прочитати відгуки про швейних машинах Brother:

Лариса, 45 років, м Київ:

«У будинку завжди достатньо роботи по шиттю, особливо, якщо велика сім’я, як у нас. У мене вже більше року працює в’язальна машина Brother LS 2125.

З її не надто широкими можливостями я можу виконувати досить різноманітну роботу по шиттю. Особливо подобається, що все це мені дісталося за дуже приємною ціною ».

Карина, 34 роки, м Новомосковськ:

«Для мене швейна машина Brother Artwork 33A стала незамінним помічником, так як я професійно займаюся шиттям на дому. Звичайно, 27 режимів роботи – це не 40, як в інших моделях, але мене поки все влаштовує. До того ж за пів року експлуатації я не знайшла недоліків. Правда ми до неї окремо докуповували оверлок Janome ».

критерії вибору

Рекомендується звертати увагу в першу чергу на технічні характеристики пристроїв, тому що ціни швейних машин Бразер варіюються в широкому діапазоні і завжди можна підібрати найбільш прийнятний варіант. Слід вирішити для себе наступні питання:

  1. Який тип машини хочеться мати в своєму розпорядженні, і для яких цілей взагалі набувається пристрій? Якщо просто щодня вирішувати дрібні завдання, тоді цілком достатньо не надто дорогого варіанта зі стандартним набором функцій, як, наприклад, швейна машина Brother JS 20. Це, скоріше, середній варіант за ціною (до 11 000 руб.), Але зате дуже функціональний. Для творчої роботи просто приладу для шиття вже недостатньо, тоді більше підійде швейно-вишивальна машина Brother. Але варто обладнання такого роду на порядок дорожче.
  2. Кількість операцій. Чим їх більше, тим вище ціна. Тут, знову ж таки, потрібно вирішити, для чого купується пристрій. Наприклад, існує більш професійна модель – швейна машина Brother SM-360E. Техніка такого роду обійдеться приблизно в 25 000 руб., Але зате з її допомогою можна впоратися з практично будь-яким завданням.
  3. Додаткові функції, наприклад, підсвічування.
  4. Необхідність в додатковій покупці оверлоков (найкраще брати оверлоки Juki).

Відгуки про швейній машині Brother допоможуть зрозуміти, чи є проблеми при експлуатації пристрою. Керуватися в першу чергу вартістю не слід, тому що можна підібрати прилад з достатнім для роботи кількістю функцій, але за досить прийнятною ціною, як, наприклад, швейна машина Brother Universal 37S.

У скільки обійдеться ремонт, вартість запчастин

Залежно від типу пристрою ціна таких послуг помітно варіюється. Так, найбільш прості операції (обрив нитки) можуть бути відремонтовані за 500-700 руб. Це, не рахуючи внеску за виклик майстра додому – також 500 руб.

Більш складні роботи, наприклад, лагодження оверлока, обійдуться в 1 000 – 1 500 руб. Ціни вказані без урахування додаткових витрат на запчастини до швейних машин Brother.

Але часом недоцільно займатися лагодженням приладу, якщо купувався він за 5 000-6 000 руб., А запчастини для швейних машин Brother цього типу коштують дорожче. Наприклад, голкова пластина обійдеться в 1 000 руб., Педаль – 2 000 руб. Тому краще брати оверлок Brother подорожче, щоб не виникало проблем з несправностями, які лагодити не так вже й дешево.

Як видно, вартість не так вже мала. Але для подібних пристроїв, як швейна машина Brother MS 60, які купувалися за кілька десятків тисяч гривень, цілком допустимо виділити такі кошти на заміну деталей.

Ссылка на основную публикацию