Швидкий доступ на YouTube, про які ви повинні знати

Швидкий доступ на YouTube, про які ви повинні знати

Я більше ніж упевнений, що ви часто користуєтеся YouTube. Ну, скажімо, щоб подивитися смішні домашні відео для дітей або домашніх тварин, останні відеокліпи, інструкції, як пройти комп’ютерну гру, дивні і неймовірні пригоди, а також записи різних подій і розмов і багато-багато іншого.

 

Перегляд відеороликів на YouTube – звична справа для більшості користувачів в інтернеті, яких можна назвати затятими фанатами сайту. Якщо ви відносите себе до цієї категорії людей, то вам просто необхідно знати про гарячі клавіші на YouTube.

1.Як пропустити перегляд фрагментів відео

Практично кожне відео, яке ви дивитеся, починається з випадковою або недоречною сцени або вступу. Тому цілком природно, що ви відразу ж клацає по тимчасовому бігунка і перестрибуєте цей шматок відео. Ми розповімо вам, як зробити це без клацань мишею або використання тачпада. 

Отже, ви можете пропустити частину відеоролика шляхом натискання певних цифр на клавіатурі: 1 – щоб перестрибнути через 10% відео, або 9 – через 90%. Числа не відповідають хвилинам ролика, так що якщо ви хочете почати перегляд з половини, натисніть 5 – 50%.

Зверніть увагу, що функціональні клавіші не будуть працювати, якщо відео вже програється. Для їх функціонування вам доведеться зупинити відтворення. Якщо ви натиснете на цифру 0, відео повернеться в початок до 0:00 хвилині.

2. Як вибрати потрібну дейсвтія за допомогою Tab

Клавіша Tab зручна в тому випадку, якщо ви не ходите користуватися мишею. На YouTube Tab дозволяє виділяти опції, перераховані нижче. Щоб зупинити свій вибір на одній з них, досить натиснути Enter або Space.

 

• Переглянути пізніше

• Бігунок – натисніть будь-яке число від 1 до 9, щоб перестрибнути через частину відео.

• Відтворити або зупинити 

• Регулювання звуку – за допомогою клавіш зі стрілками вгору / вниз.

• Розгорнути програвач

• Згорнути програвач

3.Основні гарячі клавіші на YouTube

І, нарешті, ще кілька гарячих клавіш для більш повного контролю над YouTube-плеєром.

висновок

Ось тепер ви знаєте про функціональні клавіші на YouTube. Ми коротко, але змістовно розповіли про кожну з них. І останнє, на що хотілося б звернути вашу увагу: всі ці гарячі клавіші відмінно працюють для відеороликів на YouTube, але не підійдуть для тих, які вставлені з зовнішніх сайтів. Якщо вам відомі інші функціональні клавіші, розкажіть нам про них в коментарях!

Ссылка на основную публикацию