Швидкий і простий пошук людини в інстаграмме

Хоча спочатку Instagram був лише агрегатором (місцем для накопичення і поширення) фотографій, його призначення змінилося. Зараз додаток позиціонується, як місце для публікації фотографій та відеоматеріалів з елементами соціальної мережі. А в будь-якому соціальному мережі можна спробувати знайти конкретної людини. В цьому плані Інстаграм гранично простий.

знайти людину

Відразу слід зазначити, що в Instagram – це дія не залежить від використовуваної версії програми. У мобільному додатку пошук людини в інстаграмме знаходиться на нижній панелі, а у варіанті сайту вона знаходиться у верхньому рядку сторінки. Тому розглядати різні версії окремо – позбавлене сенсу.

Щоб приступити до пошуку потрібно мати наступну інформацію:

  • Назва облікового запису людини;
  • Його прізвище і ім’я (зазначені при реєстрації).

ВАЖЛИВО! Ці умови працюють за принципом виключення. Досить знати будь-який із зазначених, щоб приступити до пошуків.

процедура пошуку

Отже, щоб знайти користувача потрібно вдатися до допомоги потрібного рядка. У варіанті сайту вона знаходиться в наступному місці:

До цього рядка потрібно почати вводити відповідну інформацію.

ПОРАДА! Instagram є «чутливим до регістру». Хоча сюди не потрібно вводити великі і маленькі букви в точності, але до мови потрібно бути точним. Якщо користувач ввів дані транслитом – шукати потрібно саме латиницею.

При введенні інформації про користувача (в прикладі використовується назва облікового запису) з’являється перелік варіантів з різними людьми. Чим точніше вводиться інформація (з кожним символом), тим більше звужується перелік варіантів. Знаючи, кого шукати знайти людину набагато простіше.

Після того, як вдасться знайти необхідну людину можна відкрити його обліковий запис. Тепер можна ознайомитися з його фотографіями або підписатися на користувача. Але сама процедура вже завершена.

ВАЖЛИВО! При пошуку користувача може допомогти знання його аватарки. Оскільки, якщо відкинути інформацію про обліковий запис – це буде єдиною інформацією, яку сайт дасть у відповідь на запит.

Простота пошуку є сильною стороною даного сайту. Варто тільки пам’ятати про те, що потрібно вводити інформацію точно – інакше можна знайти інших людей.

Ссылка на основную публикацию