«Шибайголова»: випущений фінальний трейлер 3 сезону, який показує, що чекає Метта Мердока

Фанати все не можуть дочекатися прем’єру третього сезону «Шибайголови», який зовсім недавно ще навіть без дати виходу був. І тепер, коли до цієї знаменної дати залишається якихось пару тижнів, Marvel і Netflix представили офіційний повнометражний трейлер сезону. Відео в черговий раз, як і промо з тизерами, доводить, що Метта Мердока і його альтер-его чекає неймовірно темний період. Також про це свідетельсвует офіційний синопсис сезону, який пророкує несподіване звільнення Фіска з в’язниці, де він повинен був знаходитися ще довго. Так, синопсис говорить: «Метт Мердок знову з’являється після тривалої відсутності, він зломлений, і сумнівається в тому, що варто і далі бути Зірвиголовою, та й у своєму майбутньому, як Метта Мердока, він сумнівається не менше. Однак, коли виявляється, що Вілсон Фіск, якого він в минулому засадив у в’язницю, вийшов звідти, перед персонажем виникає необхідність нелегкого вибору: ховатися і далі або ж знову стати героєм ».
Кадр з 3 сезону серіалу «Шибайголова»

Раніше Ерік Олесона, шоураннер «Шибайголови», вже говорив про те, що в третьому сезоні Метт виявиться в найтемніших місцях, і все, що він пережив до цього, здасться йому квіточками. Шоу буде відрізнятися від перших двох сезонів.

Кадр з 3 сезону серіалу «Шибайголова»

«Метт відправляється в найбільш темне місце, яке Ви можете уявити», – говорить Олесона. «Коли він розуміє, що не здатен бути Зірвиголовою, він швидше за покінчить з цим, ніж буде рухатися вперед без здібностей. Він вирішив відсунути особистість Метта Мердока на задній план, ставши просто дияволом ».

А Вам сподобався повний трейлер третього сезону? Ви чекаєте те, що він нам готує? Вас тішить те, що в серіал повертається Кінгпін? Нам цікаво знати Вашу думку, тому Ви можете висловитися в коментарях.

Ссылка на основную публикацию