SIM remote update failure0 01 6985: що це значить?

Будь-які незрозумілі листи, що надходять на мобільний телефон, часто викликають напади паніки у багатьох людей. І це зрозуміло, тому що у них відразу ж виникає думка про те, що пристрій зламалося, потребує ремонту або придбання нового. А це – завжди значні фінансові витрати та інші неприємності. Це ж почуття виникає у людей, коли їм приходить наступне повідомлення: SIM remote update failure0 01 6985.

Що робити в подібній ситуації? Що це означає? Чому надсилається подібний текст? Відповіді на ці питання ми постараємося дати в цьому матеріалі.

Що означає отримання такого повідомлення

Відразу варто відкинути всі підозри в будь-якому шахрайстві. Цей текст надсилає тільки оператор МТС, який не намагається «розвести» абонента на гроші.

Переклад же цієї фрази на російську мову буквально означає наступне: «помилка віддаленого поновлення SIM-карти».

Що це за помилка? Насправді «SIM remote update failure0 01 6985» не означає будь-яку серйозну проблему. Таким чином оператор сигналізує людині про те, що зараз запущено певний процес оновлення, який торкнеться його СІМ-карту.

У яких ще випадках можлива аналогічна ситуація?

Існує ще два випадки, коли напис «SIM remote update failure» спливає на екрані:

 • Коли вся вільна пам’ять на картці заповнена і більше немає можливості для занесення на неї нових даних;
 • Коли сімка повністю вийшла з ладу.

Обидва ці варіанти досить просто перевірити. Перший за допомогою налаштувань – зазвичай там можна знайти лічильник числа зберігаються SMS-повідомлень і кількість допустимих для розміщення контактів. Якщо досягнута межа, то доведеться зайнятися очищенням.

 

Перевірка другого варіанту – зробити дзвінок знайомому. Потім попросити кого-небудь зв’язатися з вами за допомогою дозвону і відправки СМС-повідомлення. Якщо з цим виникають проблеми, то потрібно буде зайнятися заміною СІМ-карти на нову.

Що відбувається під час автоматичного оновлення?

Найчастіше профілактичні дії з боку мобільного оператора на увазі виконання наступних процедур:

 • Виконується оновлення параметрів зв’язку, які функціонують на основі технології OTA. Саме вона забезпечує взаємодію мобільного телефону зі станціями і вишками GSM. Іноді для власника пристрою абсолютно нічого не змінюється. Але буває, що таке оновлення призводить до серйозних змін. Наприклад, з’являється 4G-мережу замість 3G;
 • Оператор перевіряє ще раз доступні і використовуються людиною сервіси. Якщо вони застарілі, то виконується апгрейд до більш актуальних версій. Прибираються ті, які, з яких-небудь причин, перестали функціонувати;
 • Відновлюється повноцінна функціональність книги контактів. Іноді вони починають подвисать або частково не відкриваються. Після такого поновлення ситуація буде виправлена.

Тобто, виконується робота, покликана поліпшити функціональність мобільника або повернути її в спочатку нормальний стан.

Що небажано робити в цей момент

При виникненні на екрані написи «SIM remote update failure0 01 6985» деякі власники мобільників починають панікувати і робити якісь самостійні дії. Існують рекомендації, яким слід дотримуватися в цьому випадку:

 • Спокійно перевірити працездатність картки. Якщо вона знаходиться не в функціональному стані, то звернутися в найближчий офіс оператора, щоб замінити її на нову;
 • У цей момент не варто займатися спробою кардинальної зміни параметрів, в тому числі і здійснювати скидання налаштувань до початкових. Все це не принесе якогось дієвого результату;
 • Банальна перезавантаження мобільної техніки часто є єдиним можливим дією в цей момент.

Іноді подібне оновлення призводить до того, що телефон перестає знаходити мережу потрібного йому оператора. Виправити цю неприємність досить просто. Досить перейти в настройки мобільника, зайти в розділ, який відповідає за мережу, клікнути на використовуваному варіанті, виставити параметри таким чином, щоб визначення відбувалося в ручному, а не в автоматичному порядку. Після цього буде потрібно лише вибрати ту мережу, яка використовувалася раніше.

Відгуки

Цілком логічно, що з аналогічною ситуацією стикалося уже досить багато людей. Тому завжди можна почитати їхні відгуки, і дізнатися, як вони надходять в такому випадку:

 1. Антон. У мене картка вже багато років. І якось міняти її не хочеться. Ось останнім часом почало виникає саме таке повідомлення. Спочатку просто дістав її з мобілки. Допомогло на деякий час. Потім все знову почало повторюватися. Друг порадив добре почистити контакти. Що я і зробив. Проблема відразу зважилася.
 2. Ольга. Я відразу запанікувала і побігла в ремонтну майстерню. Телефончик новий і дорогий. Але купувався в іншій країні. Тому у нас гарантії на нього немає. Думала, що потрапила на гроші. Майстер подивився, сказав почистити сімку на предмет наявності на ній вільного місця. Виявляється, я дуже багато спілкуюся і зберігаю все на неї. Плюс контактів набралося велика кількість. Видалили все зайве і все стало в порядку.
 3. Інга. З’явився такий текст на екрані. Подзвонила знайомому, який розбирається в мобільниках. Запитала його, що робити. Порадив трохи почекати, а потім, просто перезавантажити телефон. Якщо проблема не вирішиться, то міняти СІМ-картку. Але все зникло саме після перезапуску смартфона. Більше не виявлялося.
 4. Марк. На старому телефоні такої проблеми не було. Навіть коли SIM-ка заповнювалася. Просто СМС висіла і не потрапляла в якусь ту з папок. Поміняв мобілку. І почалася виникати така інформація. Просто видаляю непотрібні вхідні та вихідні дзвінки. Перезапускати пристрій і цього вистачає на якийсь час.
 5. Ірина. Після виникнення цієї помилки зателефонувала оператору. Повідомила про проблему. Він порадив сходити в їх найближчий офіс, замінити карту на нову. Безкоштовно і з тим же номером. Що я і зробила. Так, витратила годину свого часу, але більше цей збій на моєму гаджет виникав.

Виходить, що дуже рідко причиною виникнення цієї «помилки» стає технічний стан самої СІМ-карти. Але і воно має місце бути. Найчастіше це є наслідком її максимального заповнення. Або – дійсно проведення будь-яких робіт з боку оператора мобільного зв’язку.

Ссылка на основную публикацию