Сірі на Андроїд: огляд голосових асистентів

Можливість управляти нашими комп’ютерами, гаджетами і телефонами, просто кажучи з ними, є наступним етапом у розвитку технологій.

буде корисним

Siri – дуже потужна програма: ви можете використовувати її для отримання інформації з Інтернету, відтворення музики, отримання інструкцій і багато іншого з будь-якого iPhone, iPod touch або iPad. З Сірі також весело: у неї гарне почуття гумору.

Але люди, у яких немає iPhone, можуть задатися питанням, «Як використовувати Сірі на Андроїд»? Чи зможуть вони отримати Siri для інших платформ смартфонів, таких як Android, Windows Phone або BlackBerry.

Правильна відповідь звучить так: ні, Сірі на Андроїд або інших платформ для смартфонів не існує. Як же встановити Siri на свій телефон, якщо в цьому є особлива необхідність? Для цього існуємо безліч програм, практично повністю повторюють дії Сірі на iOS.

Аналоги Сірі для Андроїда також можуть бути добрими помічниками, хоча більшість з них працює в тестовому режимі. Іншими словами, деякі з них можуть виявитися обмеженими за своїм функціоналом, але розробники постійно прагнуть випустити повну версію свого продукту. Ось найпопулярніші аналоги Сірі на Андроїд.

Eva

Ціна: $ 8.99.

Інші версії: Eva Intern: безкоштовно на 28 днів.

Eva виконує велику кількість завдань, таких як надання вказівок і котирувань акцій, оголошення вхідних дзвінків, виклик, створення звітів про витрати і управління контактами. Вона використовує кілька сайтів, включаючи Google, Вікіпедію, Amazon, eBay та інші. Єва використовує жіночий голос для відповідей, якщо ви віддаєте перевагу чоловічий голос, ви можете використовувати Евана або Евана Інтернату.

Це єдине з усіх додатків, які дозволяють налаштовувати закладки веб-сайтів, щоб ви могли, скажімо, призначити ім’я Android-блогу JR Raphael Android Power, а потім повідомити Eva про відкриття Android-блогу. Додатково помічник читає текстові повідомлення в фоновому режимі.

Зверніть увагу

Помічник настроюється, що дозволяє призначати певні програми або веб-закладки для персоналізованих голосових команд. В останньому оновленні читаються всі події дня з кількох календарів Google.

Iris

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: Немає.

Це альфа-додаток в даний час виконує виклики, набирає тексти, робить веб-пошук, чати і пошук контактів. Є задумка для розпізнавання голосу щодо завдань, які, ймовірно, будуть реалізовані найближчим часом. Цікавий факт – ім’я «Ірис» це «Сірі» тільки навпаки.

Хоча Iris зараз дещо обмежений, завантаження цього помічника дозволить вам відслідковувати майбутні версії, оскільки розробники постійно додають нові можливості, а перспективи у цієї програми досить широкі. Інтерфейс, до речі, приємний і незагроможденності.

Jeannie

Чи використовуєте Ви голосових помічників?

Так, дуже зручно управляти функціями смартфона голосом

Ні, з російською мовою вони працюють некоректно

Свій варіант в коментарях

Ціна: Безкоштовно (з рекламою, продукт раніше називався Voice Actions).

Інші версії: Voice Actions Plus: $ 2,99 (без реклами, більш швидкі відповіді).

Jeannie здійснює дзвінки, встановлює сигнали тривоги і нагадування, відправляє повідомлення, соціальні мережі, записує аудіо та відео, відповідає на питання, виконує деякі переклади, шукає кілька сайтів і багато іншого. Джіні підтримується на офіційному каналі і практично безкоштовна.

Важливо знати

Якщо ви хочете позбутися від реклами, версія Voice Actions Plus становить 2,99 долара США, без реклами і пріоритету більш швидких відповідей, присутня функція бета-прослуховування в фоновому режимі і підвищена стабільність.

У Jeannie є функціонал Google Voice, але додаються голосові відповіді і багато інших функцій. Наприклад, вона буде шукати ваш запит на певних сайтах, таких як Amazon, eBay і Wolfram Alpha, а не тільки в Google. Помічник також перекладає з англійської на такі загальні мови, як іспанський, французький і китайський. (Для довідки: Google Translate обробляє більше мов і переводить письмовий, а також усний текст.)

Skyvi

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: Немає.

СКАЙВЕЙ дає інформацію «про все: від місцевих підприємств до харчування», – каже його розробник. він також звертається до Facebook і і являє собою деяку «особистість», намагаючись запропонувати гумористичні відповіді. Наприклад, попросіть його вийти за вас заміж, і він відповідає: «Ви виглядаєте гарно, але я не зможу вийти в люди».

Ця програма входить в базу знань Wolfram Alpha, щоб відповідати на питання, а також призначене для використання соціальних мереж Facebook і по голосовій команді.

Хоча Skyvi виступає в ролі Сірі для Андроїда, в даний час відсутній ряд базових функцій помічника. Почути випадковий гумористичний відповідь на питання може бути лише короткостроковій забавою, але «особистість» тут недостатньо вражаюча, щоб компенсувати відсутність зв’язку або веб-навігації.

Speaktoit Assistant

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: Немає.

Speaktoit Assistant – це не Siri, але це корисна бета-версія, яка все ще перебуває в розробці. Він простий у використанні і має розумні функціональні можливості. Говоріть свої думки вголос, а помічник відповість на поставлені запитання, знайде необхідну інформацію, запускає програми, використовує соціальні мережі, перевіряє погоду, дивиться на ваші зустрічі дня, додає зустрічі (але ще не може їх редагувати або видаляти), відправляє повідомлення, здійснює дзвінки, грає музику, виконує прості математичні дії і багато іншого.

Цей додаток пропонує безліч різних функцій і гідне природне розпізнавання мови. Наприклад, ви можете просто запускати свої команди, використовуючи різні ключові фрази. Розробник реагує на звіти про помилки та, схоже, працює над оновленням і поліпшенням додатки.

буде корисним

Можна отримати доступ до додатка через тривале натискання кнопки пошуку вашого телефону, щоб не потрібно було знаходити значок або віджет (на відміну від доступу до Siri за допомогою кнопки «Дім» після подвійного натискання).

Пошук Google і Голосовий пошук Google

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: Немає.

Незважаючи на імена, ці додатки набагато більше, ніж просто пошук в Інтернеті. Обидва використовують Google Voice Actions для Android, щоб ви могли використовувати свій голос для створення і відправки повідомлень (електронної пошти або тексту), відтворення музики, виклику контактів або занесення номера телефону в список контактів, переходи на веб-сайт, перегляд карти, прочитати або написати замітку. Різниця між ними: голосовий пошук має тільки голосовий інтерфейс, а Google Search пропонує голосові або текстові входи.

Додатки Google пропонують зручний спосіб навігації по Інтернету, відправки повідомлень, отримання вказівок і викликів, а також пошуку. вони особливо гарні в дзвінках – спочатку перевіряють ваші контакти, а потім виконують пошук компаній, які ще не увійшли в список.

Однак є речі, які ці програми не роблять. І це найпростіші речі, які ви очікуєте від «помічника»: наприклад, додавання календаря, оновлення соціальних мереж або запуск більшості додатків, відмінних від Google. Не дивно, що велика частина інформації, яку ви шукаєте, в кінцевому підсумку виходить від Google.

Зверніть увагу

Додатки заслуговують на увагу і використання для багатьох фундаментальних взаємодій з пристроєм, але їх недостатньо, якщо ви хочете, щоб мовний інтерфейс більше нагадував саме помічника.

Віртуальний помічник Vlingo

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: $ 1,99 для видалення реклами.

Що він може: відправляти повідомлення, здійснювати дзвінки, знаходити підприємства, оновлювати соціальні мережі, знаходити інформацію, запускати додатки, прокладати маршрути, чути вхідні повідомлення, забронювати готель, придбати квитки в кіно, викликати таксі.

Vlingto Virtual Assistant дуже простий у використанні, має приємний інтерфейс і пропонує трохи більше функціональності, ніж Google Search. Особливо, якщо вас цікавлять голосові команди для поновлення соціальних мереж, запуск додатків і відправлення повідомлень.

Додаток особливо добре піде для бізнесу: у нього з’явився хороший список з параметрами адрес і телефонів, а також відстань від поточного місця розташування до точки призначення або розташування шуканої компанії.

підсумок: досить корисний додаток, але в якості помічника у нього є свої межі, особливо якщо ви намагаєтеся знайти відповіді на поставлені питання, відстежуєте зустрічі або отримуєте прогноз погоди.

Wolfram Alpha

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: $ 1,99 для видалення реклами.

Що він робить: Відповідає на питання по величезному спектру запитів через свою базу знань (на відміну від пошуку в Інтернеті), включаючи такі технічні предмети, як обчислення, наука, базова математика, статистика і аналіз даних. У нього також включені багато інших тем, такі як географія, погода, харчування, фінанси, соціально-економічні дані і здоров’я / медицина.

Важливо знати

Всього за 1,99 долара ви отримуєте легкий доступ до додатка, що по суті є енциклопедією на стероїдах, здатне зробити практично будь-які обчислення за вас, а також знаходити докладні відповіді на безліч питань на рідній мові.

Сірі також використовує базу знань Wolfram Alpha, щоб відповісти на питання. У підсумку – це відмінний додаток і коштує набагато більше, ніж $ 1.99 (навіть якщо ви можете безкоштовно користуватися сайтом Wolfram Alpha).

Аліса – віртуальний помічник (Alisa Yandex)

Ціна: Безкоштовно.

Інші версії: немає.

Аліса – російський інтелектуальний персональний помічник для ОС Android, iOS і Windows, розроблених Yandex і кращий аналог Сірі на Андроїд російською мовою. Аліса була офіційно представлена ​​10 жовтня 2017 року. Крім загальних завдань, таких як пошук в Інтернеті або прогнози погоди, вона здатна запускати додатки і chit-chat.

Бета-версія Аліси була випущена в травні 2017 року. Пізніше нейронна мережа -А «балаканина» стала двигуном цього додатка, що дозволяє російським користувачам здійснювати безкоштовні розмови з Алісою про що завгодно для її навчання. Розпізнавання мови виявилося особливо складним для російської мови через його граматичних і морфологічних складнощів. Щоб впоратися з цим, Аліса була оснащена SpeechKit від Yandex, який забезпечує максимальну точність для розмовної мови в Україні.

Зверніть увагу

Голос Аліси заснований на голосі російської актриси Тетяни Шитов.

Голосові запити в Alisa обробляються хмарними серверами Yandex, щоб зберегти деякі з них з метою розширення бази набору даних Alisa. За словами Дениса Філіппова, керівника Yandex Speech Technologies, збережені голосові дані повністю анонімні і не мають будь-якого зв’язку з обліковими записами користувачів.

висновки

Хоча для Android немає точного еквівалента Siri, існує ряд можливостей для отримання достатньо надійною функції помічника по голосової активації (особливо це стосується Сірі на Андроїд російською мовою від Яндекса). Параметри Android не справляються одночасно з керуванням системи і відповіддю на питання про зустрічах, але насправді перевершують Siri, дозволяючи відкривати додатки і веб-сайти за допомогою прямої голосової команди, чого не робить Siri.

Ссылка на основную публикацию