Скайп пише немає з’єднання хоча інтернет підключений

Skype – безкоштовна програма для спілкування через Інтернет. Без підключення до мережі відправити повідомлення або почати дзвінок не вийде. Якщо немає з’єднання в Скайпі, можна спробувати усунути причину самостійно.

відсутність з’єднання

Якщо ви використовуєте проксі або VPN, спробуйте відключити їх. Додатково перевірте, чи є на комп’ютері або смартфоні підключення до мережі. Іноді проблема може виникати при занадто поганому або повільному з’єднанні.

Інші причини:

  1. Якщо використовуєте мобільну версію, спробуйте підключитися до мережі через Wi-Fi, а не 3G і навпаки.
  2. Переконайтеся, що антивірус або брандмауер не блокує додатком доступ до Інтернету. Спробуйте відключити їх або додати Скайп в виключення.

Іноді проблема може бути на стороні Skype, в такому випадку досить перевірити статус серверів. Якщо це не спрацювало і через кілька годин, а інформації про збої системи немає, перевстановіть програму або виконайте дії, описані нижче.

Чому не скачується Скайп?

Спосіб 1: Завантаження оновлення

Якщо в налаштуваннях програми ви відключили автоматичне виправлення доступних оновлень, з виходом нової версії стара може перестати працювати. В такому випадку Skype не з’єднується з сервером і зайти в обліковий запис не виходить.

Завантажити нову версію можна з офіційного сайту розробника.

Якщо програма запускається, але зробити дзвінок не можна, виконайте наступні дії:

  1. Відкрийте Skype і на панелі інструментів натисніть «Допомога».
  2. У списку виберіть пункт «Перевірити наявність оновлень».

Якщо доступна нова версія, вона буде завантажена автоматично. Спробуйте запустити програму і зайти до свого облікового запису.

Спосіб 2: Налаштування з’єднання

Якщо завантаження нової версії не допомогла усунути проблему, ви вже використовуєте останній Скайп або помилка з’являється при спробі почати дзвінок, спробуйте змінити настройки:

  1. У верхній частині екрану виберіть «Інструменти»-«налаштування».
  2. Тут в списку ліворуч знайдіть пункт «додатково»-«з’єднання».
  3. Переконайтеся, що у вас стоять стандартні параметри. Для цього виберіть автоматичне виявлення проксі сервера і інші параметри так, як показано на скріншоті. Додаткову інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Скайп.

Після виконаних дій знову спробуйте зробити дзвінок або відправити повідомлення співрозмовника. При цьому переконайтеся, що контакт, з яким ви намагаєтеся зв’язатися, знаходиться в мережі.

У Skype нескінченне з’єднання може виникати не тільки через наявність помилок, але й через повільного або нестабільного підключення до мережі Інтернет. В такому випадку проблема з’являється тільки при спробі подзвонити (по аудіо або відео зв’язку). Якщо ви не можете відправляти текстові повідомлення або зайти до свого облікового запису, має сенс перевстановити програму, перевірити настройки з’єднання.

Ссылка на основную публикацию