Скайрім вилітає під час гри без помилки на робочий стіл

Мабуть, кожен геймер стикався з виникненням бага при запуску. Причинами цієї несправності можуть бути багато факторів, починаючи від «банальних» проблем з драйверами, і закінчуючи пошкодженням файлів відеоігри.


Малюнок 1. Детальна інструкція як позбутися від помилки під час гри в Skyrim

Чому вилітає Скайрім при запуску або під час гри

Щоб дізнатися, чому вилітає Скайрім під час гри або при запуску, необхідно звернути увагу на наступні чинники:

  1. Системні драйвера.
  2. Функціонування операційної системи.
  3. Ігрові документи.

Помилка драйверів

Skyrim перестає працювати через застарілі або відсутніх драйверів для пристроїв, потрібних для функціонування відеоігри (Малюнок 2). Так, поломка може виникнути через драйверів відеокарти і звукової плати. У разі виникнення проблем, Skyrim вилітає без помилки.


Малюнок 2. Оновлення драйвером для відеокарти з офіційного сайту Nvidia

Щоб повернути відеогрі працездатність, знадобиться завантажити і оновити встановлені драйвера і запустити знову персональний комп’ютер.

Примітка: Для швидкого встановлення потрібних драйверів, треба використовувати спеціалізоване ПО. У мережі можна відшукати драйверпаки, які за допомогою одного процесу установки, самостійно знаходять і інсталюють необхідні «дрова».

завантаженість системи

Скайрім вилітає під час гри без помилки при виникненні несправностей з працездатністю системи. Так, причиною появи можуть бути запущені фонові додатки, недостатня кількість оперативної пам’яті або навантаженість процесора.

Для усунення, знадобиться закрити всі сторонні програми, перевірити список автозагружаемих додатків і перезапустити комп’ютер. Також рекомендується розширити обсяг оперативної пам’яті (якщо дозволяє конфігурація персонального комп’ютера або ноутбука) і збільшити файл підкачки системи.

Примітка: Час від часу необхідно чистити реєстр і виконувати перевірку системи на наявність збоїв і помилок. Ці операції можна виконати за допомогою спеціальної утиліти. Серед безкоштовних програм подібного типу, можна виділити ССleaner. Однак для більш ефективного очищення використовують програму RegOrganizer, в мережі можна відшукати і її «крякнутий» версію.

Проблеми з запуском, або не вистачає компонентів

Якщо вилітає Скайрім під час гри або при запуску, але при цьому, все драйвера встановлені, ресурсомісткі фонові додатки відключені, а оперативна пам’ять збільшена, значить, причина криється в цілісності файлів програми.

Щоб вирішити проблему, необхідно заново завантажити інсталятор, і при цьому, додати продукт в список виключень антивірусної програми.

Важливо! Відключати антивірус при установці, або додавати установник в виключення можна тільки в тому випадку, якщо інсталяційний документ був викачаний з надійного джерела.

Перестає працювати Скайрім під час гри: способи вирішення проблем

Після діагностики причин з вильотом необхідно приступати до їх усунення.

Відключення антивірусної системи

Якщо установник був викачаний з надійного джерела, під час запуски інсталятора антивірусну програму можна видалити. Антивірусне ПЗ, може помилково видалити або помістити на карантин файли, без яких працездатність Скайріма буде неможливою.

Купівля ліцензії (якщо використовувалася піратка)

Непрацездатними можуть виявитися зламані ігрові документи. Також не рекомендується завантажувати піратську версію та з мотивів безпеки ПК (Малюнок 3). У такому документі можуть бути вшиті віруси і рекламні програми, які сповільнять роботу комп’ютера і завдадуть шкоди системі.


Малюнок 3. Вікно Steam з можливістю придбати гру Skyrim офіційно

Щоб не виникало виліт Skyrim в процесі гри потрібно встановлювати ліцензійне програмне забезпечення. До того ж до стабільно працюючому застосуванню, користувач отримує можливість битися з друзями в мережевому режимі, і отримувати оновлення програми.

Примітка: Маючи ліцензію «на руках», користувач у будь-який момент можна завантажити і встановити Cкайрім на комп’ютер. Ліцензійний інсталятор зберігається в цифровому сервісі Стим.

Проблема із завантаженням оновлень Skyrim після вильотів

Якщо постійно відбувається виліт відеоігри, значить, несправність полягає в завантаженні оновлень файлів, потрібних для працездатності програми. Щоб її виправити, потрібно завантажити і встановити останні версії Microsoft C ++, DirextX, і Microsoft Framework.

Примітка: Якщо після виконання всіх перерахованих вище дій, Skyrim вилітає під час гри без помилок, значить, причина полягає в технічних характеристиках комп’ютера. ПК елементарно «не тягне» настільки вимогливий геймерський продукт.

У підведенні підсумків, варто сказати, що проблема з непрацездатністю гри, виникає як на нових, так і на старих комп’ютерах. Причина може ховатися в програмне і апаратне забезпечення машини. У першому випадку, несправність можна усунути установкою додаткового ПЗ, і оптимізацією роботи існуючого. У другому – без серйозного апгрейда ПК не обійтися.

Ссылка на основную публикацию