Схема бронювання танків World of Tanks

Одним з важливих елементів в бою, коли ви воюєте з ворожою технікою, є схема бронювання танків World of Tanks, вона дозволить вам дізнатися найбільш захищені місця для вашого танка, всі вони оздоблені в різні кольори, кожен колір відповідає товщині броні. Як правило рожевими відтінками маркуються найчастіше екрани і самі слабо захищені місця. А синім оздоблена найтовстіша броня, найчастіше для середніх і для тяжів це гусениці або лобова частина, і чим вище товщина броні, тим краще.

Важливий фактор для бронестойкости є схильність знаряддя

Чим вище бронестойкости основних модулів таких як гусінь або катка, тим менше шанс що снаряд потрапить на вашу танку. Наприклад, візьмемо радянський танк КВ-220, у якого броня становить всього-то 80 мм в області катки і гусениці, можна було сказати, що його пробити як раз плюнути, але у нього широкий нахил бронелиста до 60-70 градусів, що зводить потрапляння снаряда під прямим кутом до мінімуму.

А ось у Т-34 у якого найбільша броня на лобі в 45 мм стріляти практично не має сенсу, тому що там зварна броня, яка покладена в кілька швів, а ось що стосується вилучень біля кулеметів, то це швидше за все слабкі місця, так ж, як і механізм повороту, який, як і в більшості радянських танків можна заклинити. У модифікації Т34-85 ж броня тверда, а ось сам корпус залишає бажати кращого.

Саме захищене місце – це зварений стик знизу, а найслабше де розташований кулемет і передні виїмки

Тепер пройдемося по схемі бронювання у закордонних танків. Візьмемо для порівняння по танку з американської та шведської гілки. З шведів на супертест до нас пригнали ПТ = САУ Ikv65 II середній танк 6 рівня, з хорошим потужним знаряддям на 90 мм, але з дуже слабкою бронею, практично всі в цьому танку виділено червоним кольором що дає поганий показник бронестойкости. Але танк володіє хорошою швидкістю, тому в купе з потужною гарматою Бофорс можна і спробувати ухилитися від ворожих куль.

У американця Т26Е5 справи з бронею йдуть трохи краще, завдяки тому, що це вже важкий танк, з хорошими показниками точності і військової потужності знарядь. Не дарма ця машина потрапила в преміум-рівень.

Гравці будуть задоволені високим показниками. Однак незважаючи на свою міцну конструкцію, по бронелистами він все-таки гірше ніж його конкурент Т32. Добре захищені гусениці і задня частина бронелиста, а ось борт вежі слабенький.

Ссылка на основную публикацию