Скільки гравців грає в world of tanks

Гра Світ танків (World of Tanks) одна з найпопулярніших ігор в світі на танкову тематику в режимі онлайн. Дітище білоруських розробників набирає популярність і сотні тисяч нових гравців кожен день приєднуються, щоб битися з іншими суперниками і відчути себе пілотом танкової машини часів Другої Світової.

Зараз складно порахувати, скільки гравців грає в world of tanks, але загальний рахунок давно перевалив уже за 100 млн. Чоловік, здавалося б, ніхто не міг передбачити такого успіху гри

Величезний успіх – це використання моделі free-to play, тобто гравець може вільно зареєструватися в грі, отримати обліковий запис і приступити до бою. Додавання доната в гру для прокачування переваг, а також покупка техніки преміум-класу була додана трохи пізніше.

Спочатку на момент альфа тестування, а це був вересень 2010 року, на участь було подано більше семи тисяч заявок. В той момент гравцям було доступно кілька десятків танків і три ігрові карти для боїв. Розробники заявили, що вони готові розвивати свій проект найближчі кілька років. Роком пізніше доступна англомовна альфа-версія для іноземних гравців.

У січні 2011 року був поставлений світовий рекорд Гінесса за максимальною кількістю гравців на одному сервері, їх було майже 75 тисяч!

У квітні 2011 року кількість гравців вже склало 120 000 чоловік, що змусило розробників закупити серверні кластери і збільшити широкосмуговий канал для стабільного з’єднання з серверами. До кінця 2011 року кількість гравців в гру вже перевищило 18 млн. Позначку.

За словами одного з розробників щомісячний дохід становив понад 10 млн. Доларів, 30% з яких становить донати від гравців.

Взагалі порахувати, скільки гравців грає в world of tanks можна на новорічні свята, так як саме тоді відбуваються різноманітні акції з преміумом у гравців з’являється безліч вільного часу і тому навантаження на сервера йде по максимуму. Так в кінці 2013 в онлайн на одному сервері вийшли 930+ тисяч чоловік, а 19 січня 2014 була досягнута астрономічна цифра в 1,11 млн одночасно грають танкістів.

Гра має в своїй базі кілька серверів, кожен з них навантажений по-різному.

Припустимо англомовні сервера мають ширшу пропускну здатність з’єднання, але каменем може виступити мовний бар’єр, якщо ви не знаєте англійської або іншої іноземної мови, то вам буде складно, тому рекомендується використовувати російськомовні сервера.

З цього можна зробити висновок, що WoT є найпопулярнішою онлайн-грою нарівні з такими іграми як CounterStrike, Dota 2, Warcraft, адже ще не було подібного жанру ігор, де ви можете боротися на танках, серед іншого тисячі таких же танкістів.

Ссылка на основную публикацию