Скільки йде чек від google в СНД, чи скоро його принесе листоноша?

Чеки adsense все ми чекаємо з нетерпінням, але скільки йде чек від google в країни СНД. Ще сильніше це починає хвилювати, коли вам його вже вислали. Як довго йдуть листи від гугла? Виявляється не все так швидко як нам хочеться. І вам доведеться похвилюватися не один тиждень, перш ніж листоноша принесе довгоочікуваний лист, в якому буде ваш чек adsense. А щоб вам було простіше орієнтуватися, розповім про особливості виплат в google. А далі кожен зможе приблизно прикинути, через скільки днів чек повинен бути у вас.

Саме так, як на малюнку вище, виглядає заповітний чек adsense. Якщо ви ще не отримували чеки, тоді помилуйтеся на нього. Гарний зелений з елементами захисту як у грошових знаків. Скільки йде чек від google згідно правил компанії? Як написано на сайті гугл чеки йдуть приблизно 2-4 тижні. Але вони так само пишуть, що ці терміни можуть змінюватися в залежності від роботи поштової служби вашої країни.

Також на сайті компанії написано, що в разі зміни адреси, або якщо це найперший чек він буде йти довше. Багато хто не звертають уваги на цей пункт, а даремно. адже найперший чек від гугл реально йде на вказану вами адресу довше, ніж другий третій і наступні. Ну а якщо ви, наприклад переїхали і змінили адресу доставки? Тоді на ваш новий адреса чек adsens знову буде йти довше. Я це говорю з практики, так як сам 2 рази міняв адреси доставки.

Але виникає ще одне питання, коли ж гугл відправить вам цей самий чек. Виявляється у них теж є певні числа коли компанія здійснює відправку платежів. Так ось вам потрібно встигнути набрати порогову суму до 21 числа місяця.

Далі буде проведена обробка виплати, яка відбувається в період з 21 по 26 число. І в цей же проміжок часу вам висилається чек adsense. Тобто його можуть відправити і 21 і 24, в крайньому випадку 26 числа. Саме від цієї дати і потрібно відраховувати ті самі дві або чотири тижні. До речі в особистому кабінеті в розділі платежі у вас з’явиться запис, що чек висланий і дата відправки.

Скільки йде чек від google на практиці?

Написано все звичайно ж красиво, але от як довго ви чекали б в реальності. Отже насправді виходить трошки довше. Мій чек був висланий в самий останній день, тобто 26 листопада. І природно я чекав, що він прийде до нового року. Згадавши фразу про те, що лист з чеком йде від 2-х тижнів, вирішив перевірити поштову скриньку.

І … .і … .і ніфіга. Минуло три тижні, а листи все не було. Тоді мені спала на думку інша фраза, що ці терміни також залежать від роботи поштової служби вашої країни. Ну все думаю з нашою поштою та через місяць не дочекаєшся. Завжди ж хочеться, щоб швидше дійшло листа.

Повертаючись додому вранці третього січня, нового 2015 року вирішила перевірити поштову скриньку. Тобто часу пройшло рівно один місяць і тиждень. Я з радістю виявив заповітний конвертик. Ось це був дійсно приємний новорічний подарунок. А так виглядає лист з чеком від google. Воно більше звичайного листа, так що якщо ви побачили в поштовій скриньці великий конверт, значить ваш чек прийшов.

Думаю якби не свята чек, можливо, прийшов би чуть чуть швидше. Приблизно такі ж терміни вказують і користувачі різних форумів, на яких шукав. Тобто можна зробити висновок, що в країни СНД чек прийде десь через місяць – півтора не раніше.

Але є одне маленьке виняток. А саме, як я писав вище, терміни доставки також залежать від того чи перший це чек, або від того міняли ви адреса доставки. Так ось, якщо цей чек від гугл для вас перший, то він буде йти довше місяця. Ну а якщо ви змінили адресу, тоді доставка може зайняти навіть три місяці (як в моєму випадку). А ось далі вже хороша новина, другий і наступні чеки на ту саму адресу реально приходять за 2-3 тижні. Це знову ж таки перевірено особисто мною. А як же хочеться швидше перевести в готівку свій чек adsense.

Чи можна як то відстежити де знаходиться ваш чек adsense?

Дізнатися цю інформацію можливо тільки при доставці кур’єрською службою DHL. Так як в цьому випадку вам нададуть номер для відстеження. Природно доставка платна, зате у вас є можливість отримати свій чек набагато швидше. Однак наскільки я знаю цей спосіб доставки на сьогоднішній день в країнах СНД не використовується.

Ссылка на основную публикацию