Скільки коштує зробити сайт – Техніка та інтернет

Важливо розуміти, що візуальна привабливість шаблону інтернет-ресурсу не говорить про вартість його створення і рівні доходу.

Що якщо я скажу вам, що на дизайн одного веб-сайту витратили 100000 гривень, а інший зроблений на безкоштовному шаблоні від Wix.com. І в другому випадку, зовнішній вигляд буде не набагато гірше дорогого покупного шаблону.

Це безумство!

Дійсно важко судити, скільки коштує сайт, просто глянувши на дизайн.

Розглянемо це на іншому прикладі. Безперечно, Lamborghini Spyder це крутий автомобіль. Тим не менше, більшість ентузіастів Lambo люблять цей автомобіль не тому, як він виглядає, а як він звучить це рев двигуна v10, який розганяє Spyder від 0 до 60 миль всього за 3,4 секунди.

Так само, як і Lambo за 250 000 доларів, вартість веб-сайту становить не тільки те, як він виглядає на поверхні, але і те, що лежить «під капотом», завдяки якому сайт працює.

Так що не судіть про сайт по його обкладинці його дизайн це всього лише один шматок набагато більшого пирога.

Скільки коштує зробити сайт на безкоштовній платформі і з оригінальним дизайном

Вартість створення сайту:

чинники Найм веб-дизайнера Використання конструктора сайтів (наприклад, Wix)
Створити і налаштувати на WordPress за допомогою фрілансера  5000 руб.   0
Дизайн та будівництво  ~ 30 000 руб.   0
Створення контенту (в місяць) 8000 руб.  8000
Навчання його використання  0  0
технічне обслуговування (хостинг домен на рік)  2500- руб.  0
~ 50 000 руб.  8000

Ви ставите ВСЕ НЕПРАВИЛЬНІ ПИТАННЯ!

Скільки має коштувати сайт дуже загальне питання в ньому немає специфіки.

Це так само, як якщо б я запитав вас, скільки має коштувати машина?

 • Який тип машини ви хочете? 
 • Чи повинен він бути об’єм двигуна більшим чи краще малолітражку?
 • Для чого вона тобі? 
 • Який твій бюджет?

Приклад якісного дизайну https://ford-mustang.ru/

Точно так же, як складання бюджету на автомобіль, вартість сайту різна для різних людей, тому що кожен цінує поняття «вартість» по-різному.

Наприклад, якщо ви сидите вдома з 4 дітьми у віці до 10 років. Ви можете цінувати час за гроші. Ви б віддали перевагу заплатити трохи більше, щоб все було зроблено правильно і вчасно.

Іншим, у яких немає дітей, вони можуть подумати, що ви переплачуєте за певні послуги. Але для вас це варто своїх витрат.

Простіше кажучи, вартість створення вашого сайту зводиться до 4 ресурсів:

 1. час
 2. Технічні знання (або ваш інтерес до програмування)
 3. Навички дизайну (або ваша готовність вивчати дизайн)
 4. гроші

Більшості людей не вистачає 1 або декількох з цих 4 ресурсів.

Витратьте пару секунд, щоб подумати, які з них у вас є (чи ні).

Вам не потрібно мати всі 4, щоб запустити свій сайт, тому що ви можете легко компенсувати один іншим.

Наприклад, якщо у вас немає навичок кодування, але є час, ви завжди можете навчитися кодувати з різних безкоштовних або платних онлайн-підручників з кодування або по відеоуроку.

При оцінці вартості вашого сайту перше питання, яке вам потрібно задати «-якого з 4 ресурсів вам не вистачає?»

ЯКИХ РЕСУРСІВ ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ?

З 4 ресурсів гроші насправді самі гнучкі.

Ось чому:

 • У вас або є час, чи ні
 • Ви або знаєте / цікавитеся кодуванням, або ні
 • Ви або знаєте / цікавитеся дизайном, або ні

Це не завжди той випадок, коли мова йде про гроші.

Чому людина вважає за краще платити 4,50 долара за вишуканий латте Starbucks, якщо альтернативою є витратити 0,10 долара на приготування простого каву вдома?

Чи може це бути якось пов’язано зі способом життя? Або може бути щось настільки ж болісне, як прокидатися раніше, щоб приготувати каву? Чи зручно купувати його зовні, щоб вам не доводилося мати справу з цим удома?

Правильне питання  «Чи варто це моїх грошей».

Справа в тому, що якщо ви відчуваєте, що щось має для вас цінність, ви з радістю заплатите за це, вірно?

А зараз давайте зосередимося на оцінці вартості вашого сайту, якщо ви обмежені:

 • час
 • Технічні знання (або інтерес до їх вивчення)
 • Навички дизайну (або інтерес до навчання)

Залежно від того, якими операційними системами у вас немає, вартість вашого сайту буде відрізнятися .

Давайте продовжувати рухатися вперед

ВАРТІСТЬ САЙТУ, ЯКЩО У ВАС ОБМЕЖЕНІ РЕСУРСИ.

Коли мова заходить про створення, управління та експлуатації вашого веб-сайту, вам необхідно виконати 5 основних етапів:

 1. Налаштування сайту (це ще до того, як ви приступите до дизайну або створення контенту)
 2. Дізнайтеся, як використовувати конструктор сайтів
 3. Розробка макета
 4. створення контенту
 5. Усунення несправностей і поточне обслуговування

Для кожного з етапів ви повинні визначити, чи є у вас час, технічні або дизайнерські навички для їх успішного виконання.

Якщо вам не вистачає одного з них, вам може знадобитися найняти професіонала, який допоможе вам виконати роботу, або покладатися на сучасні технології для вирішення ваших проблем:

Варіант 1: Платіть професіоналу, щоб зробити це для вас, або ж

Варіант № 2: Знайдіть програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке вирішить всі технічні і дизайнерські завдання, і вам не доведеться витрачати на них стільки часу.

Якщо ви чули про програмне забезпечення для створення веб-сайтів, такому як WordPress або Wix.com , ви можете подумати: «Ну, обидва це технології так чим вони відрізняються?»

Нижче я проілюструю різницю наступним прикладом:

Є кілька способів отримати якісний домашній суп:

 1. спосіб А приготувати суп з нуля самостійно. Ви йдете в магазин, купуєте інгредієнти, подрібнює їх і готуєте суп. Ніщо не упаковано заздалегідь, і ви повинні зробити все самі від початку і до кінця.
 2. метод Б Ви можете використовувати спеціальні служби, щоб прискорити процес. Вони відправлять вам готові інгредієнти, тому вам не потрібно виходити з дому або готувати що-небудь. Просто дотримуйтесь рецептом і покладіть інгредієнти в каструлю. Таким чином, процес спрощується завдяки підготовці та доставці інгредієнтів, але все ще потрібна деяка збірка.
 3. метод З Є ще простіший спосіб. Служба доставки приготовленої їжі бере на себе всі приготовані страви. Вони доставляють готовий продукт прямо до вашої двері. Таким чином, весь процес повністю автоматизований. Все зроблено для вас. Просто виберіть те, що ви хочете з їх онлайн-меню і домовтеся про час доставки. Якщо ви можете заповнити форму, ви можете отримати домашній суп без навичок приготування їжі досить круто, вірно?

Як і різні способи приготування домашнього супу, різні технології створення веб-сайтів надають різні рівні послуг зі створення веб-сайтів :

Метод А: Створіть свій сайт з нуля

Ви можете найняти дизайнера або розробника веб-сайту, щоб створити свій веб-сайт з нуля без використання будь-якого програмного забезпечення для створення веб-сайтів.

З моменту появи WordPress більшість веб-сайтів більше не створюються з нуля. Тільки корпоративні компанії з дуже специфічними потребами вирішать створити веб-сайт таким чином, але це також відбувається все рідше і рідше.

Спосіб Б: Використання програмного забезпечення для створення веб-сайтів, такого як WordPress (потрібно збірка)

WordPress це як служба доставки кулінарних інгредієнтів. Вони дають вам все необхідне для створення сайту, але потрібно збірка .

Правда, ви можете зробити це самостійно, якщо у вас є час вчитися або вже є досвід, щоб зробити це самостійно. Це безперечно можна зробити, так як багато людей робили це раніше.

Якщо у вас немає часу або досвіду, ви завжди можете найняти професіонала, який збере для вас веб-сайт WordPress, щоб заощадити час і головні болі.

Метод C: Перетягування конструкторів веб-сайтів (автоматизовано ніяких навичок не потрібно)

Нарешті, у нас є повністю автоматизована служба створення сайтів, така як Wix, Squarespace і Weebly.

Подібно службам доставки приготовленої їжі, які дозволяють вам приготувати домашній суп, навіть якщо ви не володієте будь-якими навичками приготування їжі, ці повністю керовані конструктори веб-сайтів,займаються перетягуванням, вирішують всі технічні і дизайнерські проблеми для вас, тому вам не потрібно це робити.

Вони прості у використанні і вимагають мінімальних технічних знань взагалі.

Зверніть увагу, що ці повністю керовані конструктори веб-сайтів з функцією перетягування не дають вам команду дизайнерів і розробників для створення веб-сайту для вас. Вам все ще потрібно створити сайт самостійно, використовуючи їх прості інструменти перетягування. Але вони роблять це дійсно легким для вас, і вам навіть не потрібно бути технічним.

Основна перевага полягає в тому, що розробники drag drop автоматизують технічні аспекти управління веб-сайтом і управління ним так що вам не потрібно цього робити.

Однак тут є деякі обмеження. Ви не можете собі уявити суп, який можете собі уявити, тому що ваш вибір обмежений тим, що є в їх меню. Незважаючи на це, вибір супу і раніше дуже великий, і 90% часу ви знайдете суп, який ви хочете.

Точно так же у конструкторів перетягування сайтів є свої можливості і дизайн. У кожного веб-розробника є свій список інструментів і готовий дизайн сайту.

Хоча ви обмежені тим, що у них є, вибір досить великий, і в 90% випадків ви знайдете те, що вам потрібно.

Це невелика жертва, щоб ви могли створити сайт самостійно, не виконуючи багато технічної роботи (або наймаючи когось, щоб допомогти вам).

Щоб уявити все в перспективі, вартість веб-сайтів змінюється в залежності від того, який тип програмного забезпечення для створення веб-сайтів ви використовуєте (метод A, B або C). Кожен тип будівельника вимагає різний рівень майстерності або допомоги від професіоналів.

Тепер, коли я пояснив два основні способи створення веб-сайту, давайте помістимо перед ними деякі реальні знаки долара!

ВАРІАНТ № 1: СКІЛЬКИ КОШТУЄ СТВОРИТИ САЙТ, ЯКЩО ВИ наймати професіоналів, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ:

Коли я говорю про наймання професіонала для створення веб-сайту для вас, більшу частину часу я буду мати на увазі використання WordPress.

Причина в тому, що WordPress найпопулярніший конструктор сайтів для розробників і дизайнерів, і в даний час він забезпечує роботу близько 26% всіх сайтів.

Основною перевагою WordPress є його надзвичайна гнучкість. Ви можете створити практично будь-який тип веб-сайту з будь-яким типом необхідних вам функцій, якщо у вас є досвід в кодуванні і дизайні.

Якщо ні, ви завжди можете найняти професіонала, щоб зробити це для вас.

Я рекомендую використовувати WordPress (або інших самостійних розробників сайтів), якщо:

 • Це не ваш перший сайт у вас є досвід управління сайтами.
 • Якщо у вас дуже специфічний дизайн або потреби в програмному забезпеченні, які може надати тільки WordPress.
 • Якщо у вас є час і гроші на вивчення, створення і управління веб-сайтом WordPress.

В іншому випадку, я не рекомендую використовувати WordPress, якщо у вас є обмежений час, гроші або терпіння, щоб навчитися кодувати і вивчити технічні прийоми ефективного використання WordPress.

# 1 Вартість створення сайту WordPress:

Налаштування веб-сайту включає в себе пошук хостинг-провайдера, вивчення використання FTP, зв’язування програмного забезпечення для складання вашого сайту з вашим хостинг-провайдером і, нарешті, підключення вашого доменного імені до вашого веб-сайту.

 • Як створити блог для душі і заробітку

Все це буде звучати чуже вам, якщо ви ніколи не володіли веб-сайтом раніше, тому дозвольте мені пояснити, що вони насправді означають:

ХОСТИНГ ВЕБ-САЙТІВ (ВАРТІСТЬ ВІД 150 ДО 1000 гривень У МІСЯЦЬ):

Коли хтось вводить адресу вашого веб-сайту в веб-браузер, браузер перейде до вашого хосту (вашому шафі) і попросить ваш веб-сайт (ваше пальто) відобразити його відвідувачеві. Тобто це майданчик, на якій живе ваш сайт.

Взагалі кажучи, існує кілька типів хостингу, які обробляють різний обсяг відвідувачів вашого сайту:

 • Загальний хостинг,
 • VPS хостинг, а також
 • Виділений хостинг.

Більшості людей ніколи не знадобиться виділений хостинг, так як він більше підходить для дуже великих сайтів або сайтів корпоративного рівня.

Єдине, що вам потрібно знати, це те, що чим більше відвідувачів заходить на ваш сайт, тим вище буде ваша вартість хостингу:

 • Вартість хостингу від 150 до 350 гривень,
 • VPS хостинг коштує від 350 до 1000 гривень,
 • Виділений хостинг від тисячі в місяць.

Якщо ви шукаєте хороший хостинг WordPress, SpaceWeb  хороший кандидат для початку. Якщо ви шукаєте більш просунутого, високо налаштованого, виділеного хостинг-провайдера WordPress, Timeweb.com чудовий і має гарне обслуговування клієнтів.

ВИКОРИСТАННЯ FTP:

FTP це спосіб управління файлами вашого сайту (які зберігаються на хості).

Ці файли веб-сайту включають дизайн вашого сайту, зображення, функції, контент майже все, що ви бачите перед собою, а також внутрішню роботу веб-сайту (так би мовити, «під капотом»).

Більшість провайдерів хостингу веб-сайтів нададуть вам технічні інструкції про те, як використовувати FTP для підключення до вашого хосту, щоб ви могли управляти всіма цими файлами.

Якщо ви новачок, це може зайняти 1-3 години, щоб почати роботу.

Ви завжди можете знайти відеоуроки на YouTube.

Звичайно, ви можете навіть не знати, що робити з файлами, навіть якщо ви налаштували процес.

ВСТАНОВЛЕННЯ WORDPRESS НА ХОСТ І ПІДКЛЮЧЕННЯ ВАШОГО ДОМЕННОГО ІМЕНІ (ВАРТІСТЬ від 2000 гривень):

Реєстрація нового домену

Більшість хостинг-провайдерів вже встановили WordPress. Якщо ви хочете пропустити установку WordPress, переконайтеся, що у обраного хостинг-провайдера вже є WordPress.

У вашого хостинг-провайдера будуть інструкції, щоб показати вам, як підключити ваше доменне ім’я до вашого веб-сайту.

Якщо ви що ніколи раніше не підключали доменне ім’я до веб-сайту, вам може знадобитися від кількох хвилин до години, щоб розібратися.

Знову ж таки, ви завжди можете найняти дизайнера або розробника, який буде робити це за вас.

# 2 Вартість навчання використанню WordPress:

Адміністративна панель WordPress

Як згадувалося раніше, для вивчення основ WordPress потрібно кілька годин. Є багато безкоштовних онлайн-уроків.

Протягом місяця ви зможете освоїти основи роботи з WordPress (зверніть увагу: сюди не входить використання кодів для налаштування вашого сайту).

# 3 Вартість розробки веб-сайту WordPress (від 0):

Тут ціна сайту не має верхньої межі.

Ви дійсно можете витратити стільки, скільки у вас є, або стільки, скільки вам подобається, коли справа доходить до дизайну сайту.

ГОТОВІ ШАБЛОНИ ДИЗАЙНУ (ВАРТІСТЬ ВІД 0 ДО гривень):

Це готові проекти, які можна купити з полиці. Є багато варіантів для вас на вибір.

Єдине обмеження для готового шаблону це те, що настройка дизайну досить обмежена, якщо ви не знаєте, як змінювати коди.

Базові платні шаблони коштують від 35 до 50 доларів, а преміальні від 80 до 200 доларів. Також можна скористатися безкоштовними шаблонами і вдосконалити їх, звернувшись до фрілансера.

 • Фрілансер: плюси і мінуси професії
 • Біржа фрілансу: напрямок і опис. Яку вибрати?

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ (ВАРТІСТЬ від 5000 до 10000 ДОЛАРІВ США):

Якщо ви дійсно хочете щось дійсно унікальне, ви можете вибрати власний дизайн веб-сайту, де ви можете створити будь-який дизайн, який тільки зможете придумати.

Індивідуальний дизайн WordPress може коштувати всього близько 50 000 гривень.

# 4 Вартість створення контенту для вашого сайту WordPress (вартість від 8000 гривень):

Після того, як ви закінчите з створенням загального дизайну для вашого сайту, вам потрібно буде наповнити його контентом.

Робота по дизайну (в розділі вище), в основному, дає вашій сайту загальну основу.

Структура може включати в себе те, де розташована рядок меню і як вона працює, де повинен розташовуватися логотип, як працює слайд-шоу у верхній частині домашньої сторінки, як виглядає і функціонує ваша бічна панель, як повинна бути представлена ​​ваша інформація. на вашому сайті і т. д.

Таким чином, дизайнерська робота в основному створює схему або каркас ваших веб-сторінок.

Після того, як фреймворк створений, ви повинні заповнити його власним контентом.

Наприклад, вам потрібно буде завантажити фоновий дизайн для ваших сторінок, завантажити зображення заголовків, створити власну графіку для своєї області контенту, вставити текст для опису елементів, вставити свій логотип для маркування свого бізнесу і т. Д.

Все це є частиною процесу створення контенту щоб ваші відвідувачі могли зрозуміти ваш бізнес, подивитися, які продукти у вас є, прочитати ваші повідомлення у блозі і так далі, і так далі.

 • Як встановити плагін на сайт
 • Як додати файли в панелі WordPress?
 • Як прописати атрибут alt в wordpress

Ви також можете планувати поточні витрати на технічне обслуговування. Це зазвичай близько 2500 -5000 гривень на рік на базовій основі.

Що стосується контенту, то ціна його створення залежить безпосередньо від того, що ви хочете давати відвідувачам сайту і як часто. Якщо на сайті тільки текстовий контент, тоді скористайтеся послугами копірайтера. Їх можна знайти на біржах фріланса, посилання на статті я залишав у третьому пункті, дивитися вище. Або зареєструйтеся на біржах унікального контенту. Це ті майданчики, де можна безпечно купити статтю на будь-яку тематику.

 • Що таке SEO-копірайтинг
 • біржі копірайтингу
 • Хто такий копірайтер і що він робить

Якщо ви самостійно будете створювати контент, тоді ознайомтеся з матеріалами:

 • Дослідження ключових слів
 • Як підвищити унікальність тексту в Антиплагіат самостійно
 • Статистика запитів, конкурентність, відвідуваність …

# 5 Вартість усунення неполадок і підтримки вашого веб-сайту WordPress (вартість від 500 до 1000 доларів США) :

Технічні навички роботи з веб-сайтом виходять за рамки початкового налаштування веб-сайту.

Давайте будемо реалістами, будь-яка технологія зламається в якийсь момент. Це не питання «якщо», а «коли».

Крім того, це питання «хто за вас це полагодить».

Всі розробники веб-сайтів мають оновлення програмного забезпечення, оновлення сумісності браузера, оновлення платформи, виправлення безпеки і багато іншого.

Всі ці технічні оновлення потребують, щоб власник веб-сайту впроваджував і керував ними.

Коли ви використовуєте самодостатній конструктор сайтів, такий як WordPress, ви повинні вирішити всі технічні проблеми самостійно.

Якщо відбувається оновлення і використовуваний вами плагін стає несумісним з іншими використовуваними плагінами або конфліктує з розробником веб-сайту, то вам потрібно або звернутися до автора плагіна для виправлення, або вам буде потрібно видалити плагін і замінити його на інший. Можна також викликати надійного розробника.

ВАРІАНТ № 2. ВАРТІСТЬ СТВОРЕННЯ САЙТУ, ЯКЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПОВНІСТЮ КЕРОВАНИЙ КОНСТРУКТОР ВЕБ-САЙТІВ З функції перетягання, який вирішує всі технічні і дизайнерські завдання вашого веб-сайту.

Творці веб-сайтів з повним хостингом наступна найкраща річ для найму розробника, щоб створити сайт для вас.

Вони творці веб-сайтів, які роблять створення веб-сайтів настільки простим, наскільки це можливо. Ніякої налаштування або кодування не потрібно взагалі.

Ви можете легко знизити вартість створення веб-сайту, оскільки вам потрібно менше часу, вам не потрібні технічні або дизайнерські знання, а вартість використання програмного забезпечення досить низька.

Створити сайт безкоштовно на Wix

Я б порекомендував використовувати Wix, Squarespace або Weebly (також звані повністю обслуговуються перетасківателямі), якщо :

 • Це ваш перший сайт.
 • Вам не потрібно ніякого індивідуального дизайну або спеціального програмного забезпечення / інструментів на вашому сайті.
 • Ви обмежені в временіна своєму сайті, тому не хочете вчитися кодувати.
 • У вас обмежені средствадля інвестування в ваш сайт, тому ви вважаєте за краще не наймати досвідчених дизайнерів або розробників, які б допомогли вам.
 • Вам потрібен більший контрольнад вашим сайтом, тому вам не потрібно постійно платити дизайнеру або розробнику за внесення змін. Ви віддаєте перевагу управляти своїм сайтом самостійно.

Wix, Squarespace і Weebly є одними з найбільш популярних і надійних творців веб-сайтів з підтримкою drag drop на ринку.

Звичайно, є й інші веб-розробники більшість з них я вже випробував. Але ці 3 є кращими, які я використовував. Ось чому я посилався на них в цьому пості.

# 1 Вартість створення веб-сайту за допомогою перетягування (вартість $ 0):

При створенні веб-сайтів з використанням Wix, Squarespace, Weebly або будь-якого іншого повністю керованого, перетягувати і створює веб-конструктор не потрібно ніяких витрат часу або грошових коштів.

Вам не потрібно турбуватися про хостинг, налаштування FTP, встановлення програмного забезпечення для створення веб-сайтів або прив’язці вашого доменного імені.

Всі ці настройки повністю автоматизовані розробником веб-сайту.

Це заощадить вам годинник (і багато розчарування, якщо ви новачок) при налаштуванні вашого сайту (майте на увазі, що ви все ще не створюєте свій сайт).

Вам просто потрібно зареєструвати обліковий запис з вашою адресою електронної пошти, і ви можете почати створювати свій веб-сайт прямо зараз.

У Wix і Weebly є безкоштовні плани, тому всі ваші вимоги до хостингу і використання конструктора сайтів абсолютно безкоштовні. Також немає обмежень за часом використання їх безкоштовного плану.

У той час як безкоштовні плани мають обмежені можливості, ви можете спочатку протестувати складальник, перш ніж приймати будь-які платні плани.

Squarespace надає вам 14-денний безкоштовний пробний період.

(Нижче наводиться зведена таблиця витрат.)

# 2 Вартість створення веб-сайту за допомогою перетасківателя (коштує $ 0):

Wix, Squarespace і Weebly дуже прості у використанні. Це дуже інтуїтивно зрозуміло, тому потрібно всього кілька хвилин, щоб отримати гарне уявлення про те, як використовувати конструктор перетягування.

Якщо ви можете використовувати мишу для перетягування об’єктів по екрану вашого комп’ютера, ви можете використовувати конструктор перетягування сайтів.

Таким чином, вам не потрібно платити за будь-які уроки, і при цьому вам не потрібно витрачати час на пошук підручників в Інтернеті.

Звичайно, якщо ви хочете освоїти всі тонкощі використання веб-компоновщика, буде потрібно якийсь час, щоб підвищити цей рівень досвіду.

(Нижче наводиться зведена таблиця витрат.)

# 3 Вартість розробки сайту, створеного за допомогою Drag Drop Builder (вартість $ 0):

Все повністю розміщені розробники сайтів безкоштовно надають вам широкий вибір шаблонів дизайну.

Тепер, це може бути за чи проти, залежно від того, наскільки ви прискіпливі до дизайну вашого сайту.

Більшість з цих безкоштовних шаблонів так само хороші, як і платні шаблони WordPress. Але недоліком є ​​те, що ви обмежені тим, що дає вам конструктор сайтів, так як більшість з них не надають вам доступ до кодів шаблону для внесення призначених для користувача змін за винятком Weebly.

Ось короткий виклад вибору дизайну шаблону кожного веб-сайту:

 1. com:найбільша бібліотека шаблонів сайтів з більш ніж 510 професійно розробленими шаблонами.
 2. Squarespace: одинз кращих веб-сайтів, який може конкурувати з деякими індивідуально розробленими веб-сайтами.
 3. Weebly:їх шаблони надають доступ до кодів, так що ви можете вносити зміни користувача, якщо хочете, додаткова гнучкість дизайну.

(Нижче наводиться зведена таблиця витрат.)

# 4 Вартість створення контенту на вашому веб-сайті (вартість від 8000 гривень в місяць):

творці Drag Drop створені для майстрів. Тому найм дизайнера для створення сайту для вас зустрічається рідше.

Але, звичайно, якщо ви хочете, ви все одно можете найняти дизайнера.

Якщо ви не хочете створювати контент самостійно, ви можете витратити від кількох сотень до кількох тисяч доларів на дизайнера, який створить для вас всю графіку, брендинг і контент сторінки.

Оскільки загальна вартість використання повністю керованого конструктора сайтів дуже мала, у вас є додатковий бюджет, щоб заплатити за цю невелику розкіш, якщо хочете.

Наймання дизайнера для перетасківателя сайту трохи дешевше, ніж для WordPress.

Це не тому, що ці дизайнери менш кваліфіковані. Це відбувається тому, що творці веб-сайтів за допомогою перетягування знімають технічні бар’єри, які раніше були потрібні для створення веб-сайтів.

Раптово будь блискучий графічний дизайнер (який не знає, як кодувати) може стати дизайнером веб-сайту завдяки конструкторам перетягування.

Їм більше не потрібно знати, як кодувати, і вони можуть створювати красиві сайти.

Це дає вам набагато більший набір талановитих дизайнерів на вибір, при трохи менших витратах.

(Нижче наводиться зведена таблиця витрат.)

# 5 Витрати на усунення неполадок і підтримка вашого сайту (вартість $ 0):

Творці веб-сайтів з повним набором функцій вирішують всі технічні питання за вас. У них є постійні, виділені групи підтримки, які керують усім цим для вас у фоновому режимі, так що ви навіть не побачите ніяких проблем взагалі.

З веб-сайтами з самостійним розміщенням, такими як WordPress, це не просто питання оплати за кого-то, щоб полагодити ваш сайт. Найбільший головний біль може полягати в тому, де знайти заслуговує на довіру розробника, який своєчасно вирішить для вас проблеми.

Це одна з головних причин, чому я часто рекомендую повністю керовані конструктори веб-сайтів людям, які не мають технічних знань, або новачкам у створенні веб-сайтів.

Це усуває багато плутанини, ускладнень і розчарувань, тому ви можете зосередитися на створенні свого веб-сайту і дозволити технічної команді перетасківателя сайту вирішити всі технічні проблеми.

Зведена таблиця вартості сайту за допомогою Drag Drop Website Builder:

Вартість установки сайту Автоматична настройка: $ 0
Витрати на навчання зі створення програмного забезпечення для веб-сайтів Час: кілька хвилин 1 годину
Витрати на дизайн сайту Безкоштовні шаблони: $ 0

ВИСНОВОК КРОК ДІЇ

Вартість створення сайту досить швидко зростає, якщо вам не вистачає кількох ключових ресурсів:

 1. час
 2. Технічні знання (або ваш інтерес до програмування)
 3. Навички дизайну (або ваша готовність вивчати дизайн)
 4. гроші

Але вартість сайту не завжди пов’язана з грошима. Це може бути вартість вашого часу далеко від вашої сім’ї або бізнесу, це може бути навіть вартість підтримки вашого розсудливості, коли справа доходить до технологій.

Так як ваш бюджет для вашого сайту повинен враховувати:

 • Скільки часу ви готові присвятити проекту,
 • Скільки грошей ви готові інвестувати в найм професіоналів, а також
 • витрати на упущені можливості, пов’язані з можливістю використовувати свій час для більш важливих ділових або особистих справ.

Підводячи підсумок, що ви повинні взяти з цього обговорення, ось мої пропозиції:

Використовуйте WordPress (самостійні компоновщики сайтів), якщо:

 • Це не ваш перший сайт у вас є досвід управління сайтами.
 • Якщо у вас дуже специфічний дизайн або потреби в програмному забезпеченні, які може надати тільки WordPress.
 • Якщо у вас є час і гроші на вивчення, створення і управління веб-сайтом WordPress.

Використовуйте Wix, Squarespace або Weebly (він же повністю творець веб-сайтів), якщо:

 • Це ваш перший сайт.
 • Вам не потрібно ніякого індивідуального дизайну або спеціального програмного забезпечення / інструментів на вашому сайті.
 • Ви обмежені в временіна своєму сайті, тому не хочете вчитися кодувати.
 • У вас обмежені средствадля інвестування в ваш сайт, тому ви вважаєте за краще не наймати досвідчених дизайнерів або розробників, які б допомогли вам.
 • Вам потрібен більший контрольнад вашим сайтом, тому вам не потрібно постійно платити дизайнеру або розробнику за внесення змін. Ви віддаєте перевагу управляти своїм сайтом самостійно.

Дізнатися, скільки коштує зробити сайт, не повинно бути дуже складно вам просто потрібно ставити правильні питання.

Як тільки ви краще зрозумієте, які ресурси у вас є (час, гроші, навички, інтереси в освоєнні нових навичок), у вас буде набагато краще уявлення про те, яким шляхом ви повинні йти (WordPress або конструктор сайтів з функцією перетягування мишею) . І найголовніше, для чого ви створюєте свій сайт? Якщо це заробіток на рекламі, то обов’язково вивчіть тему просування сайтів в інтернеті. І, звичайно, почитайте матеріали по заробітку на рекламі:

 • Google Adsense: історія одного знайомства
 • Скільки можна заробити на AdSense.
Ссылка на основную публикацию