Скільки отримує Івангай

Добридень! Це друга моя стаття, в якій я розповідаю про заробіток того чи іншого популярного відеоблогера. І сьогодні ми поговоримо, скільки отримує Івангай на Youtube.

Якщо Ви хочете ознайомитися з першою моєю статтею на цю тему, то Ви можете зробити це, перейшовши за посиланням: “Скільки заробляє Пьюдіпай”. У ній, судячи з назви, я розповідав про те, скільки заробляє Пьюдіпай на тому-ж самому Youtube.

Отже, Івангай (Eeoneguy) – це один з найпопулярніших блогерів ру-спільноти Youtube, який починав свій творчий шлях, як, власне і багато інших користувачів (на зразок PewDiePie) з записи летсплеев і монтажів на гру Minecraft. На даний момент, Івангай має понад 4 500 000 передплатників і 66 000 000 переглядів в місяць, що є найкращим результатом серед усіх російськомовних користувачів сайту.

Читайте також:

Ми не будемо детально розбиратися в тому, яка причина його популярності (адже наша стаття не про це), а просто подивимося, скільки отримує Івангай за таку кількість переглядів.

Є два спеціальні сервіси, за допомогою яких це можна зробити: Socialblade і Vspstats. Ми будемо використовувати перший з них, з причини, про яку Ви можете дізнатися в іншій моїй статті: “Статистика каналів Youtube. Де подивитися?”. Якщо є бажання, звичайно.

Приступимо!

Скільки отримує Івангай. Статистика Socialblade

Ввівши відповідний запит в пошукову систему сайту, ми побачимо такий результат:

Читайте також:

Виходячи з отриманої інформації, можна зробити висновок:

У день, Івангай заробляє (в середньому) від 600 до 9 600 доларів.

За тиждень (знову таки, в середньому) – від 4 200 до 67 000 доларів.

За місяць – від 16 700 до 266 000 доларів.

А за рік – від 200 400 до 3 192 000 доларів.

Читайте також:

Прошу зауважити, що кінцева сума грошей, яку він заробить, залежить від багатьох факторів (починаючи від країни проживання, закінчуючи кількістю кліків по рекламі). Тому надана тут інформація може бути не зовсім вірною. Але вона, за моїми спостереженнями – найбільш відповідає істині.

Якщо Ваші друзі теж цікавляться тим, скільки заробляє Івангай на Youtube, то можете скинути їм посилання на цю або попередню статтю (про заробіток PewDiePie). Таким чином Ви допоможете розвитку сайту.

Ссылка на основную публикацию