Скільки трафіку їсть World of Tanks

Зараз на зорі популярності онлайн-ігор інтернет став майже всюди безлімітний, багато провайдерів Інтернету пропонують своїм користувачам пристойну швидкість з’єднання, при цьому платити за час або за мегабайти \ гігабайти вже більше не потрібно.

Це відмінний варіант для мережевих ігор, так як багато сидіти люблять до ранку, а турбуватися за те, що ви накачали на кругленьку суму, вже не варто

Увага не оминули й гравці в World of Tanks, буває випадки, що ви поїхали у відрядження, і користуєтеся мобільним інтернетом або у вас на роботі лімітний канал, а пограти в улюблену гру хочеться. Тому ми розглянемо, скільки трафіку їсть World of Tanks.

За приблизними підрахунками при мінімально-середніх настройках за годину гри витрачається приблизно 15-20 Мб трафіку, це за умови, якщо карта середніх розмірів.

Тобто виходить, якщо ви проводите в грі 30 годин в місяць, при 1Гб трафіку піде до 500 Мб, що вкрай незручно і принесе витрати. Зараз майже всі мобільні оператори пропонують безлімітні пакети з відмінною 3G / 4G швидкістю, так ви отримаєте пристойну швидкість порівнянну з домашнім інтернетом у вас на комп’ютері, і можете не турбуватися за ваш трафік.

На гру йде дуже мало трафіку. За 1 годину десь 28 Мбайт

Ну ось вище правильніше відповіли. Давно вже не заміряв.

Подивився. За місяць боїв 120 зіграно. Трафік пішов 228 Мбайт. Але це приблизно та доводилося заходити в клієнт для перевірки багів.

Слід пам’ятати, що чим якісніше ваш інтернет-канал і стабільніше ваше з’єднання, тим менше буде відправлятися пакетів, тобто накручуватися зайвий трафік

Користувачам, у яких все-таки лімітний тариф допустимо на 4 Гб, рекомендується грати на мінімальних і середніх налаштуваннях, однак якщо ви будете підвищувати якість графіки, то відповідно гра буде споживати більше трафіку за годину безперервної гри. Тому розраховуйте самі, скільки трафіку їсть World of Tanks, при грамотному використанні ви можете протягнути і місяць з мінімальним тарифом.

Що стосується швидкості з’єднання, то для гри не потрібно величезній швидкості, але все-таки вона повинна бути не менше 512 кб \ с, при пінг не більш 60-80мс. Величезна затримка (пінг) спричинить за собою гальма в бою, аж до того, що ви можете «вилетіти» з бою і принести поразки.

Лімітна швидкість ще згубно відбивається в кланових і командних боях, якщо у кого-то з вашої команди трапився обрив або високий пінг, то великий шанс програти.

Якщо ви все-таки користуєтеся лімітним підключенням, рекомендуємо вам позакривати всі інтернет-браузери, месенджери Skype, загалом все те, що може «тягнути» зайві мегабайти, так ви заощадите, і залишите витрата чисто під гру. Перевірте комп’ютер на віруси на предмет троянів, які використовують інтернет, щоб качати непотрібний трафік.

Ссылка на основную публикацию