Скільки важить World of Tanks

Зараз World of Tanks є дуже популярною грою з багатомільйонною аудиторією. Її події розгортаються за часів Другої Світової Війни, вам необхідно подолати всі жахи війни на різної танкової техніки СРСР, Німеччини, США, Японії, Франції і т.д.

Багато хто перший раз стикається з цією грою, цікавить питання скільки важить World of Tanks

В першу чергу вам необхідно переконатися, що ваш комп’ютер або ноутбук відповідає мінімальним вимогам для гри, перевірити це можна на сайті, в розділі скачування клієнта будуть розписані мінімальні і рекомендовані системні вимоги для цієї гри.

Після того як ви подивилися необхідні характеристики, переконайтеся в тому, що у вас на жорсткому диску достатньо місця для скачки клієнта разом з усіма ресурсами і оновленнями гри. Сам лоунчер займає трохи близько 20 Мбайт, але після його запуску починається з’єднання з торрент-сесією, в запакованому вигляді ресурси гри займають близько 5 Гб, після починається їх розпакування, розмір вже збільшений приблизно до 11 Гб, а потім скачуються останні оновлення, це теж забере пару гігабайт. Оновлення почнуть застосовуватися, і клієнт буде готовий до запуску.

Для установки гри рекомендується розміщувати лоунчер на окремому (не системний) розділі жорсткого диска, так як правило розділ де зберігаються дані користувача (музика, фільми, ігри) він набагато більше і туди можна завантажувати саму гру. Будьте готові, що критичні оновлення для гри виходитимуть щомісяця, для них теж потрібно простір.

Додатково місця на жорсткому диску може знадобитися також для збереження реплєєв, переможних моментів, з якими ви можете показувати своїм друзям

З 2014 став доступний ще і клієнт з HD дозволом, який включає в себе поліпшені текстури і рисовку карт і танків, що вплинуло на збільшення місця при скачуванні клієнта. Звичайний клієнт вийде об’ємом до 13 Гб, тоді як з поліпшеною роздільною здатністю розмір зросте в 18-20 Гб. Розробники рекомендують звільняти папку Updates від тимчасових файлів, так як буває, що викачані файли зі старого оновлення не видаляються і їх доводиться видаляти вручну.

Після того як ви розібралися скільки важить World of Tanks залишилося тільки вибрати оптимальні настройки для вашого комп’ютера і відеокарти і насолоджуватися грою. Якщо ви не хочете мучитися з настройками, гра може налаштувати їх автоматично. І пам’ятайте, для того щоб гра працювала стабільно і не гальмувала ігровий процес бажано не захаращувати жорсткий диск, проводите дефрагментацію і очищення вашого жорсткого диска від непотрібних файлів. Не перевіряйте антивірусом систему під час гри, так як це теж навантаження на диск.

Ссылка на основную публикацию