Скидання до заводських налаштувань redmi 6a

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас виникло питання на тему, про те, як зробити скидання телефону xiaomi redmi 6a до заводських налаштувань, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як зробити скидання до заводських налаштувань на телефоні redmi 6a.

Щоб почати скидання на своєму телефоні, вам потрібно насамперед підготувати телефон до скидання, так як після скидання телефону до заводських налаштувань, всі фотографії, відео файли, смс повідомлення, замітки, контакти, все буде видалено з вашого телефону після скидання до заводських налаштувань.
Тому перед скиданням до заводських налаштувань, підключіть свій телефон і скопіюйте всі потрібні файли на свій комп’ютер.
Якщо ви не знаєте, як підключити телефон xiaomi redmi до комп’ютера або ноутбука, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як підключити xiaomi redmi 6a до свого комп’ютера або ноутбука.
Контакти, також потрібно зберегти на свій телефон і перенести файл контактів на комп’ютер, так як нам даний файл знадобиться після скидання телефону до заводських налаштувань.
Якщо ви не знаєте, як зберегти контакти на xiaomi redmi, то читайте інструкцію, в якій ви дізнаєтеся, як експортувати всі контакти з вашого телефону.
Також, перед скиданням телефону redmi 6a, вам потрібно буде вимкнути свій телефон і витягти флешку з телефону, після чого включаємо телефон і приступаємо до покрокової інструкції.
Отже, почнемо в своєму телефоні вам потрібно натиснути на кнопку «Налаштування», далі в вашому телефоні відкриється меню налаштувань, де вам потрібно буде відпустити сторінку налаштувань майже в самий низ і натиснути на пункт «Розширені настройки».

В наступному кроці у вас відкриється меню «Інші параметри», де вам потрібно в самому низу сторінки, натиснути на пункт «Резервування і скидання».
Коли ви оберете «Резервування і скидання», у вас відкриється наступне меню, де вам потрібно буде в самому низу меню сторінки натиснути на кнопку «Скинути до заводських налаштувань».

Коли ви натиснете на кнопку «Скинути до заводських налаштувань», у вас відкриється останній крок, де ви і зможете скинути xiaomi redmi 6a до заводських налаштувань.
Отже, щоб скинути телефон до заводських налаштувань, переконайтеся що флешка з вашого телефону витягнута, що всі свої контакти ви зберегли в окремий файл, а файл контактів перенесли на флешку або на свій комп’ютер – ноутбук.
Також не забудьте про свої фотографії і відеофайли.
Якщо ви підготували свій телефон до повного очищення, то вам залишається натиснути на кнопку «Скинути настройки …».

Коли, ви натиснете на кнопку «Скинути настройки …», на вашому телефоні відкриється сторінка з попередженням, про те, що абсолютно вся інформація буде видалена з вашого телефону, якщо ви забули, що – то зберегти з вашого телефону, то натискаємо на кнопку « Скасувати”.
Якщо ваш телефон готовий до скидання, то вам залишається натиснути на кнопку «Далі».
Після всіх виконаних дій ваш пристрій почне процес очищення.
Скидання телефону до заводських може тривати близько 5 – 10 хвилин, після того як процес скидання буде закінчений, вам потрібно буде самостійно крок за кроком налаштувати ваш телефон, там все дуже просто і доступно, думаю кожен починаючий користувач з цим впорається.
Зверніть увагу: якщо ваш телефон захищений вашим аккаунтом xiaomi, то при скиданні телефону на заводські настройки, при першому включенні і налаштування телефону у вас відкриється сторінка, де вам потрібно буде ввести свій ми аккаунт і пароль від вашого облікового запису, яка була раніше прив’язана до вашого телефону.
Якщо ви забули свій пароль від облікового запису xiaomi redmi, то читайте покрокову інструкцію, про те, як відновити забутий пароль від облікового запису xiaomi.

Тепер, ви знаєте, як скинути телефон xiaomi redmi 6a до заводських налаштувань, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию