Скидання пароля адміністратора Windows 7

Привіт, друзі! До попередньої статті про скидання пароля адміністратора в Windows 7 було багато коментарів. У деяких не вийшло скинути паролі на своїх комп’ютерах. Тому, пишу альтернативну статтю в якій перевірю на собі цей метод – http://www.oszone.net/13366/reset_pwd. У вас же буде гарантований спосіб зайти в обліковий запис адміністратора на комп’ютері.

При скиданні пароля у мене злітає авторизація в Dropbox, облікового запису Google (в Google Chrome) і Skype. Чому то залишаються в Evernote. Тому, швидше за все, вам так само буде необхідно ввести свої логіни і паролі в цих сервісах ще раз.

Для скидання пароля нам знадобитися завантажувальний флешка (з якої можна встановити Windows 7 або Windows 8 якщо ви скидаєте пароль в ній) або диск. Як зробити флешку завантажувальної можна прочитати. Як зробити завантажувальний диск – тут.

Флешка повинна встановлювати операційну систему такою ж розрядності як і встановлена ​​у вас. Інакше нічого не вийде.

Якщо у вас встановлено кілька операційних систем, то завантажувальний флеша або диск вам не потрібні. Все описане нижче можна зробити завантажившись в іншій операційній системі.

Якщо вам так само як і мені подобається використовувати збірки, а не чисті образи операційних систем (наприклад від Idimm), то необхідно або видалити або перейменувати файл AutoUnattend.xml на вашій завантажувального флешці (або видалити його з образу перед записом на диск). Це файл відповідей який створив автор збірки. Завдяки цьому файлу майже весь процес вдається автоматизувати, що сильно спрощує установку Windows. У нашому ж випадку це не потрібно. Я перейменовуючи цей файл в AutoUnattend1.xml, що дозволяє мені, при необхідності, повернути все на місце.

Вставляємо підготовлену флешку або диск в комп’ютер і завантажується з неї.

Встановлюваний мову та інші параметри можна не змінювати. тиснемо далі

тиснемо Відновлення системи

Відбудеться пошук встановлених операційних систем. По закінченню, вам запропонують вибрати одну з них. Можна вибрати будь-яку це не важливо. Головне, щоб розрядності у систем, яку ви обираєте і яку ви можете з цієї флешки або диска встановити, збігалися. Інакше отримаємо помилку. тиснемо далі >

вибираємо Командний рядок

У командному рядку пишемо regedit – для виклику редактора реєстру

У редакторі реєстру виділяємо гілку HKEY_LOCAL_MACHINE

тиснемо файл > Завантажити кущ …

Переходимо по шляху – C: \ Windows \ System32 \ config. «С» – диск на якому у вас встановлена ​​Windows 7 до якої вам необхідно скинути пароль. відкриваємо файл SYSTEM

задаємо будь-яке ім’я розділу

Йдемо по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE – 157 – Setup. Двічі натискаємо по параметру CmdLine. У віконці задаємо значення cmd.exe і тиснемо ОК

Двічі натискаємо на SetupType і задаємо значення 2

В результаті у нас повинно вийти приблизно наступне

Тепер змінений кущ необхідно вивантажити. виділяємо його

тиснемо файл > Вивантажити кущ …

Підтверджуємо вивантаження куща

Закриваємо редактор реєстру і командний рядок. тиснемо перезавантаження

Перед входом в систему відкривається командний рядок

пишемо net user і тиснемо Enter для перегляду імен облікових записів в Windows

командою net user Anton 111 – змінив пароль до свого облікового запису на «111»

Закриваємо командний рядок і вводимо заданий пароль.

Пароль адміністратора в Windows 7 успішно скинуто.

Буду радий питань в коментарях

Дякую, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

З повагою, Антон Дяченко

Ссылка на основную публикацию