Skype і Lync – є контакт!


Skype і Lync – є контакт!

Microsoft здійснила те, чого дуже чекали корпоративні клієнти Lync – побудова мосту між системою уніфікованих комунікацій Lync і сервісами Skype. З сьогоднішнього дня користувачі платформ Skype і Lync по всьому світу отримали можливість спілкуватися один з одним.

Тепер компанії, що використовують у своїй інфраструктурі Lync, можуть оцінити переваги федерації зі Skype, наприклад в підключенні і спільну роботу з постачальниками, клієнтами та партнерами. Початковий набір функцій федерації включає в себе:

  • Додавання Skype контактів в Lync і навпаки,
  • Визначення присутності контакту
  • Голосовий зв’язок і обмін миттєвими повідомленнями

адміністраторам: для включення можливості федерації в Lync Server потрібно активувати з’єднання Lync-Skype. Більш детальну інформацію можна знайти в наступній статті Provisioning Guide for Lync-Skype Connectivity

Можливість з’єднання Lync Online з Skype активується в порталі адміністрування Office 365, але якщо у вас вже була активована федерація з Windows Live Messenger, то ніяких додаткових налаштувань робити не потрібно.

Користувачам Lync: ви можете використовувати клієнт Lync 2010 або Lync 2013, включаючи мобільну версію Lync 2013, щоб додавати контакти з Skype. 

Користувачам Skype: вам слід оновити клієнт Skype до останньої версії на Windows і Mac платформі.

Додатково користувач повинен увійти в клієнт Skype, використовуючи Microsoft account (раніше відомий як Windows Live ID)

Найближчим часом Microsoft збирається реалізувати можливість здійснення відеодзвінків.

На мою думку, на даний момент, федерація не задовольняє всіх потреб корпоративних клієнтів і окремих користувачів, а також не є для них зручною. Наприклад, з очевидних мінусів можна виділити наступне:

  • немає відеозв’язку,
  • користувачеві Skype потрібно входити використовуючи Microsoft account
  • не відображаються користувальницькі фото (аватарки)
  • немає конференції

Швидше за все ці очевидні речі незабаром додадуть / змінять і корпоративний ринок UC отримає дуже серйозного конкурента, з яким буде складно бороться.Cisco все ще бореться з Microsoft в європейському суді з приводу придбання Skype і майбутньої монополізації ринку Unified communications

Ссылка на основную публикацию