Skype не оновлюється як виправити

Якщо у вас не оновлюється Скайп, швидше за все, в настройках відключена автоматична перевірка наявності нової версії. Для її усунення досить активувати відповідний параметр, після чого програма сама завантажить оновлення.

Помилка при оновленні Скайпу

У деяких випадках при спробі оновити Skype з’являється помилка, після чого програма автоматично закривається. Причин для цього може бути декілька. Розглянемо шляхи вирішення проблеми.

Спосіб 1: Видалення тимчасових файлів

Якщо у вас з’являється помилка при оновленні Skype, для її усунення спробуйте виконати наступні дії:

  1. Повністю закрийте програму і видаліть активні процеси через диспетчер задач, після чого спробуйте знову запустити Скайп.
  2. Якщо критичне повідомлення все одно з’являється, спробуйте видалити папку Skype з AppData і запустити перевірку системи за допомогою утиліти CCleaner або будь-який інший.

Як правило, це допомагає усунути проблему.

Спосіб 2: Самостійне завантаження актуальної версії

Якщо це не спрацювало, спершу видаліть цю програму і завантажте актуальну версію вручну з офіційного сайту розробника.

Програма підтримується всіма популярними мобільними (Android, iOs, Windows Phone) і десктопними (Windows, Linux, MAC OS X) операційними системами. На сайті ви знайдете файли для всіх типів пристроїв.

Мене не чують в Скайпі що робити

Спосіб 3: Оновлення драйверів

Завантажте останню версію драйверів для комп’ютера, поновіть dll бібліотеки. Якщо використовуєте стару версію ОС (наприклад, Windows XP), помилка може з’являтися через відсутність підтримки ПЗ.

В такому випадку можна порекомендувати завантажити більш «стару» версію програми і відключити її автоматичне оновлення до більш пізньої.

Спосіб 4: Активація автоматичних оновлень

Для стабільної роботи програмного забезпечення вкрай важливо вчасно завантажувати та встановлювати оновлення. За замовчуванням Skype робить це в автоматичному режимі, але якщо функція відключена в налаштуваннях, то перевіряти наявність нових версій доведеться вручну.

Якщо у вас не оновлюється Скайп, необхідно зробити наступне:

  1. Запустити програму і через меню «Інструменти» відкрити «Налаштування». Або скористатися комбінацією клавіш «Ctrl» + «б» на клавіатурі.
  2. У лівій частині екрана знайти категорію «Додатково» і вибрати підпункт «Автоматичне оновлення». У правій частині відобразиться докладна інформація про функції. Натисніть на синю напис «Увімкнути автоматичне оновлення», щоб програма перевіряла і завантажувала нові версії самостійно.
  3. Щоб застосувати всі внесені зміни, натисніть на синю кнопку «Зберегти».

Після цього Skype буде перевіряти наявність на сервері оновлень в автоматичному режимі. Однак для їх завантаження програма все одно буде запитувати у користувача дозвіл.

Спосіб 5: Скористайтеся іншою версією

Якщо помилку усунути не вдається, а скористатися Скайпом потрібно терміново, зайдіть в аккаунт, використовуючи Web версію програми. Створювати окремий акаунт не обов’язково. Досить використовувати вже існуючий і залогінитися за допомогою адреси електронної пошти або номера телефону.

Крім доступу через браузер, ви можете спробувати встановити на пристрій портативну версію (актуально тільки для ПК). Врахуйте, що збірка не є офіційною, тому використовуйте її на свій страх і ризик.

Іноді помилка з’являється через зараження комп’ютера шкідливим програмним забезпеченням. Якщо завантаження нового дистрибутива з офіційного сайту не допомагає усунути проблему, обов’язково проведіть повне сканування системи за допомогою антивірусного софту.

Помилка оновлення може з’являтися з різних причин. Найчастіше для її усунення досить повністю видалити стару версію і завантажити нову з офіційного сайту. Якщо це не допомагає, обов’язково перевірте наявність оновлень для Windows, NET Framework і іншого софта.

Ссылка на основную публикацию