Skype не знайдена точка входу в процедуру

Якщо ви бачите повідомлення в Skype точка входу в процедуру ucrtbase не знайдено, запустити додаток не вийде. Помилка з’являється з різних причин, в залежності від цього є кілька шляхів для її усунення.

Чи не знайдена точка входу в процедуру що робити

Після поновлення Skype до останнього випуску багато користувачів виявили проблему, через яку програма примусово завершує роботу. Найчастіше з нею стикаються власники застарілих операційних систем, а саме – Windows XP або Vista.

Після того, як Microsoft відмовилася підтримувати XP і випускати для неї оновлення, аналогічним чином вчинила і багато розробників програмного забезпечення. Далі ми розповімо, як прибрати повідомлення про те, що Skype не вдалося знайти точку входу в процедуру.

Спосіб 1: Установка старої версії

Якщо раніше програма стабільно працювала, а після виходу оновлення з’являється повідомлення про те, що в Skype точка входу в процедуру ucrtbase не знайдено, має сенс спробувати встановити стару збірку. Перед цим обов’язково видаліть поточну, завершите активні процеси через диспетчер задач.

Так як на офіційному сайті Скайпу розробник викладає тільки актуальну збірку, для завантаження більш ранньої доведеться скористатися сторонніми джерелами. Знайти перевірений дистрибутив програми ви можете на торрент трекер. Спосіб допомагає усунути помилку і на інших операційних системах сімейства Windows.

Попередження 1 946: не вдалося задати властивість в Skype

Спосіб 2: Оновлення драйверів

У деяких випадках помилка може виникати через відсутність важливих dll бібліотек.

Для усунення проблеми спробуйте виконати наступні дії:

  1. Перейти на офіційний сайт Microsoft і завантажити останній апдейт Microsoft Visual C ++.
  2. Завантажити .dll бібліотеку або окремі файли вручну (ті, які вказані в повідомленні про помилку).
  3. Помилка може з’являтися через відсутність інших драйверів, тому переконайтеся, що у вас встановлені всі оновлення для Віндовс. Зробити це можна через спеціальний софт або Центр Оновлень Windows.

Додатково спробуйте перевстановити Skype і перезавантажити комп’ютер, щоб внесені зміни вступили в силу.

Спосіб 3: Використовуйте іншу версію

Якщо у вас на комп’ютері встановлена ​​застаріла операційна система, а описані вище способи не допомагають вирішити проблему, запустити Скайп можна іншим способом:

  1. Завантажте портативну версію. Вона підтримується всіма популярними десктопними платформами, не створює на ПК тимчасових файлів і не вимагає установки. Але врахуйте, що Skype Portable поширюється не офіційно, тому використовуйте її на свій страх і ризик.
  2. Скористайтеся web версією. Як і Portable вона не вимагає установки. Для використання досить будь-якого браузера і стабільного підключення до мережі Інтернет. Для доступу до веб версії перейдіть на офіційний сайт Скайпу і увійдіть до свого облікового запису. Після цього ви зможете відправляти і отримувати текстові повідомлення, дзвонити по аудіо та відеозв’язку.

У деяких випадках використовувати іншу збірку програмного забезпечення набагато простіше і швидше, ніж намагатися усунути помилку, виявити її причини, особливо, якщо ви використовуєте застарілу Windows або іншу операційну систему.

Skype Рулетка

Тепер ви знаєте, через що в Skype може з’являтися дана помилка. Найчастіше усунути проблему вдається банальної перевстановлення програмного забезпечення або оновленням драйверів, завантаженням відсутніх dll бібліотек.

Якщо після виконання вказаних вище дій запустити Скайп все одно не виходить, а зв’язатися з контактом потрібно саме через цей месенджер, встановіть портативну програму або прихильника чи критика наразі через браузер, використовуючи Web доступ.

Ссылка на основную публикацию