Skype помилка передачі даних

Якщо після запуску ви бачите повідомлення, в якому говориться, що вхід неможливий через помилки передачі даних Skype, швидше за все, програма не може з’єднатися з серверами через проблеми з Інтернетом або відсутності важливих системних файлів.

Причина виникнення помилки передачі даних

Помилка може з’явитися несподівано після поновлення Скайпу або перезавантаження ПК, коли користувач самостійно або примусово виходить зі свого облікового запису (наприклад, якщо з одного комп’ютера використовується кілька облікових записів).

Після появи вікна для авторизації і коректно введених даних від аккаунта (логіна, пароля) і виникає помилка передачі даних. Іноді для її усунення досить перевстановити Скайп або перезавантажити ПК, але найчастіше ці дії не приносять належного результату.

Спосіб 1: Видалення файлів Shared

Перше, що слід зробити – повністю закрити програму. В треї знайдіть значок Скайпу і натисніть по ньому правою кнопкою миші. В меню оберіть пункт «Вихід з Skype». Додатково видаліть запущені процеси програми через диспетчер задач.

Попередня версія Skype: що це і як її видалити

Після цього виконайте наступні дії:

При повторному запуску вони будуть завантажені з сервера автоматично, при цьому в Скайп помилка передачі даних більше не буде з’являтися.

Спосіб 2: Видалення даних облікового запису

У деяких випадках видалити файли Shared буває недостатньо. Тоді можна спробувати стерти дані за все профілю. Врахуйте, в такому випадку пропаде історія повідомлень. Самі контакти і інша інформація збережеться.

Видалити дані облікового запису можна наступним чином:

  1. Відкрийте директорію Skype в AppData так, як описано в способі вище.
  2. Знайдіть тут папку з ім’ям профілю, дані якого хочете знищити.
  3. Натисніть по ній правою кнопкою миші і в меню оберіть «вилучити».
  4. Якщо ви хочете зберегти історію листування, то перед цим відкрийте папку профілю і скопіюйте файл з назвою «main.db»На робочий стіл або інше зручне місце.

Після цього спробуйте залогінитися в Скайп. Якщо все вийде, то, щоб відновити історію листування, знову закрийте додаток. В папку з назвою облікового запису перемістіть раніше скопійований файл «main.db».

Для усунення помилки переустановлення Skype не завжди буває достатньо, так як проблема криється саме в конфлікті файлів профілю. Тому слід повністю видалити папку з даними облікового запису з директорії AppData. При наступному запуску помилка вже не з’явиться, але необхідно буде заново ввести логін і пароль.

Ссылка на основную публикацию