Служба політики діагностики не запущена: як запустити?

Кожен користувач може зіткнутися з проблемою, коли комп’ютер починає виснути або «гальмувати». При бажанні, можна оптимізувати ОС за допомогою відключення непотрібних служб, навіть не володіючи теоретичними знаннями. В результаті може виникнути безліч проблем і помилок з роботою тих чи інших служб.

У такому випадку потрібно або повернути попередні налаштування системи, або скористатися спеціальним пошуком і вирішенням питань в роботі ОС. Але в цьому випадку виявиться, що замість жаданих рекомендацій на екран буде виведено вікно з повідомленням «Служба політик діагностики не запущена».


Малюнок 1. Керівництво як виправити помилку невдалого запуску служби діагностики

Про те, як активувати представлену функцію і активувати її автоматичне виконання, при кожному включенні ПК, піде мова далі.

Причини появи помилки служба політики діагностики не запущена

Як правило, помилка виникає через неправильні налаштування Інтернету. Це повідомлення говорить про те, що користувач не володіє потрібними правами на зміну опцій, які відповідають за під’єднання до глобальної мережі.

Найчастіше це відбувається через завантаження неліцензійної версії ОС. У такому випадку, навіть наявність абсолютних прав не дозволить обійти стороною системну помилку (Малюнок 2). І дійсно, в ПК на «сімці» і вище, є додаткова обліковий запис, яку можна позначити як суперадміністратерскую. Вимкнути її можна, але досить складно.


Малюнок 2. Вибір версії Windwos на офіційному сайті

Справитися з зазначеними нижче способами може навіть початківець юзер, але для більш надійного результату краще звернутися по допомогу більш досвідченого користувача або професіонала. Якщо ж ви не боїтеся ймовірності подальшої перевстановлення системи, про те, як запустити службу діагностики Windows, піде мова далі.

Запуск служби політики діагностики вручну на Windows 7, 8 і 10

Перш ніж вирішити питання найбільш простим методом, потрібно переконатися, що у вас стоїть оригінальна версія ОС. В іншому випадку змінити що-небудь буде неможливо, хоча, якщо сильно постаратися, деякі способи можуть виявитися ефективними.

Примітка: Спочатку постарайтеся просто перезапустити ОС або зробіть її повернення до останньої робочої точки, коли комп’ютер працював в оптимальному режимі. Якщо не вийде – доведеться застосувати більш радикальні методи.

через консоль

Якщо такий метод не спрацював, можна спробувати наступне. Коли побачите повідомлення, спробуйте зайти в меню «Виконати» і написати «services.msc». Система відкриє редактор, в якому можна перевірити і встановити заходи безпеки IPSec, діагностики та активізувати службу. Якщо у вас не поставлені автоматичні настройки, виставте їх або введіть значення самостійно, після вимкнувши і знову ввімкнувши комп’ютер.

Якщо є частиною текстового знову виникне на екрані, здійсните скидання опцій мережі, якщо вони були встановлені самостійно, встановивши їх отримання в автоматизованому режимі, встановивши прапорець у відповідному місці. Якщо це нічого не дасть – викличте командний рядок, де пропишіть: pconfig / release ipconfig / renew ipconfig / flushdns netsh int ip reset c: \ log1.txt netsh winsock reset з: \ log2.txt shutdown -r -t 0. В кінці додайте в дужках: (перезавантаження терміналу) (Малюнок 3).


Малюнок 3. Запуск служби політики діагностики через командну консоль

Іноді і це не спрацьовує і тоді буде потрібно скористатися ще одним методом.

Конфігуратор операційної системи

Можна скористатися наявними можливостями конфігуратора операційної системи. Для цього буде потрібно змінити права на зміну параметрів мережі.

Для цього дотримуйтесь наступним алгоритмом дій:

 1. Клікнути на значок «Мій комп’ютер» правою кнопкою мишки.
 2. У висувається меню вибрати «властивості».
 3. У вкладці, де знаходиться безпеку знайти розділ груп користувачів.
 4. Вибрати рубрику з додатковими настройками.
 5. Знайти користувачів.
 6. Знайти LOCAL SERVICE.
 7. Клікнути «Змінити», а потім «Додати».
 8. Скасувати всі заборони і встановити права (Малюнок 4).

Це не останній метод, як запустити службу політики діагностики на Windows 7, але він вважається найефективнішим. Проте, якщо і він не принесе свої плоди, можна скористатися наступним способом.


Малюнок 4. Вікно установки прав на зміну параметрів мережі

Допуск служби політики діагностики до редагування реєстру

А ще можна відредагувати ключі системного реєстру або політики безпеки. По суті – установки скрізь одні й ті ж, тільки, якщо ви справите дії в одному реєстрі, то в іншому їх уже скасувати буде не можна.

Зробити це можна в такий спосіб:

 1. Викличете меню «Виконати».
 2. Напишіть в рядку regedit.
 3. Перейдіть до гілки HKLM.
 4. Відкрийте древо папки System.
 5. Клацніть розділ Diag.
 6. У рубриці Network Service встановіть дозволу на все, що тільки можна, поставивши прапорці навпроти відповідних пунктів.
 7. Збережіть останні дії.
 8. Перезапустіть систему.

У більшості випадків це спрацьовує, але якщо і цього разу нічого не вийде, можна скористатися останнім способом, зазначеним нижче.


Малюнок 5. Вікно редактора реєстру з вибором дозволу папки

Служба політики діагностики не запущена: усунення помилки в командному рядку

Можна вирішити проблему у командному рядку, шляхом введення декількох команд. Якщо у вас система встановлена ​​російською мовою, то використовуйте наступний алгоритм:

net localgroup Адміністратори / add networkservice net localgroup адміністратори / add localservice exit

В ОС на англійській мові алгоритм такий же, але замість слова Адміністратори пишемо Administrators.

Ось таким хитрим способом можна вирішити проблему появи системного повідомлення без ризику для своєї «робочої конячки». Використовуйте зазначені методи, і нехай ваш комп працює як годинник.

Ссылка на основную публикацию