Смарт-обкладинка Xiaomi – що це таке і як користуватися


Смарт-обкладинка Xiaomi

Любителі цифрової техніки напевно чули про таке корисне аксесуар, як Smart-обкладинка для Xiaomi. Однак далеко не всі знають, що таке розумна обкладинка для Xiaomi, які є режими смарт-обкладинки для Xiaomi і як взагалі вона працює. Насправді відповіді на ці питання прості.

Що таке розумний кейс?

Розумна обкладинка для Xiaomi є ні що інше, як чохол-книжку. Такий чохол необхідний не тільки для захисту корпусу від подряпин або пошкоджень. просто відкинувши передню кришку, можна автоматично розблокувати свій пристрій. Таке нововведення, швидко підхоплене іншими брендами, виявилося вдалим. Тепер користувачеві не доводиться постійно натискати кнопку розблокування.

Розумний кейс-книжка має досить велике віконце на передній кришці. Завдяки цьому користувач завжди може:

  • дізнатися час,
  • контролювати рівень заряду,
  • бути в курсі всіх пропущених повідомлень.

І все це – при закритому кейсі.

Зверніть увагу

Чохол дозволяє кожному власникові телефону проявити свою індивідуальність. Аксесуари випускаються як виробником телефонів, так і сторонніми компаніями.

Все smart-кейси можуть відрізнятися:

  • за моделлю телефону. Наприклад, смарт-обкладинка для Xiaomi Redmi Note 3 Pro і обкладинка на Xiaomi Mi Max 2 будуть відрізнятися розмірами,
  • за кольором. Можна підібрати аксесуар в колір корпусу або контрастнішу, однотонну або з принтом,
  • за матеріалами.

Підключення смарт-чохла

Яким чохлом Ви користуєтеся?

Чохол-накладка

бампер

Smart-обкладинка

Чи не використовую чохол

Свій варіант в коментарях

Конструкційно аксесуар являє чохол-книжку з вбудованими магнітами. Усередині телефонів (звичайно, якщо пристрій взагалі підтримує таку функцію) також є магнітний сенсор під склом дисплея. це дозволяє закріплювати чохол на смартфоні без побоювання, що пристрій випадково випаде з нього.

Просто придбати чохол-книжку оригінального бренду і надіти її на свій девайс недостатньо. Щоб синхронізувати девайс з розумним кейсом, необхідно зайти в налаштування смартфона. там, в розділі «Блокування екрану» можна включити режим смарт-обкладинки Xiaomi.

Чому смарт-чохол не працює?

Деякі власники смартфонів стикаються з ситуацією, коли розумний кейс не працює. Це може проявлятися в такий спосіб:

  • при відкиданні кришки екран смартфона залишається заблокованим,
  • при закритті книжки дисплей не йде в сплячий режим.

Перше, що потрібно перевірити, це налаштування. Навіть якщо ви користуєтеся смарт-обкладинкою для Xiaomi вже тривалий час, після чергового оновлення системи можуть збитися потрібні налаштування. Вирішити проблему нескладно – повзунок просто пересувається в положення “On”.

Якщо це не допомагає, має сенс спробувати перепрошити пристрій. Зробити це можна також через настройки, там, де встановлюються оновлення.

Іноді розумний чохол не працює через збої налаштувань смартфона. Але також зустрічаються чисто механічні пошкодження. наприклад, вбудовані всередину чохла магніти приходять в непридатність і девайс не реагує на них, коли користувач відкриває і закриває кришку. Тоді вихід один – відновити smart-чохол.

Ссылка на основную публикацию