Смартфон xiaomi redmi 6a як налаштувати будильник

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як поставити будильник на телефоні xiaomi redmi, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як на смартфоні xiaomi redmi 6a налаштувати будильник, інструкція дуже проста і розрахована на кожного користувача-початківця.

Багато моїх знайомих постійно запитують мене, як поставити будильник на телефоні xiaomi redmi. Коли я таке чую я просто в шоці, ну це все ж дуже просто і елементарно.
Ну може для когось і важко, а може зовсім у них не виходить, тому я написав докладну інструкцію, про те як на телефоні xiaomi redmi налаштувати будильник.
У мене на даний момент присутній телефон xiaomi redmi 6a, ось з цього телефону я і буду вам показувати як включити і налаштувати будильник на телефонах xiaomi redmi.
Отже, беремо наш телефон і відкриваємо папку під назвою «Інструменти», в папці натискаємо на малюнок з годинником.
Зверніть увагу: якщо у вас немає такої папки, то подивіться точно такий же малюнок в іншій папці.
Також даний значок може бути окремо виставлений на робочому столі Вашого телефону на іншій сторінці.

Коли, ви виберіть «Годин», на вашому телефоні відкриється інструмент годин, де ви можете поставити секундомір, налаштувати таймер годин і будильник.
Щоб налаштувати будильник, в самому верхньому кутку вашого екрана натискаємо по рядку «Будильник», далі нам потрібно внизу телефону натиснути на кнопку з малюнком плюсик.
Після всіх виконаних дій, у вас відкриється нова сторінка меню, де вам потрібно буде натиснути на пункт «Повтор (одноразово)».

Коли ви натиснете на пункт одноразово, у вас відкриється додаткове меню, де нам потрібно буде налаштувати наш будильник, тобто в які дні він буде дзвонити, для цього натискаємо на кнопку «Лише один раз».
В наступному кроці, у вас відкриється меню, де, ви зможете вибрати ті дні в які буде дзвонити будильник.
Для прикладу я виберу дні «понеділок, вівторок, середа і четвер», щоб вибрати певні дні, нам потрібно навпаки дня тижня поставити галочку.
Після того, як ви вибрали необхідні дні, коли гратиме будильник натискаємо на кнопку «OK».

Коли ви оберете дні тижня і натиснете на кнопку «OK», ви можете в пункті «Мелодія», вибрати мелодію будильника.
Далі в самому низу вашого телефону, налаштовуємо час, коли буде дзвонити будильник, я настрою час на 5.50.
Після установки часу нам потрібно зберегти настройки будильника, для цього натискаємо на кнопку «OK», яка знаходиться в самому верху вашого екрану.
Коли ви натиснете ан кнопку «ок», у вас відкриється головна сторінка годин з будильником, на цій сторінці, ви побачите включений і налаштований тільки що нами будильник.
Якщо ви раптом захочете взагалі відключити будильник, то вам потрібно натиснути на кнопку активного будильника.

Ссылка на основную публикацию