SMMLABA – сервіс розкрутки каналу на YouTube

Доброго всім дня, з вами знову автор блогу Артем Захаров і сьогодні я хочу з вами поділитися ще одним ефективним способом розкрутки свого каналу на YouTube.

Зовсім недавно я писав свій пост про розкрутку ютуб каналу за допомогою сервісу Pumpyt, але в лютому місяці у них відбулися серйозні збої, перегляди зупинилися при працюючій аплікації, але якщо точніше, то у них зараз технічні роботи. По скільки YouTube не стоїть на місці, він розвивається, вносить зміни від нелегальних розкруток, саме тому даний сервіс зараз підлаштовується під їхні вимоги. Це у них бувало і раніше, але зараз, напевно, YouTube став сильно фільтрувати накручені перегляди. Нагадаю, що Pumpyt не займається накруткою переглядів, а працює на принципі взаімопіара. Побажаю їм удачі і якнайшвидшого відновлення роботи їх сервісу.

Як розкрутити канал на YouTube з нуля?

Але дана стаття не про це, однак на тлі їх збою я став шукати альтернативні способи розкрутки каналу і на допомогу мені приходить сервіс smmlaba, про який я дізнався спілкуючись з колегою з Києва.

Ось так виглядає цей сервіс, суть в тому, що за певну плату ви замовляєте перегляди і протягом доби, може навіть і менше, все залежить від того, скільки ви зробите замовлень і вам на канал на ваші відео, на які зробили замовлення йдуть легальні перегляди, які не будуть списуватися!

Також ви можете зробити замовлення не тільки для YouTube, але і для соцмереж. Даний сервіс не безкоштовний, але за короткий термін він дозволить значно збільшити перегляди на вашому каналі за символічні ціни, наприклад за 79 гривень замовити 1000 переглядів на свій ролик або більш особисто я вважаю таку вартість смішний! Інші люди за такі послуги з вас попросять набагато більше, тому даний сервіс я вважаю унікальним!

Тому як тільки ви створили свій канал чи просто шукаєте способи збільшити перегляди, то сервіс smmlaba допоможе вам за короткий термін збільшити перегляди, які будуть легальними і не спишуться!

З повагою, Артем Захаров

Читайте також інші цікаві статті:

  • Як завантажити відео з YouTube
  • YTMonster ще один сервіс розкрутки каналу на YouTube
  • Як розкрутити свій канал на YouTube?
  • Покрокове створення інтернет магазину з нуля
  • Програма для відображення fps в іграх
  • Як встановити windows 10? Докладний опис
Ссылка на основную публикацию