SoShare: пересилаємо і ділимося файлами до 1 терабайта

Тепер для більшості з нас не складає труднощів переслати в мережі файли великих розмірів. І допомагають нам в цьому хмарні сховища даних. Проте, часто нас обмежують в файлових розмірах. Справа в тому, що в наш час користувачам доводиться мати справу з великими обсягами інформації, тому немає нічого дивного в тому, що у них з’явилася необхідність пересилання фалів розміром в один терабайт. 

Спонсором новини виступає компанії SAVsolution – це розробка і індивідуальне створення інтернет магазину під ключ, виготовлення сайтів візиток, каталогів і корпоративних сайтів.

сайт SoShare, працює на платформі BitTorrent, передбачив це і готовий запропонувати своїм користувачам відправку фалів розміром до 1 терабайта, що становить 1024 гігабайт (щоб ви не гуглили). Вам не потрібно заводити аккаунт, а в даний час використання сервісу абсолютно безкоштовно, так як він працює в бета-версії. 

Отже, заходимо безпосередньо на сайт SoShare. Перш, ніж почати додавати файли для пересилки, вам потрібно встановити в своєму браузері SoShare. Сервіс сумісний з:

  • Chrome
  • Safari
  • Firefox
  • Internet Explorer

Щоб відправити файли, досить ввести адресу вашої електронної пошти та адресу одержувача. Крім того ви можете відправити один і той же файл відразу декільком одержувачам: просто розділіть їх електронні адреси комами. Для початку завантаження фалів, якими ви хочете поділитися, натисніть «Додати файли».

Загальний розмір файлів не повинен перевищувати 1 терабіта. Ну і, само собою зрозуміло, чим більше файл ви завантажуєте, тим більше часу на це буде потрібно. Швидкість завантаження також залежить від якості вашого інтренет-соедіенія. Ви також можете призупинити завантаження і відновити її пізніше, коли вам буде зручно. 

Всі отримані файли можна завантажити одним кліком. Зверніть увагу, що для скачування файлів не потрібно ніяких додаткових інструментів, досить натиснути кнопку «Завантажити». 

Коли одержувач почне закачування файлів, відправник буде повідомлений про це електронною поштою. У тому випадку, якщо ви відправили лист декільком контактам, вам буде надана інформація про те, хто саме і коли скачав файл. 

деякі обмеження

Якщо ви скористаєтеся SoShare, то ваші файли будуть доступні для скачування на протязі 30 днів (1 терабайт – це немало). Так чи інакше, це простий і доступний спосіб пересилання великих файлів в один клік мишею. Сервіс, крім усього іншого, дає вам можливість відкрити до своїх файлів публічний доступ. Однак не забувайте, що SoShare поки працює в бета-режимі, тому сервіс може зазнати деякі зміни. 

Поділіться з нами своїм досвідом використання SoShare і тим, чого ви очікуєте від сервісу.

Ссылка на основную публикацию