Состарівают фотографію в фотошоп

Початкове фото:

Для виконання цього уроку нам знадобляться:

– текстура зім’ятого паперу,

– текстура старої потертій паперу,

– текстура з подряпинами.

Відкрийте ваше фото в програмі Adobe Photoshop. Спочатку нам потрібно зробити сепію цієї фотографії. Один із способів створення сепії ми розглядали в уроці тонування фотографії. На цей раз ми зробимо сепію трохи інакше. Створимо новий шар над фоновим, заллємо його кольором # F9E3AA і застосуєте режим змішування шарів Color (Кольори).

Необхідно знизити контрастність зображення. Для цього використовуйте Layer> New Layer Ajustiments> Brightness / Contrast (коригувальний шар Яскравість / Контрастність).

Наше зображення як і раніше несе в собі глибокі відтінки сірого, які надають обсяг. Цього позбавлені старі фотографії. Для більш “повноцінного” старіння проведіть корекцію кривими.

Експериментуйте – посуньте чорний повзунок кривих кілька вправо і підійміть середню точку кривої трохи вгору.

Корекція рівнями покликана в даному випадку підкреслити тіні. Перемістіть чорний повзунок кілька вправо.

Тепер перейдемо до Состаріваніє нашого фото. Відкрийте в програмі текстуру м’ятою паперу. Скопіюйте текстуру на новий шар поверх інших і застосуєте режим змішування шарів Linear Burn (Лінійний Затемнювач). Однак ми отримаємо дуже пом’ятий фотографію з великою кількістю однорідних складок. Для того, щоб надати фотографії більш природний вигляд, додайте маску шару (клікніть по відповідному значку в нижній частині палітри шарів). Візьміть м’яку кисть чорного кольору і пройдіться по масці шару, зафарбувавши непотрібні складки.

Перетворіть всі верстви в смарт-об’єкт (спочатку виділіть їх клікнувши по кожному з них з затиснутою клавішею Ctrl і потім застосувавши команду Сої -> Смарт-об’єкт -> Перетворити в смарт-об’єкт.

Додайте трохи шуму (Фільтр -> шум -> Додати шум)

Тепер приступимо до оформлення рваного краю нашої фотографії. Для цього використовуйте спеціальну текстуру старого паперу з потертими рваними краями. Вставте текстуру в самий верхній шар і застосуєте режим змішування Множення (Multiply). Попередньо виділіть (використовуйте чарівну паличку) і видаліть білий край текстури. Клацніть по шару з текстурою з затиснутою клавішею Ctrl для виділення останньої. Потім додайте маску шару до нашого смарт об’єкту. Таким чином ви відріже краю всі фотографії в точності, як у текстури.

Затемните краю фотографії за допомогою створення шар-заливання – радіального чорно-білого градієнта. До шару з градієнтом застосуєте таку ж маску, що і в попередньому шарі. Регулюйте непрозорість градієнта для досягнення оптимального ефекту.

Остання текстура, яку ми додамо дозволить імітувати подряпини на фото. Виконайте верхній шар з цієї текстури. Застосуйте режим Overlay (Перекриття) для даного шару. Для того, щоб виділити тільки подряпини з текстури, а фон залишити за кадром використовуйте можливості Blending options (Параметри накладення). Клацніть двічі по шару з текстурою подряпин. У вікні Blending options в графі Blend if (накладення якщо) посуньте чорний повзунок верхньої шкали вправо. Потім, утримуючи клавішу ALT роз’єднати повзунок розсуньте його частини в сторони.

Для того, щоб пом’якшити подряпини скористайтеся знову маскою шару і чорної пензлем.

Останній штрих для зістарювання фотографії в фотошоп – це зменшення насиченості фото через корекцію Тон / Насиченість.

Ссылка на основную публикацию