Соціальна мережа для творчих людей Beesona.Ru відзначає рік

Соціальна мережа для творчих людей Beesona.Ru відзначає рік

Beesona.Ru – ресурс, покликаний об’єднати широке коло людей за інтересами, надаючи майданчик для публікацій текстів, плейкасов, музики, розміщення фотографій, ілюстрацій, особистого спілкування, просування власної творчості, пошуку нових знайомств і друзів.

Бізона – соціальна мережа для творчих людейБізона – соціальна мережа для всіх бажаючих зробити кар’єру в сфері мистецтва, зазначає рік своєї роботи. Ресурс покликаний об’єднати широке коло людей за інтересами, надаючи майданчик для публікацій творчих робіт, спілкування, просування власної творчості, пошуку нових знайомств і друзів. Бізона – соціальна мережа нового покоління, розроблена із застосуванням останніх інтернет-технологій, повністю відповідає стандартам web.2.0.

У соцмережі Beesona.Ru є розділи для розміщення текстів і літературних творів, фотографій, живописних робіт, музичних записів, відеокліпів та фільмів. Також тут можна почати вести свій блог, розмістити оголошення, отримати свіжу інформацію про прийдешні культурні події в розділі «Афіша». На Beesona.Ru легко можна знайти старих друзів і почати спілкуватися з новими людьми в розділі «Знайомства». У цій соціальній мережі успішно реалізується сервіс створення і поширення плейкаст – авторських музичних відеооткриток, редактором яких є сам користувач.

На сайті соціальної мережі використовується простий і надійний призначений для користувача інтерфейс, зручний як для досвідчених, так і для початківців користувачів. Сайт має гнучкі настройками і можливостями, які допоможуть легко зорієнтуватися і вирішити необхідні завдання. Приєднавшись до Beesona.Ru, користувачі можуть отримувати листи і відгуки від своїх шанувальників, брати участь в конкурсах і обговореннях, представляти аудиторії анонси своїх робіт.

Щодня соціальну мережу Beesona.Ru відвідують десятки тисяч користувачів не тільки з України та СНД, а й усього світу – Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії та Океанії. Середній вік відвідувачів становить 25-35 років. Зокрема, в Міжнародний жіночий день 8 березня на сайті проекту відбувся стрибок відвідуваності – близько 32 тисяч переглядів.

Варто зазначити, що проект Beesona.Ru в 2013 році став переможцем XIII Всеросійського інтернет-конкурсу «Золотий сайт». Церемонія нагородження та оголошення переможців відбулася 18 жовтня 2013 року, на конференції RIW (Російський тиждень Інтернету) в Експоцентрі. В цілому, на цей конкурс подали більше 6000 заявок 800 учасників з 24 країн світу.

Ссылка на основную публикацию