SoundCloud Shadow – Ласкаво просимо на SoundCloud!

Нам пишуть Media Torrent Zip Apps.

Всі любителі хорошої музики давно відкрили для себе онлайновий музичний сервіс SoundCloud. Адже набагато зручніше користуватися потоковим відтворенням, ніж завантажувати музику на пристрій.

У цій статті ми хочемо розповісти про програму, яка створена для зручного використання сервісу SoundCloud на пристроях з ОС Windows 8.1.

SoundCloud Shadow – це новий SoundCloud клієнт в магазині Windows, який має все необхідне, щоб меломани завжди могли насолоджуватися прослуховуванням кращих треків!

Використовуючи цю програму, ви можете слухати улюблену музику, навіть якщо ви не зареєстровані на SoundCloud.

Функціонал SoundCloud Shadow дозволяє шукати і слухати музику на сервісі, додавати кращі треки в обране, бути в курсі всіх новинок і популярної музики, а також кешувати музичний контент, для подальшого його відтворення в відсутності інтернет з’єднання.

Крім того, SoundCloud Shadow простий у використанні і має цікавий дизайн, що важливо при виборі програми.

А тепер трохи докладніше про використання програми.

При першому запуску відкривається сторінка Welcome, де ви зможете ввести ваш перший пошуковий запит.

Потім ви потрапляєте на головну сторінку програми. Тут можна починати слухати музику, а також вибирати треки для додавання в обрані або кеш.

На сторінці Вибране у вас завжди буде швидкий доступ до улюблених треків.

Кнопка у вигляді стрілочки веде на сторінку з вашим кешем. Перейшовши на сторінку кешерованних треків, ви можете відтворювати їх без інтернету. Якщо ваша сторінка з кешем буде порожня, додаток завжди буде стартувати зі сторінки Welcome.

Все просто і дуже зручно!

Якщо ви навіть самі не знаєте, що хочете послухати – на SoundCloud ви завжди знайдете безліч виконавців і треків на будь-який смак. А SoundCloud Shadow допоможе вам знайти все це швидко і зручно!

Де б ви не були! Що б ви не робили! Увімкніть улюблений трек і слухайте його з SoundCloud Shadow!

Завантажити SoundCloud Shadow можна безкоштовно з магазину Windows.

The app was not found in the store. 🙁

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию