Спливає реклама в браузері яндекс: як її прибрати, інструкція

Спливаюча реклама в браузері – це, на жаль, незмінний його атрибут. Звичайно, на неї можна закрити очі, але іноді потрібно швидко щось знайти, і вона відверто дратує. Це відбувається в кожному браузері, будь то Опера або Яндекс, Мозилла або Експлорер, тому методи боротьби з цією неприємністю, по суті, ідентичні. Такого роду реклама з’являється при переході на який-небудь сайт в момент, коли ви намагаєтеся на щось клікнути. І добре, якщо на ній є хрестик «Закрити», але це буває не завжди, і доводиться витрачати час на пошуки позбавлення від нав’язливого вікна.

До речі, кажучи з такою проблемою користувачі стикаються також часто як і з банером Windows заблокований, особливо, коли лазять по сумнівним веб-ресурсів. Саме тому в даній статті я хотів би обговорити нагальне питання, актуальне для всіх комп’ютерних користувачів: як відключити рекламу в браузері Яндекс.

Проблема з розширенням

Найперше, що вам потрібно перевірити – це розширення вашого браузера. Для цього необхідно клікнути по ярлику браузера, розташованому на робочому столі, і в списку, що з’явився вибрати рядок «Властивості». Після цього відкриється вікно, в якому будуть відображені всі властивості ярлика Яндекс браузера. У графі «Ярлик» зверніть увагу на те, щоб в рядку «Об’єкт» написане закінчувалося на .exe.

Якщо там інше закінчення, а саме .url, його необхідно замінити. Щоб це зробити, зайдіть на диск С, в Program Files, а звідти – в папку Яндекс. Перегляньте наявні там файли, найімовірніше, вам на очі попадеться два однакових файлу з назвою Yandex. За допомогою одного ви маєте можливість заходити в браузер, а ось другий – корінь ваших проблем з рекламою. Тому файл, навпроти якого значиться «Ярлик інтернету», ми видаляємо. Після цього повертаємося в «Властивості» і міняємо розширення. Ось і все, тепер питання щодо того, що спливає реклама в браузері яндекс, як прибрати її, і що для цього потрібно робити, вирішено.

Альтернативні шляхи вирішення проблеми

Якщо з якої-небудь причини позбутися від проблеми вам не вдалося, можна спробувати по-іншому. Наприклад, можна завантажити утиліту Hitman Pro, яка видаляє все «зайве», включаючи ті файли, які негативно впливають на роботу браузера. Після сканування системи програмою, всі шкідливі файли, які відповідають за спливаючу рекламу, знайдуться, і ви раз і назавжди з цим покінчіть. Щоб не допустити подібної ситуації в майбутньому встановити надійний антивірус на комп’ютер.


Один з цих двох способів вам обов’язково підійде, після чого спливаюча реклама перестане дратувати і виводити з себе.

Ссылка на основную публикацию