Способи поповнення гаманця webmoney, перерахуємо всі варіанти

Авторизація успішно виконана, програма запущена, а на екрані досі по нулях? Тоді розповім, як поповнити WebMoney. Сьогодні розберемося, які способи поповнення гаманця існують, і який із запропонованих варіантів більш вигідний, швидкий і надійний.

Отже, поповнення WMR або WMZ – одна з необхідних операцій при роботі з електронними грошима. Функціонал вдосконалюється і до цього дня, а значить – з’являються все нові способи для ефективної роботи. Слід зазначити, що існують як безготівкові, так і готівку способи поповнення. Розберемося докладніше з відповіддю на питання: вебмані – як поповнити? Або якими методами найчастіше «підгодовують» свої рублеві гаманці їх власникам.

Основні варіанти поповнення гаманця

Внести кошти на електронні гаманці можна використовуючи готівкові та безготівкові гроші, в громадських місцях і не встаючи з-за столу, з використанням банківського рахунку та інших платіжних систем.

через термінал

Найбільш простим варіантом того, як покласти гроші на гаманець WMR або WMZ залишається внесення грошей через термінал. До недавнього часу цей спосіб вважався самим затребуваним, але з відходом грошей в онлайн потроху здає позиції.

Отже, власник WMR або WMZ повинен знайти в меню терміналу опцію WebMoney. У віконце R вбивається його номер (без букви R), після чого користувач підтверджує транзакцію і вносить банкноту. Після закінчення операції термінал роздруковує чек. При цьому варіанті внесення грошей важливо забрати чек.

За допомогою СМС

Ставлячи питання як поповнити Вебмані з телефону, потрібно пам’ятати, що операція вимагає його попередньої прив’язки. Вона доступна власникам номерів операторів Мегафон, БИЛАЙН, МТС і ТЕЛЕ 2. Через деякий час тут з’являється опція «Мій телефон». Тут потрібно вибрати категорію «поповнити рахунок», внести суму і підтвердити операцію, вбивши код з отриманого СМС або відправивши відповідне повідомлення з запитаним символом.

Через деякий час на номер прийде підтвердження транзакції. Перед тим, як покласти на WMR грошові кошти через телефон, необхідно знати, що використання телефонного номера є одним з найбільш витратних варіантів. Для прикладу ТЕЛЕ 2 стягує 20% комісію.

Компанії в допомогу

Даних недоліків позбавлений варіант, який дозволяє поповнити баланс сервісу з банківської карти. Проводиться процедура безпосередньо на сайті платіжної системи в онлайн. Користувач вводить номер кредитки і суму.

Коли вона не перевищує 2800 гривень, комісійні 50 гривень, при більшому номіналі, комісія і зовсім не стягується. Нарешті банківський рахунок можна використовувати і безпосередньо, зайшовши в особистий кабінет і активуючи послугу поповнити Вебмані через Ощадбанк онлайн.

Банківський переказ

У разі, якщо ні карти, ні інтернет – банкінгу у Вас немає, то існує спосіб переказу з банківського рахунку без відкриття нового. Основні сервіси електронних валют, що підтримують такий сервіс, наступні: Юністрім, контакт, Анелік. Для того, щоб його здійснити, необхідно зробити спеціальну заявку на сайті вебмані трансфер, вибравши відповідний рядок в меню.

Далі робимо вибір гаманця для поповнення і вказуємо суму переказу. Сервіс дозволяє вибрати за допомогою карти зручне місце розташування найближчого відділення банку або поштового відділення, де використовується обрана система. Необхідно також вказати адресу електронної пошти для повідомлення про зарахування коштів.

Далі здійснюється сам платіж в обраному Вами пункті здійснення переказу. Обов’язково потрібно перекидати саме ту суму, яка вказана в заявці! А також повідомити унікальний код, виданий при оформленні заявки. Приблизний термін зарахування – одні день.

Поштовий переказ

Цей спосіб поповнення не можна назвати найзручнішим і найшвидшим, однак через брак альтернативи, він буде дуже корисним, а іноді і єдино доступним. Особливо актуальний цей вид для глибинки, де нелегко знайти термінал або відділення банку. Зате значно простіше відшукати поштове відділення. Для цього необхідно зробити заявку на сторінці «грошові перекази» офіційного сайту, вибравши – пошта України.

Дотримуючись інструкцій, заповнити всі платіжні та особисті дані. Далі згідно введеної інформації необхідно сформувати бланк, який згодом потрібно оплатити в найближчому відділенні пошти. Однак чекати іноді доводиться до п’яти робочих днів.

Прив’язка розрахункового рахунку

Як вже було зазначено, поповнювати WMR або WMZ можна як за допомогою банківської карти, так і розрахункового рахунку. Якщо переклади носять регулярний характер, то зручно прив’язати кредитку або рахунок в системі вебмані. Зробити це зовсім не складно, наприклад, в процесі операції, на етапі введення номера і суми потрібно просто поставити прапорець на полі «прив’язати карту».

Також даний сервіс дозволяє прив’язувати рахунки інших платіжних систем, наприклад, Яндекс гроші, гаманці EasyPay і QIWI, карти платіжного сервісу NCC / Union card. Після перевірки Ваших персональних даних з інформацією зазначеної платіжної системи, прив’язка буде здійснена.

Поповнюємо через обмін валют

Цей спосіб широко використовується, якщо у Вашому розпорядженні кілька гаманців різних титульних знаків. Оперативно обміняти будь-яку іншу валюту і скинути на WMR, ви зможете за допомогою даного сервісу. Для цього необхідно зайти на сайт Exchanger.ru, де учасники обміну самі формують курс відповідної пари титульних знаків WM за принципом біржі. Плюсом даного обміну є відсутність комісії за надані послуги.

Таким чином, мінімізуються витрати учасників угоди. Важливим моментом є те, що обмін між гаманцями обмежений рамками одного WM-ідентифікатора. Та ж функція реалізована і в вебмані кіпер (програми для ПК або смартфона).

Для того, щоб конвертувати одну валюту в іншу необхідно на вкладці «поповнити» вибрати із запропонованих варіантів – «обміняти WM на WM».

Далі відкриється вікно, де пропонується зробити вибір конвертованої валюти, суми, а також вказується курс угоди.

Через мережеві магазини

Рахунок можна поповнити, використовуючи деякі роздрібні мережі. Наприклад, WebMoney активно співпрацює з майданчиками «Евросеть» і «Зв’язковий». Досить звернутися до касира, вказати номерWMR і покласти необхідну суму.

Перекладом з інших платіжних систем

Нарешті користувач завжди може внести кошти, використовуючи сторонні сервіси електронних грошей. Компанія надає інструменти для конвертації коштів з Яндекс грошей і Ківі. Щоб перевести Вебмані з Яндекс грошей, необхідно попередньо прив’язати електронні гаманці один до одного, скориставшись поданим в меню функціоналом.

Тут важливо мати належний рівень Атестату, причому необхідно, щоб він відповідав нормі в обох системах. Додатковою перевагою прив’язки виступає можливість використовувати WebMoney в якості посередника, оскільки прямі переклади з Яндекса на Ківі і навпаки – неможливі.

представники WebMoney

Дуже поширений метод поповнення через дилерів. Це регіональні представники WebMoney, частина з яких поширює свою діяльність на всю країну.

Їх список можна знайти в інтернеті, використовуючи офіційну інформацію з сайту. Засоби вносяться готівкою, комісія залежить від конкретного дилера, але в цілому мова йде про найбільш дешевому варіанті.

WM карти (устаревщій метод)

Деякий час назад, до того як з’явилася можливість покласти гроші на Вебмані через термінал, клієнти активно вносили кошти за допомогою WM-карт. Вони продавалися у дилерів, маючи номінал від 500 до 10000 гривень, а поповнення при цьому вироблялося автоматично. Пластик і сьогодні можна замовити онлайн, але в звичайних магазинах і інших майданчиках вони практично не зустрічаються.

Гроші в кредит

Сервіс WebMoney Debt організований спеціально для можливості термінового переказу в разі відсутності грошей. Це той же кредит, що видається під відсотки, тільки валютою виступають титульні знаки: WMR, WMU, WMZ. Схема така, що самі учасники вебмані трансфер є кредиторами. Якщо у Вас є вільні кошти, то Ви теж можете на них заробити.

Щоб взяти позику, необхідно або виставити в системі заявку із зазначенням всіх бажаних параметрів (суми, процентної ставки, терміну), або попросити кого-небудь зі своїх хороших знайомих відкрити Вам «ліміт довіри». Заявки виставляються, як на отримання ліміту довіри, так і на видачу. Це означає, що Ви можете вибирати ті пропозиції, вартість і терміни яких максимально Вас влаштовують.

висновок

Отже, існує безліч варіантів поповнення рахунків WebMoney, кожен з них має свої переваги і недоліки і може бути використаний в залежності від обставин. Простіше і дешевше всього переказати кошти з картки (наприклад, з кредитки Ощадбанку). У будь-якому випадку власник гаманця завжди має можливість внести кошти як фізично, так і в онлайн.

Таким чином, способів вирішення завдання «вебмані як поповнити» – величезна кількість, потрібно просто вибрати найбільш підходящий згідно тих умов, в яких Ви зараз перебуваєте.

І не потрібно забувати, що основна їх частина надана в кіпері на вкладці «поповнити», наприклад за допомогою WM карти, конвертації іншої валюти або взяття ліміту довіри. Також там можна отримати вичерпну інформацію про сторонніх сервісах, доларах і партнерах компанії (вкладка «інші способи») і комісії за ці послуги.

Ссылка на основную публикацию