Способи розкрутки молодого сайту

Будь-якому веб-майстру відомо, що просто створити сайт недостатньо. Для того щоб він став відвідуваним і почав приносити дохід своєму власнику, його необхідно розкручувати. Від ефективності просування сайту залежить його успішність, міркує Михайло Аграчев.

Для початку слід визначитися з тематикою сайту, яка вам найбільш близька. Ваш проект повинен бути вам цікавий. Писати вам доведеться чимало, тому ви повинні знати, про що пишіть.

Виберіть домен (бажано другого рівня, так як домен третього рівня або безкоштовний домен не підійде для розкрученого ресурсу). Домен сайту повинен бути нескладним, по можливості коротким, що відображає тематику проекту. Якщо сайт російськомовний, значить, він повинен знаходитися в зоні «.ru». Продумайте ритмічне і зрозуміле ім’я сайту, адже воно являє собою бренд ресурсу, яке доноситься до користувача швидше самого сайту.

Зареєструйте свій ресурс в основних пошукових системах – Яндекс, Гугл, Рамблер і Mail.ru Додайте веб-сайт в популярні каталоги, а також розмістіть посилання на тематичних форумах і блогах. Не забувайте про потенціал соціальних мереж.

Постарайтеся зробити сайт об’ємним. Кожна сторінка вашого сайту здатна залучити до двадцяти нових користувачів з пошукових систем і утримати когось із них. Кожна сторінка повинна бути озаглавлена ​​- заголовки прописані між тегами. Таким чином, ви підніміть сторінки свого сайту в результатах запитів.

Регулярно поповнюйте ресурс новою інформацією, не рідше ніж один раз на три дні. Тоді випадкові відвідувачі захочуть зайти на нього повторно.

Прагніть до оригінальності сайту. Не використовуйте чужу інформацію. При створенні сторінок на основі чужих матеріалів, вам потрібно буде вказувати посилання на джерело, в результаті чого ваші відвідувачі розбіжаться по цим першоджерел. Публікуйте цікаві матеріали, тоді їх почнуть використовувати інші сайти із зазначенням ссилочку на ваш ресурс, що приверне вам додаткових відвідувачів.

Відкрийте розсилки. Для цього існують безкоштовні служби розсилок – Content.mail.ru, Maillist.ru, Subscribe.ru. Пам’ятайте про надання URL вашого ресурсу в реквізитах розсилки. Це стане чудовою рекламою сайту.

Засвітився свій сайт на дошках оголошень. Але в рекламі використовуйте тільки ті послуги або товари, які дійсно є на сайті.

Перешліть інформацію про свій проект на відомі сайти, які ведуть веб-огляди. Якщо ваш сайт оригінальний і цікавий, то про нього обов’язково напишуть і неодноразово.

Можете при сайті організувати форум. При розкручуванні форуму віддача буде досить пристойною. Заходьте на інші форуми, де є можливість в свої повідомлення вставляти підписи. Не варто хоча б перший час розміщувати на своєму сайті чужу рекламу. Нехай користувачі як слід вивчать ваш сайт і побачать безкоштовну інформацію.

У своїй поштовій програмі створіть підпис на свій ресурс, щоб всі ваші листи містили таку посилання. Після чого починайте активну переписку з читачами. Причому таке листування повинна вестися не тільки з вашими читачами, а й з авторами інших ресурсів. У листах не варто використовувати рекламу, краще запитати поради, щоб читач випадково побачив вашу посилання і зайшов на ваш сайт. Цілком можливо, що він розповість про ваш сайт своїм друзям, в соц. мережі, на форумі або на своєму ресурсі.

Коли ви забезпечите свій сайт достатньою кількістю інформації, можна створити свою безкоштовну електронну книгу, яку будете роздавати зі свого ресурсу або запропонуйте іншим проектам для поширення.

Способів розкрутки сайтів досить багато, ми розглянули лише «невитратні» з них. Однак головною складовою успішного сайту все ж стає саме ваша індивідуальність і оригінальність. Сайт може бути неоптимізованими для пошукових систем, мати абсолютно скромний дизайн і в той же час фантастичну відвідуваність. Це пояснюється тим, що даний сайт виявився настільки цікавим і затребуваним, що аудиторія інтернету розіслала інформацію про нього по всій мережі, тим самим залучаючи до нього постійний потік нових користувачів. І якщо прагнути до подібного методу розкрутки, то ефективність і успіх ресурсу не буде залежати від розсильних служб, пошукових систем і рейтингів. Варто лише опублікувати нову цікаву статтю, і користувачі самі злетяться для її прочитання!

Ссылка на основную публикацию