Способи закриття яндекс браузера

Загальновідомо, що від зручності управління будь-якими компонентами в операційних системах або додатках, безпосередньо залежить продуктивність активності користувача і швидкість виконання необхідних операцій. В цьому плані безумовним лідером представляються гарячі клавіші, що дозволяють помітно швидше досягти бажаного результату, лише натиснувши кілька потрібних кнопок на клавіатурі.

Навіщо потрібні гарячі клавіші?

У багатьох користувачів, особливо малодосвідчених, виникає цілком резонне питання: навіщо подібні поєднання потрібні взагалі, якщо всі необхідні маніпуляції можливо виконати за допомогою мишки? Подібне міркування цілком розумно, проте, в деяких випадках, знання гарячих клавіш дозволить користувачеві повноцінно експлуатувати браузер, та ще й з великим швидкодією.

ВАЖЛИВО! Подібні клавіші необхідні в цілому ряді випадків, починаючи від втрати мишкою працездатності і закінчуючи експлуатацією ноутбука без підключеної мишки.

Крім того, навіть просто використовуючи подібні кнопки разом з мишею, можна виконувати різні завдання значно швидше. Прикладом може послужити ситуація, коли користувачеві кажуть закрий яндекс.браузер і він сполучення клавіш Ctrl + W моментально закриває активну вкладку або ж за допомогою Ctrl + Shift + W ціле вікно.

Подібні поєднання відкривають перед користувачем широкі можливості, тому розробники яндекс в обов’язковому порядку впровадили цю функцію не тільки в браузер, а й в свій пошук.

Маніпуляції з пошуком

Досить часто користувачам доводиться так чи інакше взаємодіяти з пошуковою системою Яндекс. Вона відрізняється досить якісним алгоритмом, що дозволяє з високою точністю знаходити необхідну інформацію. Однак працювати з результатами пошуку, використовуючи для цього одну мишку не дуже зручно, особливо якщо в її ролі використовується тач-пад ноутбука.

ПОРАДА! Це зрозуміли розробники, запровадивши в пошукові результати підтримку гарячих клавіш, що дає можливість експлуатувати їх для найбільш поширених операцій.

Якщо натиснути клавішу Tab, користувачеві вдасться моментально перейти до отриманих в результаті пошуку результатами, а при повторному натисканні переміститися назад для введення нового запиту. За допомогою затиснутої клавіші Alt і стрілок, можна безперешкодно здійснювати переміщення між сторінками результатів, що значно зручніше в ряді випадків, ніж використання миші.

Взагалі, команд досить багато і доцільно привести лише найбільш важливі з них:

  • Натискання «?» Дозволить користувачеві отримати підказку;
  • Введення відповідає за відкриття обраної посилання, а якщо натиснути одночасно Shift, вікно відкриється в новій вкладці;
  • Стрілки вгору і вниз дозволять переміщатися між результатами по вертикалі.

Наявність подібних можливостей істотно спрощує взаємодію з сервісом, у чому можна собственнолічно переконатися, скориставшись вищенаведеними поєднаннями.

Робота в браузері

Так само, як і у випадку з пошуком, браузер може похвалитися наявністю спеціальних гарячих клавіш, які дозволяє виконувати задані дії. Велика частина з них, відбувається з натиснутою кнопкою клавіатури Ctrl, одночасно з якою, слід натискати іншу. Так, кнопка T дасть можливість користувачеві відкрити нову вкладку, яка буде порожній. Але можливості гарячих клавіш не обмежуються роботою з вкладками.

Так, якщо натиснути Ctrl + D вдасться створити нову закладку для конкретної сторінки, а для перегляду вчинені або поточних завантажень, потрібно D замінити на J. Якщо ж користувач зацікавлений в перегляді історії, це можна зробити, натиснувши H і той же контрль.

Ссылка на основную публикацию