Список ігор схожі на PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS – безкоштовні і платні

Уже зіграв в Playerunknown’s Battlegrounds? З якихось причин він не пішов, комп’ютер не тягне або ж хочеться чогось безкоштовного, то спробуй гри схожі на battlegrounds! Адже Playerunknown’s Battlegrounds – революційний ігровий проект, відразу привернув увагу тисяч гравців по всьому світу.

При неординарності геймплея і динамічності сюжету, гра має один недолік: графічний движок дуже вимогливий до ресурсів «заліза». Тому зіткнувшись з тим, що клієнт не запускається, користувачеві залишається 2 варіанти: дочекатися повної оптимізації гри або спробувати сили в схожих проектах. Пропонуємо вам підбірку аналогічних ігор, підготовлених wot-info.ru.

H1Z1

Варіант №1: Це на багато користувачів шутер з назвою H1Z1: KING OF THE KILL в режимі реального часу. Суть гри проста: 150 учасників висаджуються на простору карту, де вступають в смертельну боротьбу з противниками. Завдання кожного геймера, збирати спорядження, озброєння та інші припаси, захоплювати автотранспорт. Вживати в цій бійні тільки один, який і стане переможцем.

Автор проекту: Брендан Грін, який і явив світові Playerunknown’s Battlegrounds. Гра доступна в STEAM, працює на платформах WINDOWS, PS 4, XBOX ONE. На відміну від Playerunknown’s Battlegrounds, гра не вимоглива до графічного процесора, займає менше місця на жорсткому диску.

DAY Z

Варіант №2: Переміщаємося в постапокаліптичне майбутнє і насолоджуємося симулятором виживання на графічному движку ARMA 2. Автором цього проекту також є Брендан Грін, ігровий клієнт є безкоштовним.

Суть ідеї проста: всі проти всіх. Ви починаєте шлях буквально голим, поступово озброюючись і стріляючи у все, що ворушиться. Крім інших гравців, небезпеку становлять вічно голодні зомбі, що витають в повітрі віруси, зневоднення, погодні умови. Гра максимально реалістична, тому користується стабільним успіхом в ігровому співтоваристві.

Відразу слід уточнити, що безкоштовно надається базова версія гри, на яку розробників давно махнули рукою. Тому ключовий інтерес полягає в комерційній інтерпретації, відомої під назвою DAY Z STANDALONE.

Незважаючи на реалістичність графіки, гра вільно йде на процесорах з 32-бітної архітектурою, вимагає всього 2 ГБ ОЗУ, займає 10 гигов на цифровому носії.

Потрібно відзначити, що два перерахованих проекту є практично повною копією Playerunknown’s Battlegrounds. Тому якщо не вдається запустити вимогливу до ресурсів іграшку, можна спробувати сили тут. Однак це далеко не всі проекти жанру SURVIVAL, тому йдемо далі.

 RUST

Варіант №3: Ця гра чимось нагадує легендарний MINECRAFT, але без кубічної графіки 80-х, а з цілком пристойною візуалізацією. По суті, перед нами черговий симулятор на тему виживання, де добре розвинений крафтінг і система виробництва.

Гравці не тільки займаються збором ресурсів і будівництвом, а й борються за право виживання з іншими користувачами, проводять блискавичні рейди по чужим територіям. Гра споживає напрочуд мало ресурсів, тому коректно працює навіть на старому «залізі».

THE FOREST

Варіант №4:  Відкритий світ і геймплей від першої особи. Ось характерні ознаки цього симулятора. Суть гри проста: гравець виявляється в дикому лісі, де змушений боротися за виживання. Для початку, з підручних засобів створюються примітивні знаряддя вбивства, які згодом модернізуються в більш смертоносні іграшки. Завдання: захистити притулок від незрозумілих тварюк, натовпами шастають в окрузі.

Ігровий клієнт добре працює на універсальній «сімці», дружить з DIRECTX 9, вимагає всього 4 ГБ оперативної пам’яті.

 7 DAY TO DIE

Варіант №5: Знову ми опиняємося в віддаленому і страшному майбутньому, де невідомий вірус викорінює людство. Інкубація бактерій всього тиждень, тому через 7 днів милі і добрі люди перетворюються на кровожерних зомбі. Вдень чудовиська відсипаються, а вночі виходять на пошуки видобутку. Основне завдання: вижити в цьому кошмарі.

Гра займає 5 ГБ на цифровому носії, просить 4 гіга ОЗУ. Клієнт працює на будь-якій платформі ПК, включаючи PS 4, XBOXE ONE.

Ссылка на основную публикацию