Список жіночих персонажів серіалу «Флеш», які потребують своїх Funko POPs

До прем’єри нового сезону телесеріалу «Флеш» залишається майже місяць, однак хітовий серіал від каналу The CW вже сьогодні привертає увагу досить цікавим чином. Популярна вінілова колекційна компанія Funko недавно випустила свою нову серію іграшок «Флеш» Funko POPs, в яку увійшли фігурки Баррі Аллена / Флеша, Циско Рамона / Вайб, Уоллі Уеста / Кід Флеша і Джея Гаррика. Однак, як фанати, так і актриса Кендіс Паттон, відразу звернули увагу на те, що серія фігурок була чисто чоловіча, проігнорувавши деяких давніх персонажів шоу, таких як Айріс Уест-Аллен у виконанні Кендіс Паттон і Кейтлін Сноу / Вбивця Мороз, яку зіграла Даніель Панабейкер.
Кадр із серіалу «Флеш»

Funko швидко спробував виправити цю проблему, представивши на New York Comic Con ексклюзивно фігурку Вбивці Мороз. На сторінці компанії в Твіттері також було викладено обіцянку збільшити кількість жіночих персонажів в майбутньому.

Хоча незрозуміло, коли саме це станеться, ми вирішили надати наші пропозиції героїнь, яких хотіли б бачити.

Айріс Уест-Аллен

Якщо сьогодні ви звернули увагу на фендом Флеша, то могли помітити, що багато фанатів вимагають POP Айріс, і, варто зауважити, що це справедливо.

Айріс Уест-Аллен

Як вже було зазначено раніше в цьому році, Айріс грає дуже важливу роль в історії Баррі Аллена / Флеша. Можна з упевненістю сказати, що Айріс заробила легіон фанатів, багато з яких хотіли б який-небудь Мерч, який зображає Айріс.

Існує чимало варіантів для Айріс POP, як в її звичайному одязі, так і в супергеройському костюмі, який вона одного разу вже одягала в минулому сезоні.

Джессі Квік

Джессі Квик, можливо, більше не є членом команди Флеша, але вона як і раніше залишається частиною шоу, тому безумовно заслуговує якоїсь Funko POP.

Джессі Квік

З тих пір, як вона дебютувала в другому сезоні, героїня пройшла свою подорож, ставши повноцінним супергероїню, яка тепер проводить більшу частину свого часу, охороняючи Централ-Сіті на Землі-2. Можливо, вона і не так часто з’являється в серіалі, все одно є частиною унікальної команди Спідстер, до того ж, її костюм прекрасно виглядав би на POP.

Крім цього, уявіть, як приголомшливо виглядала б Джессі Квік з ефектом блискавки, як у POPs Баррі і Уоллі.

Сесіль Хортон

Як зазначила Паттон в своєму твітти про хвилю POPs, є чимало жіночих персонажів серіалу «Флеш», які чудово виглядали б у вигляді фігурок, включаючи Сесіль Хортон, яку в телешоу зіграла Даніель Ніколет.

Сесіль Хортон

Історія Сесіль в серіалі почалася з невеликою другорядною ролі співробітниці поліцейського департаменту в Централ-Сіті, яка виявилася пов’язаною з сімейством Уест-Аллен. Так, її нетривале перебування в ролі метачеловека остаточно довело, що вона є повноцінним членом команди Флеша, надавши допомогу хлопцям у фінальній сутичці з Мислителем.

Те, що у Сесіль немає суперкостюм, не робить її менш значущою для фанатів Флеша. І Funko просто зобов’язані створити POPs для НЕ костюмованого персонажа.

циганка

У лист POP-пропозицій від Паттон увійшла також Синтія Рейнольдс, вона ж Циганка, і нескладно зрозуміти чому. Циганка еволюціонувала протягом серіалу, перетворившись з противника команди Флеша в союзника, а також ставши любов’ю Циско. За весь цей час Циганка зіграла важливу роль, тому, дивлячись на фігурку POPs Циско, цілком справедливо було б створити і фігурку Циганки.

Синтія Рейнольдс, вона ж Циганка

Золотий Глайдер

Зрозуміло, фанати бачили героїню Лізу Снарт, також відому як Голден Глайдер, всього в парі серій «Флеша», однак це безумовно не означає, що вона не може отримати свою власну фігурку.

Ліза Снарт, вона ж Золотий Глайдер

Ліза була улюбленицею фанатів в першому сезоні, де вона з’явилася як молодша сестра Леонарда Снарта і (в основному) надійної союзника команди Флеша. У той час як Капітан Холод отримав POP незабаром після першого сезону, того ж не можна сказати про Лізу.

Дизайн фігурки Лізи був би досить простий, адже її костюм в основному зводитися до шкіряній куртці і джинсам. Досить дати їй її золотий пістолет, і POP готовий.

Лінда Парк

Подібно Лізі і Джессі, Лінда Парк не зіграла велику роль в серіалі «Флеш», проте фігурку вона все ж заслужила. Будучи нетривалим любовним інтересом Баррі в першому сезоні, потім вона стада довіреною особою Айріс, через яку виявилася в досить непростому становищі у другому сезоні.

Лінда Парк

У ранніх епізодах вона зіткнулася зі своїм двійником з Землі-2, доктором Лайт, і погодилася видати себе за неї, щоб допомогти команді Флеша з Зумом.

В результаті Лінда отримала дуже чіткий костюм, який буде виглядати чертовски круто в Funko POP.

Петті Співот

Іншим жіночим персонажем, який відноситься до категорії «пішли, але не забули», стала Петті Співот. Вона була колегою Баррі по роботі в другому сезоні, у якій згодом зав’язалися з ним романтичні відносини. Як не дивно, у неї як і раніше є свої фанати.

Петті Співот

Фігурка Петіі цілком могла б поповнити колекцію світу Funko POP.

Марліз Дево

Повертаючись до більш свіжим подій «Флеша», в минулому сезоні ми познайомилися з одним з найвідоміших жіночих антагоністів шоу – Марліз Дево / Механік.

Марліз Дево, вона ж Механік

Надійна дружина Мислителя, яка протягом більшої частини четвертого сезону сприяла своєму чоловікові у виконанні його плану під назвою «Просвітлення», перш ніж почала розуміти, що все йде зовсім не так, як вона розраховувала спочатку. Стався досить різкий сюжетний поворот, коли Марліз погодилася допомогти команді Флеша перемогти Кліффорда.

Було б цікаво побачити Funko POP Марліз.

Амунет Блек

У четвертому сезоні «Флеша» ми познайомилися з ще одним антагоністом, який став в певний момент союзником, Амунет Блек.

Амунет Блек

Амунет була представлена, як лідер контрабанди металюдей, з надсилою і талантом до драматизму. І хоч вона деяка час був противником команди Флеша, в кінці сезону вона виявилася їх союзником, особливо для своєї колишньої співробітниці Кейтлін.

Дизайн костюма Амунет унікальний і досить забавний для світу Funko POP.

Нора Аллен

Так, вона з’являлася на екрані всього пару раз за весь сезон. Так, фанати Флеша тільки в кінці четвертого сезону дізналися про те, ким вона є. Але, як зазначила Паттон, у Нори Аллен / XS повинен бути свій Funko POP.

Нора Уест-Аллен

Півсезону глядачі ворожили, хто ж вона така, але потім Нора розповіла, що є дочкою Баррі і Айріс з майбутнього, що повернулася в минуле, зробивши «величезні помилки». Як Ви вже могли бачити на рекламних постерах п’ятого сезону, у Нори є досить шикарний костюм, натхненний Айріс, поряд з юнацьким ентузіазмом, яким відрізнявся її батько на самому початку серіалу.

Немає жодних сумнівів, що в п’ятому сезоні героїня обзаведеться своїми фанатами, і, ймовірно, вже в недалекому майбутньому у неї з’явиться свій Funko POP.

Поділіться з нами своїми міркуваннями з цього приводу в коментарях нижче та розкажіть, чию фігурку Funko POP хотіли б бачити саме Ви.

До прем’єри довгоочікуваного п’ятого сезону залишається менше місяця, і, мабуть, Ви в курсі, що зустріч відбудеться на телеканалі The CW.

Ссылка на основную публикацию